Forum
upam da vam bo ušeč drugi del te knjige...

boš bral/-a? si bral/-a prvi del?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. maj 2012
ko dobim 2 nexta začnem pisat.
03. maj 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
03. maj 2012
neeeeeeeeeeeeeeeext
04. maj 2012
next
04. maj 2012
nnnnnnnnnnnnnneeeeeeexxxxxxxxxxxxxttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
04. maj 2012
ok, ok
05. maj 2012
obleka se je lesketala.

moj vampirski prijatelj alex me je prijel pod roko.
stopila sva na pot posuto z cvetnimi listi. na obeh straneh prehoda so sedeli lucianovi in moji prijatelji. seveda je čakal name. ko sem prišla pred njega sem začutila kako zelo sem pričakovala ta dan.
05. maj 2012
N-E-X-T-!-!-!
06. maj 2012
u91099
u91099
next!
06. maj 2012
nnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIITTTTTTTTTTTTTTTTTAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!
12. maj 2012
u85301
u85301
next
12. maj 2012
ok
14. maj 2012
po slavju sva se usedla v avto in se odpeljala. vendar sva zavila proti letališču in sedla v helikopter. peljala sva se celo noč. proti jutru sem se zbudila v mehki postelji. ( tudi vampirji morajo spati). pogledala sem skozi okno in videla morje. očitno sem bila na ogromni jahti. zelo hitro je plula. nenadoma se je ustavila.
14. maj 2012
pol nadaljujem
14. maj 2012
nnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. maj 2012
nnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. maj 2012
next
01. junij 2012
ŽE EN MESEC NE PIŠEŠ VEČ!!!!!!!!!!!!!!!!!
HALO?????????????????????????????????????????
02. junij 2012
sory nism mela časa.
02. junij 2012
pa skor noben več ne bere
02. junij 2012
zaslišala sem korake. pogledala sem proti vratom. vztopila je postava. razločila sem le obris. skozi priprte veke sem opazovala postavo. mislila je, da še spim in je odšla.
ni imela dolgih las. ni mogla biti lucian. tudi ženska ni bila. bil je neznan moški na lucianovi jahti.
02. junij 2012
DEJ ŽE NEXTI NO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS
ČAKAMO ŽE EN MESC!!!!!!!!!
24. junij 2012
kdo si in kaj hočeš?!
tako si podobna lucianu. ta glas! jake! hahaha! misliš da sem tako neumen kot moj brat? jake ima brata?! ja, moje ime je kellan. kje je lucian? na varnem pred anno. vse se je zavrtelo. anna... ...modre oči,njegove oči... jaekovo dekle!!! kellan me je zgrabil in povlekel iz spalnice. neee!!!!! pusti me!!!! poslušaj deklič! rešujem tebe in luciana pred jaekom in anno.

kellan:

zavrtelo se mi je. tukaj nekaj ne bo štimalo. žal mi je elize. ne gre drugače. o čem govori? naenkrat sem začutila močen smrad in občutila da hodiva po nečem mokrem.
bencin!!!!
moram elize. žal mi je. kaj?! ne bom nikoli več videla luciana. to je bila najhujša misel na svetu. kellan je vzel užigalnik in...
2 nexta pa nadaljujem
31. avgust 2012
next
31. avgust 2012
še en next
09. september 2012
next
09. september 2012
NNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!
19. september 2012
ga vrgel na bencin. jahta je zagorela. zaslišal se je krik in nato sem začutila mrzlo vodo. nisem mogla dihati. obleka me je ovirala, da bi prišla na površje. vlekla me je dol in dol. v temno globino. zadela sem ob nekaj mehkega. mogoče spužva? nenadoma sem začutila električni šok. kot bi mi ohromil vse telo. pozabila sem, da ne morem dihati. pozabila sem, da imam občutek utesnjenosti, le lebdela sem v vodi obnemela zaradi šoka. nenadoma se je vse zgodilo tako hitro. roka me je zagrabila in me potegnila na površje. saj to ni res... pa je... bil je ...
2 nexta pa nadaljujem.
22. november 2012
next
22. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg