Forum
Ja vem da mam pač velikooo zgodbic in jih od časa do časa zanemarjam drugič pa pišem tk ko bi se mi zmešalo Sem se pač odločla za še eno zgodbico. Hvaležna bi bila če bi jo brali in malo oglaševali okolo po igrah. Ne obljubim da bom pisala vsak dan, pač tk ko se bom počutla.
_____________________________________________________________________________________

V glavi sem si tiho mrmrala neko pesem. Samo da mi ne bi bilo treba pokonci. Res je bil lep sončni dan samo sanjati je lepše. Nenadoma sem planila pokonci. Po obrazu, hrbtu in prsih sem začutila ldeno mrzlo vodo. "Jessy!!!! Še enkrat mi to narediš pa prisežem da te bom tunkala abecedo na antarktiki!" sem zakričala nanjo (zaradi zaspanih možganov ni bilo mogoče da bi se domislila česa boljšega). Jessy, ki se je prej hihitala se je zdaj začela krohotati. ➽☣ϟ๑☢☠. Res je bila moja najboljša prijateljica pri kateri sem preživljala majske počitnice. "Hitro se preobleči!" je rekla Jessy na pol mrtva od smeha in odšla ven. Nase sem hitro navlekla suhe kavbojke in majico s kratkimi rokavi. Stopila sem v kuhinjo kjer je Jess kuhala kavo. "Boš sladoled?" sem jo vprašala. Pokimala je in nadaljevala. Odpravila sem se proti kleti. Hišo sem poznala na pamet saj sem bila večkrat tukaj. Mojih in njenih staršev ni bilo doma. Dejansko sva se ob odselili ke nisva poznali pravih staršev. Od njih nama je ostalo le veliko denarja na najinih bančnih računih. Iz zmrzovalnika sem vzela sladoled z okusom vanilije in stekla po stopnicah navzgor. Odrinila sem vrata in padla po tleh. Zaslepila me je bela luč ki je napolnjevala vso sobo. Luč je bila nenavadna. Nikoli še nisem videla česa takega. Preden sem si pokrila oči sem razločila tri postave. Ena je ležala na tleh drugi dve sta stali nad njo. Nekaj sta imeli na hrbtu. Neznana teža me je pritisnila k tlom. Izgubila sem zavest.
___________________________________________________________________________________
Upam da vam je uvod všeč.
Slike pridejo takrat ko jih najdem.
.
.
Nextite in berite plis.
.
Pozdrave
..............She ωσℓƒ 22

Je vredu?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. maj 2013
nexxxt!!!
06. maj 2013
next!!!!
06. maj 2013
u88095
u88095
next!
06. maj 2013
u113670
u113670
supr...next!
06. maj 2013
next
carski začetek
06. maj 2013
next
07. maj 2013
Hvala za vse nexte To je za vas bralke
______
Ta dva dela sta nekakšni uvod za tisto kar se bo dogajalo. (vem da je nekako čudno če ima zgodbica dva uvoda)
________________________________________________________________________________
Glava me je močno bolela. Škoda da pride še k padanju na trda tla še kakšna buška. Globoko sem vdihnila in odprla oči. Nadme se je sklanjala postava. Nisem je dobro razločila ampak dovolj je bilo samo da sem se očutila ogroženo. Planila sem pokonci in v nekaj sekundah je bilo kot da bi še skos mirno sedela na tleh. Zaradi teže na hrbtu me je potegnilo nazaj. Teže ki je nisem bila vajena. Vid se mi je izostril. Poleg mene sem razločila postavo črnolasega angela. Bil je približno toliko star kot jaz. Ja, v ugankah sem bila odlična. Ponovno poskusim priti na noge in vstati. Na hrbtu sem spet dobila čuden občutek, zato sem se ozrla...
Skoraj nisem mogla verjeti. Iz hrbta so se mi dvigala nočno črna krila ki so se lesketala kot bi bila posuta z zvezdami. Zmankalo mi je tal pod nogami in videla sem kako me je fant še v zadnjem trenutku ujel. Spomnila sem se, da sem pozabila pogledati če imam na glavi kakšno buško od prejšnjega padca. Kako patetično, sem si mislila in zagrnila me je tema.
07. maj 2013
next
07. maj 2013
next!
07. maj 2013
u113670
u113670
no next!
08. maj 2013
nexxxt!!!
08. maj 2013
Next
09. maj 2013
NEXT
09. maj 2013
u113670
u113670
neeeext!
10. maj 2013
Juhu...
Next za nove bralke ;*
Uživajte
"Si vredu?" zaslišim glas na drugi strani sobe. Hitro obrnem glavo proti izvoru glasu in zagledam kako fant sedi na drugi strani postelje. Imel je bela krila ki so bila pravo nasprotje mojjih. "Ne! Kaj se dogaja? Ničesar ne razumem!" se se zadrla on pa je seveda mirno prenašal moj izbruh. Vstala sem iz postelje in razdraženo pogledala proti vratom.
Fant se je znašel pred mano. "Sedi!" je ukazal. "Nisem pes!" mu izzivalno rečem in v mojih očeh se pobliskne izzivanje. Oči so se mu zalesketale in potisnil me je nazaj na posteljo. "Kje sem??" sem ga vprašala. Še vedno je stal, če bi slučajno hotela pobegniti.
"Ostali ti bodo povedali. Jaz moram samo paziti nate," je rekel in živčno pogledal proti vratom. Tako torej. Nekoga pričakujemo. Udobno sem se namestila na postelji, na kateri sem predvidevala da bo od zdaj pripadala meni. Po približno desetih minutah (uravnavala sem se po uri ki je visela nad mojo posteljo) je v sobo stopil drug angel. Bil je srednjih let in prepoznala sem ga iz hiše. Za njim je stopala Jessy. Imela je srebrna krila. Pokimali sva si v pozdrav. "Kje sem?" sem takoj vprašala. "V Akademiji za angele," mi odgovori učitelj in pokima fantu. "Gremo. Pozanimati se moremo o vajinem elementu," pogledal je k meni: "Ti si morda dodatno nadarjena." Obrnil se je in odšel skozi vrata. Avtomatsko sem mu sledila. Malo sem se ustavila da me je fant dohitel. "Kaj je mislil s tem, da sem nadarjena?" sem ga vprašala. Skomignil je z rameni in rekel: "Da imaš dodaten talent.
Elektrika, psiha, in še nekaj drugih. Pri nekaterih se lahko pogovarjaš z umrlimi ali z živalmi." Naredil je majhen premor. "Ime mi je Stark." se je predstavil. "Jaz sem Ashley."
sem rekla in pot smo nadaljevali v tišini.

Slikice:
Ash: (mal slaba slika. Nism našla bolše)

Stark: (vi lahk izberete)
1.

ali
2.

Jessy:

_____
Mal tžko je iskat primeerne slike :/
10. maj 2013
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. maj 2013
nexxxt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. maj 2013
u113670
u113670
ja, ful dobr nekst, sam obe sliko od starka sta mi grdi, žal.
10. maj 2013
Ni kaj
Nisem mogla najt primernih slik sej je težko najt krila
10. maj 2013
u113670
u113670
ja, sej si predstaulam
10. maj 2013
Lepše bi bile če ne bi komplicirala s krili sm ka naj.
Bom ju3 poiskala ene vredu sm bojo po mojem brez kril
10. maj 2013
next
15. maj 2013
Kmalu smo se ustavili pred vrat v Veliko dvorano. Tovariš je odprl in vstopili smo.
Zagledala sem sedem miz.Pet jih je bilo za elemente. Ogenj, voda, zemlja, zrak in kovina.

http://www.wulfgard.net/world/images/magic_wheel2.png
Ena je bila za učitelje in ena je bila za talente. Odpravili smo se proti tisti za katero so sedeli učitelji. Bilo jih je približno osem. Vsak učitelj je imel svoj element. Jessy je bila prva. Pri ognju, vodi, zraku in zemlji se ni nič dogajalo. Kovina pa se je pod njenimi rokami začela preoblikovati. Kovina je bil njen element. Stopila je še k talentom. Nič se ni zgodilo. Jaz sem bila na vrsti.
next
17. maj 2013
next!!!
18. maj 2013
u113670
u113670
next!
18. maj 2013
u88095
u88095
NEXT!
18. maj 2013
next
18. maj 2013
u63177
u63177
Sorry ker me ni bilo tolk dolg in nisem mogla spremljat te SUPER zgodbice, zato ti dam EN VELIK NEXT, ki je vreden za deset nextov, štekaš?
18. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg