Forum
σκ... тαʟε zɢσɔвıcα ƨε נε εпκяαт žε κσпčαʟα σz. пı вıʟα κσпčαпα νεпɔαя ƨνα נƨт ıп ρεтяα נσ пεнαʟε ρıƨαтı ıп ƨνα נσ zвяıƨαʟı αмρακ zɔαנ ƨνα ƨε σɔʟσčıʟı ɔα נσ ρσпσνпσ пαρıšενα... αмм пσ εпα ɢʟανпα σƨεвα вσ εпακα. тσяεנ נαмıε вσ šε νεɔпσ ρяıпcεƨα αмρακ σƨтαʟε ʟαƨтпσƨтı пε вσɔσ εпακε... υραм, ɔα вσƨтε вяαʟı κʟנυв тεмυ, ɔα ƨε נε εпκяαт žε κσпčαʟα (:

~~~~~~~~~~Jamie AnnaLynn Brown~~~~~~~~~~

»Ne pozabi se nasmehniti in glavo držati pokonci… to je najpomembneje. Razumeš?« je že stotič ponovila moja mama. Sploh ne vem zakaj mi je tega treba! »Ja mama razumem.« sem rekla ona pa je zavzdihnila. Počasi sem odprla vrata se nasmehnila in se vzravnala. Bleščeče bele bliskavice so mi onemogočale, da bi lahko lepo videla vendar oči vseeno nisem smela zapreti. Nasmehnila sem se v razne kamere in fotoaparate ter se skupaj z mamo sprehodila do limuzine. Odprla sem vrata limuzine še zadnjič nejevoljno pomahala nato pa vstopila v limuzino skupaj z mamo.
»Mama nočem več tega! Tega prilizovanja, nasmihanja v kamero in mahanja! Kaj imam jaz od tega?!« sem se takoj razburila ko sem se prepričala, da so vrata zaprta in da naju novinarji ne morejo ne videti ne slišati. »Jamie! Ne obnašaj se tako! To je tvoja dolžnost, ki jo boš opravljala! Jasno?!« je zavpila jaz pa sem se trmasto naslonila nazaj na sedež in svoje roke prekrižala na prsih. »Sovražim to« sem po tiho rekla ona pa me je grdo pogledala. »Jamie!« sem zaslišala moški glas, ki ej vsekakor pripadal mojemu predragemu bratrancu. »RYAN!« sem zavpila ko ej zaprl vrata limuzine. Usedel se je proti meni jaz pa sem se kot neka pijavka 'prilepila' nanj. »Tako sem te pogrešala« sem zašepetala v njegovo ramo. »Jaz tebe tudi« se je zasmejal in me poljubil na lase. Končno je prišel nazaj! Sem že mislila, da se bom upokojila tukaj z tečno mamo brez njega!

No pa naj sem vam predstavim. Sem Jamie AnnaLynn Brown… Ja vem imam nekakšno dolgo ime. Sem stara 18 let in sem… hm… neke vrste princesa? Ja tako ja… moj oče je sin kraljice (pa recimo no! x'D) moja mama pa je pač bila navadna smrtnica in ko je oče izvedel, da je noseča jo ej zapustil ampak zdaj je moja mama bogata, ker ji more oče plačevat jaz pa sem princesa. Morda si mislite, da je moje življenje popolno vendar ni! Moj divji duh je ujet v telesu pridne princese, ki je odgovorna. Mama mi je prepovedala igrati in gledati nogomet prepovedala mi ej plesati in peti… tri stvari, ki mi v življenju pomenijo največ. Ampak tega ne smem početi. Mami je vseeno kako se jaz počutim samo, da ima ona v redu hčerko. No saj me ima rada samo… hoče biti ponosna name in ona je prepričana,da je to za mene najboljše. Vendar ni. No saj je vseeno… imam tudi bratranca, ki mu je ime Ryan in je star 25 let, in živi z mano in mamo zaradi tega ker je njega mama zapustila oče pa je na drogah in ja moja mama ga je sprejela k nama. Je dirkač. Ja prav ste slišali dirkač! Kot Rossi pa tile… pri temu ga zelo ne podpiram vendar me ne posluša… lahko mu rečem kar želim ampak dirkanje ljubi. In ker vem kako je če ti hočejo odpovedati nekaj kaj imaš najraje mu raje sploh ne govorim več naj neha vendar vsako tekmo njegovo spremljam s povišanim pritiskom! Ja smešno ja ampak srce mi bije sto na uro od strahu, da se mu bo kaj zgodilo! No saj je vseeno…
No imam še eno nekakšno 'posebnost'. Sovražim One Direction. Sicer jih ne poznam osebno ne vem kako dobro ampak… Pred kakšnim letom se je moja prijateljica ubila zaradi njih… Takrat jih sploh nisem poznala ampak dejstvo da se je moja edina najboljša prijateljica ubila zaradi njih me je tako razkurilo, da jih sovražim. Vse po vrsti. Louis-a, Niall-a, Liam-a, Zayn-a in Harry-a… ampak okej pustimo zdaj to… raje se vrnimo v realnost.

»In ugotovi kaj se je zgodilo« reče in se nasmehne. »Si se poškodoval?« v skrbeh vprašam on pa plane v smeh. »Neee… celi mesec imam prost! Nič dirk samo doma sem lahko!« je rekel in se nasmehnil. »Kaj?! Mami si slišala?! To je čudovito!« sme rekla in ga še enkrat objela… res ne vem kaj bi jaz tukaj počela brez njega.
Prispeli smo domov… jaz sem seveda takoj stekla v mojo skrbno pospravljeno in premožno sobo, da sme se lahko preoblekla… in zaspala. Bil ej naporen dan saj sva z mamo ves dan bili na neki dolgočasni zabavi kjer moraš poslušati starejše ljudi kako se grdo gledajo in govorijo, da se spoštujejo med sabo in ves čas govorijo kdo ima več denarja… groza.
V sobo je kar na enkrat prišel Ryan. Usedel se je na posteljo poleg mene in globoko vdihnil… »Nekaj ti moram povedati« je rekel popolnoma resen… tako kot prej mama. Nasmehnila sem se in mu nakazala naj kar pove kar je mislil. »No Jamie… ti… nekako…« Globoko je vdihnil in me pogledal naravnost v oči. »Imaš polbrata« je rekel meni pa se je srce zaustavilo in moj pogled se je zapičil v Ryan-a… Še enega brata? Kako?! Kdo je?! Zakaj prej nisem vedela zanj?! Po očetovi ali mamini strani?! Sto vprašanj se mi je rojilo po glavi ampak iz sebe nisem spravila niti rahlega piska… »Tvoj oče… ko je bil mlad je ženski spočel otroka nato pa ga je zapustil kot tebe« je rekel jaz pa sem še vedno strmela v njega. »Ampak.. K-kako« sem zajecljala on pa je spet zavzdihnil. »Tale fant je ves čas vedel, da njegov oče ni pravi oče ampak ni pa vedel, da sploh ima sestro… njegova mama je najprej bila z najinim očetom potem z enim drugim zdaj pa srečno živi z tretjim s katerim ima 5 hčerk… torej ima on pet polsester« reče jaz pa še vedno strmim vanj. »In kdo je to?« vprašam on pa pogoltne slino. »On je…«

Okej zdaj pa vas prosim, da vsi odgovorite na vprašanje… mogoče veste kdo je tale fant? (:

Jaz (Ok jst se nism mogla odločt sam za eno osebo zato bom kr dve prlepla sem pa se sami odločte):

Ryan:

вσƨтε вяαʟı κʟנυв тεмυ, ɔα ƨε נε εпκяαт žε κσпčαʟα?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. april 2013
u130737
u130737
Louis ahah! x'đ
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext :3
25. april 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeext
25. april 2013
u122991
u122991
Louis?
Neeeeeeeeeeext
25. april 2013
u76594
u76594
nexttttttttttttt
25. april 2013
u87504
u87504
Louis next čimprej
25. april 2013
u117133
u117133
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
25. april 2013
Louis neeeeeeeeext!!!
25. april 2013
Louis? NeexT... <3
25. april 2013
u121843
u121843
Louis (: +Neeeexxxtttt!!!! ♥
25. april 2013
u76047
u76047
Neeeeeeeeeeeeexxt!!
ja kdo le?
25. april 2013
Ja nwm Alja no hahahaha ti morš vedet ;P <333
25. april 2013
u76047
u76047
šit ne, jas nea vem :'o
25. april 2013
Hahaha bumbar babji :')
25. april 2013
u76047
u76047
kaeee??? louis william tomlinson, a? vijiš da veem
25. april 2013
hahaha ja doroo noo :') <33
25. april 2013
u93092
u93092
Louis
Neeext <33
25. april 2013
next
25. april 2013
Next
25. april 2013
neeext
25. april 2013
next
25. april 2013
next
25. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
25. april 2013
neeeeeeeeeeeeext!!!
louis!
25. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!
25. april 2013
Amm jst sem Ŧ๏๏т๒aℓℓ●๓asтєя sam mam nov profil :**
25. april 2013
Louis
Neeeeeeext <3
25. april 2013
u123285
u123285
neeext
25. april 2013
u123285
u123285