Forum
u80965
u80965
нєℓℓσω♥ тσ נє мσנα 2 zgσ∂вιcα... Ι. נє вℓα υѕρєšηα ιη υραм ∂α вσ тυт тα...

gσνσяι υ ρυηcι єммι, кι נє υρσяαвℓנαℓα υѕє єℓємηтє... кαкσ вι ναм тσ ρσνє∂αℓα ρα ηєνємм.. ѕєנ вσѕтє νι∂ℓ...

υνσσ∂♥
ρяνι єℓємєηт נє вιυ νσ∂α.. α ηєѕяєčα z σčєтσм мι ηι ∂αℓα мιяυ zαтσ ѕєм ѕι zвяαℓα єℓємєηт σgєηנ...α ηєѕяєčα z вяαтσм мι ѕρєт ηι ∂αℓα мιяυ zαтσ ѕм ѕι zвяαℓα ηαяανσ... α ηєѕяєčα z мαмσ мι ηι ∂αℓα мιяυ... zαтσ мι ρяєѕσѕтαυ єℓємєηт ѕηєєg♥ ιη σѕтαℓα ѕєм ѕαмα z Ιθ ℓєтησ ѕєѕтяσ...

Maan will u reead it.'?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. marec 2012
u80965
u80965
Okeey...Bom kr nextala glede na rezultate tm zgoori;'3
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Jest Emma.;

Moj Brt Tiim.*mrtu*

Sestra Lily;

Druugo poool.kk'?;33
22. marec 2012
u80965
u80965
Aja Lily je leeva. Z rjavimi laskii
22. marec 2012
u84409
u84409
next
22. marec 2012
u80965
u80965
Nesreče vam povem pooool...
Za Lily je blo težko skrbet ker ja bla ful podhranjena in zbirčna.. '' Lily...same sva ostale in zdej ne boš več zbirčna...'' pogledala sem jo resno , ona pa itaq ne razume nč. '' zamudile bova šolo.'' je prekinla pogovor. '' ja greva... naličla sm se in oblekla .. prpraula učbenike in pogledala na urnik: MAT,SLO,MAT,FIZ,pol mam pa še plese; LATINSKO AMERIŠKI PLESI.
okeey.. dons bo norišnca.sam juhuhu! petek in dobimo novo sušolko..še boljš pa dobimo dva sušolca..
Ublekla sm si;

pograbila sm torbico in stekla na bus ki je rauno prhaju... '' Lily, ne zamujaj! '' in spet se je zgodilo da je ustala doma. Spet bo špricala pouk. Do šole sm rabla 30min. Pograbla sm svoj blackberry in poklicala Lily.

''Lily, ko pride naslednji bus pejt gor, ker ne boš še enkrat zamudila.!'' nadrla sm jo ona pa seveda speet... odložila. U šoli sta že čakala 2 nova sušolca in 1 nova sušolkaa..
'' yo, '' sta me puzraula.< 3 mwwa lušnaa '' hei '' sm jima odzraula. '' hei,moje ime je Emma.'' sm pozdraula Emily.punco ,ki je rauno pršla iz druge šole.Emily;

U šoli nisem mela prijatlou zato sm si želela usaj Emily.Najprej smo mel MAT. in pol 5min. odmora. šla sm pogledat kje je Lily... '' lily!!'' pousot sm jo iskala in iskala..'' o, shit ;'o konc udmora js pa zamujam !!! '' usaj mel smo SLO. zato smo mel eno res ful fajno učitlco in mi je uprostila... a Emily, ki je sedela pred mano se mi je začela posmehovt in vidla sm da u roki drži listek... '' izvoli '' mi je podala listek... gor pa je pisaal.. ; OD TOMAŽA ZA EMMO... u roki je držala še en listek.. podala mi ga je... pisal pa je; OD MARKA ZA EMMO.... gor paaa.................................;'o
22. marec 2012
u84409
u84409
next
22. marec 2012
u80965
u80965
Aja Tomaž;

Mark:

( nism našla druzga. )
22. marec 2012
u84409
u84409
next
22. marec 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
22. marec 2012
Next!< 33333
23. marec 2012
u80965
u80965
Po pravici povedam mi je biu Maark bl ušeč ker je biu bl luškan... lepši uglaunem.
Na listku od tomaža; '' danes ob 11:20.PRED ŠOLO. '' vem da se je zezu amapak pač.. pogledala sm ga on pa je le pomižikniu ... Markou listek; '' danes ob 11:20 U PARKU. ''
nisem se mogla odločt še zadnjič sem pogledala tomaža in poteem ceu pouk gledala marka.končno sm se zbudila iz sanj ko me je učiteljica potrepljala po rami.'' na ples moraš '' prijazno sem se ji nasmehnila pograbila fon in šla vn iz šole. '' o shit! zamudila sm...'' po tem ko sm zamudila nism šla na plesne ... doma sm vadla kr mi je učitlca plese posnela posnetek kaj so delal dons. pršla sm domou .. lily kot vedno pred tv-jem al pa na compljutru.. tokrat so jo zajebaval na fejsu... '' Lily pejt dol iz compa ker morm vadt.
'' ne... '' bilo ji je nerodno ker ji je tist.. nek fnt napisu ravn k sm ji to rekla 'jebi se.'
'' takoj! lej kake ti pišejo... bom js z njimi obračunala.'' vedno sm rada branila družino in u tem primeru lily. prižgala sm webcam in poklicala fanta. '' omfg. '' sm si mislna. biu je Tomaž... takrt se mi je zameru '' hei, tvoja ta mala mi res take piše da je za znoret in rekla je da sploh nisi vame pa bla bla bla... '' nakladu je prbližn 10min. pol sm mela pa dost.. '' res nism vate. '' oči so se mu zarosile in prekinla sm... '' Lily, ne upi si več. ''
Ublekla sm se u plesno ubleko in vadlaa... vadla sm 30min.... moja obleka za plesne:

fon mi končno zazvoni: '' halo '' uglasim se... gor pa.. ne že spet.'' lej sori..mislu sm da..''
preknila sm ko je končau besedo 'ilu' veš čas ko sm se pripraulala za u park.. ker sm pač zbrala Marka sm premišljevala kaj neej!!!
Ublekla sm si za u paark:

''lily js greem zdej naroč si pico!'' pozraula in šla. objela sm jo in rekla nej paz nase.
''mwwa.. pridem zvečer.''
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
U PARKU SE SREČAVA .....

U parku sm srekla k njemu in začela sva se pogovarjat. naenkrat me je objel in probal poljubiti. '' mark.. ;3 '' poggledala sm ga kakor'bi hodu z mano' pogledu me je nazaj in se nasmehnu: '' kaj pa mislš... juup'' proti večeru bi mogla it domou a nism šla.. povabu me je domou. šla sva najprej u bar poool pa domou... doma paa... SURPRISEE.< 3
23. marec 2012
u78879
u78879
neexstii. ;**
23. marec 2012
u80965
u80965
Pr njemu doma je bla mati;'o ''waw''sm si mislna.. u veličasti obleki,kot svila wwwaaw... res hiša pa pupowna< 333
Obleka mati ( od marka ) ;

Hiša od marka:

'' zdravo'' sm jo pozdraula , a mark me je že prijeu za roko in odpeljau do svoje waaw sobe;3 bla je ress fhuul lepaa.. usaj zame.bla je usa preleplena z plakati.. obožujem take sobe:

'' ureedu..'' se usedeva na mehko postlo. '' amm... greva na comp.? '' se mi nasmehne mark..'' ja of cors..< 3 '' nasmehnila sm se mu nazaj.. na compljuterju sva gledala kam bi lahka šla čez poletne počitnice... priskala sva use te stvari:::
1.

2.

3.

4.

5.

zbrala sva 5. počitnice .. sam tm bo poletje seveda...< 3333 komi sm čakala da bo konc šole in bova lahk šla...< 333 a tuki je en probleem. kam dt Lily če em nau. to sm povedala marku in nasmehniu se je objel...
23. marec 2012
u80965
u80965
objel me je in se mi nasmehniu'' sej lahko gre z nama< 3'' zasmejal asva se in poljubila sm ga.... nekej sm čutila do njega..< 33 uhh kaj nej s tomažem-.- '' a lahk pr teb prespim itaq je petek '' sm ga prosila '' ja itaq < 3 '' ustala ms pr njemu.. uzela sm fon in poklicala lily. '' lily dons me še ne bo.. prprau si večerjo , umij se in pejt spat! just pridem'' sej tok samostoja pa je da bo eno noč zdržala brez mene.Marku sem povedala kaj se dogaja z tomažem in ukrepou je. šou je na skajp (skype) in se pugovoriu z njim. priznou je da je vame a še vedno ni vedu da sm že z markom......
23. marec 2012
u78879
u78879
Neexštii pikicaa. *__*
< 333
23. marec 2012
u80965
u80965
prespala sm ta petek in se zbudila v soboto pri marku sevedaa*_* ... poglčedla sm na fon ..
in opazila, da mam 1 sms in ga odprla.. napisou mi je tomaž.bla sm presenečena sej je pisal da me sovraž, seveda pa mu nism vrjela. povedala sm marku '' aj, ne boj se ga sej te bom branu.'' naredu mi je 'pancakes' takole pa zgleda:

njam sm si mislna. preoblekla sm se u svoje obleke.. ja, ker sm mela od marka ubleke čez noč< 3 '' morm it sm se poslovila '' se kej slišvaa..'' objela ms ga in zadnjič poljbila pol pa šla.. šla ms z busom . komi sm čakala da pridem domou.

bla sm vesela ko sm jo končno spet zagledala.. Lily me je že opazovala z okna in prihitela po stopnicah dol. za njo je hodiu moški, biu je tomaž. postalo me je strah in poiskala mobi u torbici. začela sm pritiskat 11... 2 mi ni uspel telefon mi je padu na tla in padla sm v nezavest.. Lily me je probala zbudit a ni šloo. zbudila sm se ponoči ob 00:23 . spomnila sm se kaj se je zgodil. pred mano se je znašu moj oče... ni biu le on.. biu je moj brt in mami. spet me je postalo strah in stekla sm skos steklena vrata v bolnišnici a ne dovolj hitro. spotaknila sm se. končno je pršou mark. pobrou me je in vidl se je da sm se začela čudn obnašaat... mislna sm si ''mela sm sam privide..'' a ko se je to začelo ponauljat niso bili več prividi...
24. marec 2012
u81763
u81763
Nexty!!!
24. marec 2012
u84691
u84691
next
24. marec 2012
u80965
u80965
U ponedeljek sm lahk že šla dumou in počivala še en dan. bilo je vroče jutro ko se mi spet prikažejo 'damn' prividi. poklicala sm lily. ona ni nč vidla. a js sm. nisem se zmenla za njih a še vedno sm vedla da neki hočjo.... ublekla sm si svojo en nojljuubših oblek in poklicala marka če se lahk dobiva na bazenu. obleka:

24. marec 2012
u80965
u80965
pool...
24. marec 2012
u80965
u80965
dobila sva s epr bazenu ki je zgledu takole... blo je velik ludi ampak kaj češ.. velik sonca,velik ludi< 3

povedala sm mu kaj se dogaja z mano in objel me je... '' emma, sej veš da te bom vraovou.. samo..'' prt sm mu položila na ustnice in mu odgovorila;'' vedno bom z tabo;3'' poljubiu me je. pol sva se preoblekla u kopalke in se kopaalaa!.

čez eno urco sm mogal it domou ker me je lily took nujno rabla.. seveda sm uzela s sabo markaa.< 3 pred hišo je biu paket. lily si ga ni upala odpret. zato je prosila mene. '' proosim .'' itaq je biu namenjen men. u škatli pa.. ;

bla je prazna.. pogledala sm pod škatlo tm pa sporočilo..
24. marec 2012
u80965
u80965
prt- prst
24. marec 2012
neext, ful dora zgodbica
24. marec 2012
u78879
u78879
Neext. *__*
< 333
24. marec 2012
u80965
u80965
sporočilo je blo kratko:

nč mi ni blo jasn... niti pisal ni od koga je blo. pred sabo sem spet zagledala mami očka in tima. objela sm marka in stisnila k sebi lily.'' tukej so..''
nič zanimivega se ni zgodil. proti večeru pa....
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
odprauljali smo se spat... mark bo prespal pr men tko da bom ok. to noč sva si želela romantike... js in on... samaa... preden see je zvečerilo sm useen poslala lily k babici da nebi kej vidla kar nebi smela.celo noč sva imela zasee... priprauljala sm večerjo in zagledala tomaža.. '' maark..'' mark je gledau tv in me je komej slišou..'' kle je tomaaažž-.-'' ni ga vidu.. spet so prividi sigurno sm si mislna in dokončala večerjoo.. naskrivaj sm šla na wc in poklicala tomaža-.- maark me je vidu in prisluškovou..slišu pa jeee.....
24. marec 2012
u78879
u78879
Neexštii. ;**
< 33
24. marec 2012
nexštii i < 3 your story ?)*
24. marec 2012
u80965
u80965
juj... nekam gremo.. bom pol < 33 hwala useem < 3 ;**
25. marec 2012
u83499
u83499
next
25. marec 2012
u80965
u80965
'' tomaž , kaj se dogaja med nama? '' žalostno ms ppogledala u tla in premišljevala kako me nej use poveem. '' ma, nč zakaj? aja pa slišu sm za privide...;D '' nasmehnila ms se in dvignila glavo.. povedala sm mu kaj se mi dogaja in končno je dojeu...
po vratih je nehaj zaropotalo in ustrašila sm se.'' morm nehat.'' biu je marrk. '' hei.'' izmuznila sm se tisočim uprašanji. oddolžila sm se mu z najlepšo nočjo doslej... najprej sva gledala filme,pol sva za 'pač' zabavala in tkoo.. fino< 3 zdej pa spaat sm si rekla in se odpraula u postlo. mark bo še mal pukonc...... po vratih je škripnilo.. '' shit '' sm si mislna in skočila iz postle.. za vrati se je pokazou..
25. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg