Forum
Ta tema ravno ne spada med zgodbice, ampak dobro. Zacel sem en poskus... za en mesec torej od danes 21. 2. do 21. 3. sem se odlocil da bom postal vegi. Stvar se mi zdi zelo zanimiva kot poskus, zato bom poskusil en mesec bres mesa .
21. februar 2012
DAN 1 (21-2-2012)
Zjutraj sem se zbudil in se spomnil na to, kaj sem včeraj razmišlal. Dobro bom vido, če mi bo uspelo . Za 1. obrok sem imel mlečni riž (ne maram mlečnega riža ampak dobro no). Prvo ok nikoli zjutraj ne jem mesnih stvari, tak da to ni bil problem. 2. obrok, za kosilo smo imeli testenine z mesno omako. Jedel sem suhe testenine bres vsega . 3. obrok, večerja je bila zanimiva, saj ponavadi za večerjo vzamem nekaj mesnega ampak, tokrat sem pustil svoji domišliji tok. Naredil sem si kruhek (bolj natanjčneje lepinja v velikosti 5cm na 6cm tak nekak ) noter sir 2 rezini + šampinjone in rdeča paprika. Okus je bil dober in tako je 1. dan poskusa šel proti koncu in 1. dan bres mesa uspešen. Če vam bo tema všeč jo bom nadaljeval oz tudi začel na Twitterju in v njo dodal več opažanj etc. ^^
21. februar 2012
Sj ce ti pase meso si kup vegi hrenovke pa vegi salamo pa cevapcice.. Cistcisti okus pa se bl zdravo je
21. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg