Forum
u201156
u201156
obstajajo dežele ki ji še nismo našli ena izmed njih je Elementarija tam se prestolo nasledniki borijo za njihovo deželo proti različnim zlim SILAM!!!!!!!!!!!! Kot pove že ime v tej deželi živijo elementarci le da so 4 vrstegenj,Zemlja,Voda in Narava imajo svoje vladarje in prestolonaslednike Frayena predel ognja Kralj/ica helix prestolonaslednik/ca:Fenix(dekle)
Oceanija predel vode Kralj/ica: Seasword prestolonaslednik/ca: Eliot
Natursa predel narave Kralj/ica: Elza prestolonaslednik/ca:Flowerwishes
IN
zexic predel zemlje Kralj/ica:Eearthia prestolonaslednik/ca:Kanion(fant)
NEXTAJTE DA IZVETE VEČ!!!!!!!!!

za koga navijaš?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

07. november 2015
next
08. november 2015
next
08. november 2015
u201156
u201156
ok next...
Fenix se je ravno zbudila in odšla pozdravit svojo mamo Kelix ki je ravno prišla iz top modela (btw ona je miss ognja) mama ji je takoj imela toliko za povedati in ji zraven še naložila nekaj prečudovitih idej za obleke saj je bila tudi Fenix navdušena nad modo.
Eliot je bil že zdavnaj pokonci in je že skatejtav na njegovem delu morja bil je zelo pazliv saj ga je že ugriznil morski pes.
Flowerwishes je kot vedno učila mlade ptičke in metuljčke letenja.
Kanion pa je bil na treningu Yuda.
Kralj Phelix je zagledal kako se črna sluz širi po ognjenem vrtu in vgaša ogenj v oceaniji je takoj ko se je sluz dotaknila morja se je morje spreminilo v gosto močvirje zato je Eliot z zadnjim čistim valom odšel na kopno Flowerwishes pa se je skrila na drevo z živalicami .Kanion pa jo je hotel pretepsti čisto njemu podobno...
08. november 2015
next
08. november 2015
u201156
u201156
next...
Fenix je odšla na vrt in našla rdeč prstan nadela si je ga in...
Plameni so ji odeli noge dim telo na koncu pa ko se je dotaknila tal vsa energija Frayene je spolzela po njej in povzroči8la eksplozijo da ji je na koncu iz hrbta zrasla tudi krila.
Flower je spravila živalce na varno sama pa zagledala verižico na vrhu krošnje nadela si jo je in ovijalke so jo povsem prekrile in ji naredile krila...
08. november 2015
u201156
u201156

Fenix
08. november 2015
next
08. november 2015
next
08. november 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!! (nova bralaka)
08. november 2015
u201156
u201156
Eliot je šel do svojega očeta in v kristalno čistem tolmunu zagledal prstan in si ga nadel voda ga je povsem ovila in ga transformirala v vodnega čarodeja odletel je z pomočjo čarovnije in se dvignil k rdeči in zeleni lučki na nebu zdaj so bile tri modra zelena in rdeča.Čakali so še rjavo Kanion je bil zadnji v zemljini razpoki je našel uhan z rjavim kristalom nadel si ga je in blato ga je ovilo nekaj sekund kasneje mu je v roke priletelo žezlo boja in pridružim se je zvezdicam ki so oblile elementarijo in počistile sluz iz nje kasneje so se transportirali pred grad štirih barv...
08. november 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
08. november 2015
u201156
u201156

Eliot

Kanion
08. november 2015
next
08. november 2015
next
08. november 2015
Next
09. november 2015
u200563
u200563
next
09. november 2015
next
09. november 2015
u201156
u201156
v gradu so bili štirje prestoli na katere so se vsedli in iz vseh prestolov je prišla iskrica
iskre so se združile in jim odstranile krila in odšli so domov flower in fenix sta se veliko družile in postale BF in tekla so leta Flower in Fenix sta postali agetki
eliot in kanion pa samska moška brez vsakršne službe ali dela...
14. november 2015
next
14. november 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!
14. november 2015
u201156
u201156
oprostite malo sem pozabila evo next
NEEEEEEEEE!!!!!!!
Fire takoj!
NE mami sem v 95 nivoju candy crusha!
FIREEEEEEEEEE!!!!!!!!!!! ( z močmi mu uzame tablico)
,MAMIIIIIIIIIII DAJ NA PAVZO!!!!!!!
vredu zdaj pa naloga
heheheh ( smeh )
ELIOT DOVOLJ SEM RAZKAČENA DA TI IZ TVOJE DRAGE SVETE KAPLJE NAREDIM SVETO PARO!!!
umiri se saj mu bom jaz pomagal pri domači nalogi! hihi
skuhala bom večerjo (gre v kuhinjo)

Flora prosim!
mami no!
vem da si vesela ampak moraš naredit nalogo ki vam jo je dala učiteljica Nature!
Mami sem sredi pogovora z Vito!
Prepričana sem da bo Vita razumela...
Daj no samo še pol ure res!
Vredu vredu... Samo pol ure!
Ja mami...
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Vita daj očku prosim daljinec
Nikakor sem sredi oddaje preobrazba!
Amapk danes je svetovni pokal plavanja!!!
NIKAKOR!!!!!
TAKOJ DAJ SEM!
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (vanj pošlje ognjeno iskro)
DAJ MI !!!!
DOVOLJ!!!! eliot pusti viti da gleda in uporabi svoj WaterPad!
Amapk ampak... večji ekran ima!
tiho in če bi rad gledal glej na WaterPadu tako!
Vredu ljubica!
Hvala mami!
ni zakaj ljubica!
05. december 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!
05. december 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg