Forum
odločila sem se da napišem novo zgodbico!
hey sem ella! stara sem 15 let. imam 3 bff!

to sem jaz:

kim (1 bff)

neli ( 2 bff)

alisha ( 3 bff)

********************************************************************************************

"dring, dring!" me zbudi budilka. vstanem ter pogledam skozi okno. " lep sončen dan" si sama pri sebi rečem. vzamem obleko iz omare ter se uredim. vzamem torbo ter stečem po stopnicah v kuhinjo. " mmm, lepo diši" zakličem mami. " ja tvojo najljubšo jed sem pripravila" zakliče mama. " palačinke" se zderem. vsa vesela vzamem 2 palačinki ter ju pojem. na koncu se poslovim od mame, očeta ter moji mucki in se odpravim na avtobus.

moja mucka:

mnenje o zgodbici?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. november 2014
nnneexxtt
23. november 2014
še vsaj 1 next
p.s.: next pride jutr k moram zdej k babici
23. november 2014
ok
23. november 2014
next
23. november 2014
Nextt
23. november 2014
u120589
u120589
next
23. november 2014
u173906
u173906
next
23. november 2014
čakala sem na avtobus. kmalu jeiš prel. odšla sem na najbližnji sedež ter se usedla. poleg mene se je usedla kim ter se mi pozdravila. tudi jaz sem se ji. " hey ella!" mi je rekla kim. " hei kim" sem ji odgovorila. " torej danes pišemo test??" me je vprašala. " jop! beda" sem odgovorila. malo pa se bila prestrašena saj se nisem veliko učila, a vseeno. ko smo prišli do šole sem najprej odšla na ženski wc ter si tam uredila pričesko saj si doma nisem mogla ker sem zaspala. ko je zazvonilo si vse pripravim na mizo ter čakam na težak test. no glej ga zlomka! namesto učiteljice pa matematiko je prišla ravnateljica, ki nam je sporočila, da si je učiteljica za matematiko strla nogo. vsi smo bili v tistem trenutku nekako veseli.a ne za dolgo. ravnateljica je pred nas postavila test , ki je imel vsaj 14 strani! mislili smo da je konec z nami! mislila sem in mislila a vseeno nisem morala narediti vseh nalog. ko je zazvonilo sem si oddahnila in odšla iz razreda. z kim sva se cel čas pogovarjali. kmalu sta še prišli alisha in neli. vprašali sva ju zakaj ju
prvo šolsko uro ni bilo. rekli sta da sta zaspala.... oo še nekaj alisha in neli sta sestri.
********************************************************************************+
next?? pa oprostite za kratek next ampak zadnje čase imam veliko opravkov pa še učiti se moram.... zdaj moram obiske imam!
24. november 2014
next ful dobr
24. november 2014
u173906
u173906
next
24. november 2014
nnnneeeeexxxxxt
24. november 2014
vse skupaj smo odšle nazaj v razred saj je zazvonilo.
>> dobro jutro učenci! upam da vam je pri testu šlo zelo dobro! ker me nikoli zelo ne ubogate sem se odločila da vas bom danes spraševala! prva boš ti ella! pridi pred tablo!<<
omg! ta učiteljica za slovenščino je res malo prismojena! a zdaj to nima veze! vprašana bom! počasi in tiho sem odšla pred tablo. učiteljica mi je dala listek kjer so bila vprašanja. pa daj no! kdo bi pa to vedeu! vsa besna sem začela odgovarjati na vprašanja kakor sem vedela. na koncu je učiteljica pogledala v svoj list kjer so bile zapisane točke in nato spet mene. bila sem vsa živčna. kar naenkrat mi je rekla da sem dobila 4. jah.. še kar vredu. zadovoljna sem odšla nazaj na svoj sedež. kmalu je nastala tišina. kar naenkrat se je učiteljica zdrla " jackson!"
jackson je moj sošolec. nekateri pravijo da je on vame.

jackson:

ko je na vsa vprašanja odgovoril mu je na uho zašepetala da je dobil 3.
malce je biu presenečen zaradi ocene. končno je zvonilo!! vsa vesela sem stekla do kim, neli in alishe!

next?? mnenje!
26. november 2014
u120589
u120589
ooo superrr nextttt
26. november 2014
next posvečen RONČY

skupaj z kim, neli in alisho sem odšla na wc kjer smo si uredile pričesko. zazvonilo je. vzele smo si torbo z športno opremo ter se odpravile v garderobe kjer smo se vsa dekleta pripravila za športno. vsaj 10 min. smo potrebovale. hitro smo stekle v telovadnico kjer so naš že čakali fantje ter učitelj za športno. bežali smo 20 krogov, se razgibali ter se postavili nazaj v vrsto. takrat tam je učitelj povedal da bomo igrali košarko! jej! košarka! razdelili smo se v ekipe ter začeli igrati. po koncu igre smo se odšli preoblačit ter nato nazaj v učilnico. no ja... od takrat dalje je pa že brezveze!

končno je bilo konec pouka! oddahnila sem si ter odšla domou. ko sem bila žže skoraj doma me je ustavil jackson ter me vprašal:
>> hei ti! te lahko pospremim domou??<<
nekaj časa sem premišljevala nato pa dejala:
>> veš kaj jackson?? niti treba... sej pa lohk sama hodim tok da bye<<
haahah takrat je biu začudeni. saj je cute ampak je nadležen. no prišla sem domov ter naredila nalogo. odšla sem do svoje mucke kitty ter jo vzela v naročje. par minutk sem jo božala nato sem jo spustila, vzela svoje kolo, povedala mami za to in odšla k kim. ko mi je odprla vrata sem pred sabo zagledala kim ter neko punco. ni mi bilo jasno kdo to je zato sem se odločila da jo kar sama vprašam

k-kim j-jaz p- paisley ( tista punca pri kim)

j: hey kim!
k: hey ella!
j: kdo je to??
k: moja sestra!
j: tvoja kaj?! sej pa nimaš sestre...
k: pa imam! pou sestro! moja mama se je ločila od mojega očeta in si je poiskala drugega.. kmalu se bosta poročila in bo postal moj oče! in to bo moja sestra- paisley!
j: aaa.. in zakaj nisi to hotela povedati??
k: glej oprosti
j: je že ok! mimogrede hey paisley!
p: hei!

paisley:

no kmalu je paisley postala moja zelo dobra prijateljica!
26. november 2014
u120589
u120589
hwaaaala za posvečen next
NEEEEEEXT DOBRA PISATELJICA SI VEŠ?
26. november 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextttttttt
27. november 2014
kamlu sta se kimina mama in paisleyjin oče poročila. bila sem seveda povabljena. po koncu smo se jaz, kim in paisley seveda odpravile malo na sprehod. rekla sem kim in paisley da nam grem po sladoled. na pol poti sem srečala fanta iz šole, ki mu je bilo ime ross. zardela sem ter pogledala v tla. hodila sem in hodila ampak ker sem gledala v tla nisem vedela kam hodim ter sem se zaletela v rossa!

to je ross:

ima mlajšo sestro jade, ki je zelo prijazna...

jade:

rekla sem mu oprosti ter se skušala čim prej odstraniti. že sem bila pri sladoledu že je biu pri meni moj brat thomas

thomas:

za njim je pa prišel še ross. bila sem nekoliko prestrašena ker nisem vedela kaj bo zdaj.
raje sem se umaknila iz položaja ter hitro kupila sladolede. thomas je prišel do mene, me objel ter rekel:
>>o hvala sestrica! zaradi tebe nisem biu kregan!<<
pogledala sem ga ter mu odgovorila:
>>kaj??<<
vsa zmedena sem hodila naprej..
27. november 2014
nnnnneeeexxxt
27. november 2014
še vsa 3 nexte!
27. november 2014
če do jutri nebo še vsaj 3 next bom jutri sama napisala next za *zbika*
27. november 2014
next
27. november 2014
u120589
u120589
neeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiii
27. november 2014
nadaljujem!
29. november 2014
bila sem spet na pou poti dokler me ni ustavil ross. pogladal me je v oči ter me vprašal:
>> zakaj bežiš pred mano??<<
odgovorila sem mu:
>> niti sama nebi vedela<<
nekaj časa sva se gledala nato pa sem svoj pogled usmerila v tla ter začela hoditi naprej. ross me je samo gledal nato pa tudi sam odšel. spet. na pou poti sem srečala jade ( od rossa sestro) pozdravila se mi je. tudi jaz sem se njej ter začela hoditi naprej. prišla sem do kim, neli in alishe (končno) tam je biu moj brat! o pa dej no! začel je kim govoriti kaj delam jaz doma svojmu bratu... ko ji je thomas rekel da ga kar veliko tepem me je kar pogledala. kar naenkrat sem odgovorila " glej! če si pa zasluži!" ahaha

odšle smo domou. kmalu je za mano začelo lajati.pogledala sem nazaj a nič ni bilo. spet je začelo lajati. ko sem pogledala navzdol sem zagledala najlepšo bitje na svetu:

vzela sem ga v naročje ter ga poimenovala... " ime mu bo.... bo.... mhhh....jacky!" vse smo se strinjale le moj prekleti brat se ni. vedel je da je to fant in ne punca. pledal je če je to res in videl da je punca. biu je nekako jezen na nas. šeu je domou vprašat mamo če lahko obdržimo kužka. kmalu je prišeu nazaj ter rekel: "veš kaj ella! ne smemo imetu kužka sej pa imamo kitty! in lahko bi se hudo končalo" nekaj časa sem premišljevala kaj zdaj.. odločili smo se da bo jacky ostala pri kim za nekaj časa.

odšli smo do naše hiše:

moj brat thomas se je že kopal v bazenu....
29. november 2014
nnnneeext
29. november 2014
next
29. november 2014
GOVORI O TEM KAKO JE ELLA IZGUBILA OČETA

-Ella-
Drugo jutro sem se z Kim odpravila v šolo. Danes ni bilo ravno prijetno saj bi morali biti vprašani. K meni je prišla Alisha ter me objela >> oh ella! ko bi mi vsaj pomagala! nič se nisem učila!<< vsa potrta me je Alisha cel čas nadlegovala s tem. Na koncu sem le popustila ter ji pomagala. Preklet zvone! zazvonilo je! odpravimo se v učilnico ter si vsi skupaj zaželimo srečo. Nekaj časa smo bili vsi napeti dokler ni v razred prišla učiteljica za biologijo ter nam rekla da bomo vprašani jutri! Kakšno olajšanje. Ko je bilo še samo 5 minut do zvonenja je prišla k meni ravnateljica ter me prosila če priden v pisarno. >> Ella. Imam slabo novico zate. Tvoja mama mi je sporočila da je tvoj očka danes ob 7:47 umrl v prometni nesreči v službo<< začela sem samo na debelo gledati ter se jokati. Ravnateljica je moji učiteljici povedala da bom za 2 uri odsotna od pouka. Odšla sem v sobo kjer se zbirajo vsi učitelji in učiteljice ter se tam zjokala. Takrat so poklicali tudi Thomasa. Tudi Thomas je bil takrat za 2 uri odsoten od pouka. Miril me je in miril. Zazvonilo je. Skupaj sva odšla na malico. Ko sem se usedla med sošolce so me začeli spraševati kaj je bilo in zakaj bom 2 uri odsotna od pouka. >> kaj je bilo Ella?!<< me je na silo vprašala Neli. >> oče.... oče.... oče mi je danes umrl v prometni nesreči<< ko sem že skoraj povedala do konca sem se začela jokati. Zdaj so me popolnoma razumele in razumele zakaj bom odsotna od pouka. Da nebi bila več tako žalostna sem Kim vprašala kako je kaj Jacky. >> odlično je! veliko je zadnje čase pojedla<< no samo da je Jacky v redu sem si rekla. Z Thomasom sva odšla nazaj v tisti prostor ter malo brskala. Našla sem kar nekaj čudnih stvari a sem jih raje pustila. Prišla je ravnateljica ter Thomasa zalotila pri brskanju stvareh. Takoj ga je nadrla. Videla je da ni tako potrt kot jaz zato ga je poslala nazaj k pouku. Ona je pa ostala pri meni ter me mirila. Pokazala mi je nekaj lepih slikic, mi skuhala čaj, pokazala nekaj stvari na računalniku in še več...Vedela sem kaj želi narediti. Skušala sem se pomiriti a ni in ni šlo. Sledila je športna jaz pa nisem bila zraven! Nekaj časa se nisem mogla sprostiti nakar sem zaslišala zvonec telefona. Ravnateljica mi je ukazala da naj počakam tukaj ter se oglasila. Kot vedno sem morala slišati s kom se pogovarja. Bila je moja mama, ki ji je govorila nekaj o tej nesreči. Rekla je tudi da je zdaj na televiziji na Sloveniji1. Ravnateljica se ji je zahvalila, prišla k meni ter vzela svoj telefon ter pogledala... ( imela je voyo na telefonu) Skupaj sva si pogledali to čudno nesrečo. Kakor dobro sem videla mislim da so bili neki čudni tipi ki so ubili nekoga iz avta ter takrat se je zgodila nesreča. Ravnateljici sem rekla da bom v redu a me vseeno še ni izpustila. Bila je še zadnja ura. Takrat me je izpustila. Prišla sem v razred. Učiteljica me je vprašala če je vse v redu. Nekaj solzic sem še imela na licu a vseeno sem si jih obrisala ter prikimala. Po koncu pouka sem Neli. Kim in Alishi rekla vse o tej nesreči. Nekaj časa smo tuhtale kako to.. Biu je prvi avtobus in jaz bi nam danes morala kupiti sladoled. A žal denarja nisem imela. Vse so vedele kako se zdaj počutim tako da me niso ravno obremenjevale o tem. Prišel je Thomas. Poslovila sva se od prijateljev ter odšla domov.
29. november 2014
ful ful kul next
29. november 2014
želiš next že dons??
29. november 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg