Forum
zgodba bo govorila o razvajenki, katera se bo začela spreminjati zaradi različnih razlogov..

začnem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. september 2012
Nextiii nujno, zameee!

13. september 2012
seveda! :Đ

''ej, žejna sem. mamo coca colo?" sem se zadrla iz moje sobe, medtem ko sem brskala po facebook-u. kate, naša služkinja je prišla do moje sobe in rekla: ''coca cole je zmanjkalo, gospodična. poleg tega vedno pijete coca colo, to je sam sladkor, kar pa..'' ''utihni! to si mi že velikokrat povedala. sedaj pa izgini v trgovino!" sem ji ukazala. kako si drzne še vedno razlagati o teh zobeh in sladkorju in o tem, kako škodljiva je coca cola. je pač dobra pijača, kako se ji tega ne dopove?!

slišala sem kako je hodila po stopnicah. mogoče bi jo odpustili. bom predlagala staršema, itak mi venomer ustrežeta! pa še bogata sta, torej denar ne bo problem za novo služkinjo. "odhajam! takega nespoštovanja pa ne prenesem!" sem zaslišala od spodaj. kaj? kate odhaja? ah, ja, saj ne bo odšla, saj si vendar ne upa. ustala sem iz mojega udobnega stola - čeprav se mi ni dalo - in stekla po stopnicah dol.
"kam boš šla?" sem ji rekla malo bolj milo. kate se je ozrla. "gospodična, odhajam. niti malo me ne spoštujete, jaz pa za vas vsak dan hodim v trgovino, ki je oddaljena 3 kilometre. še kolesa mi ne posodite!"

zgrožena sem bila. kaj pa misli da je? "poglej, tukaj ti služiš, saj si služkinja. tako da se prosim ne pritožuj. posodila ti svojega kolesa pač ne bom, misliš da bom posojala služkinjam? in ja, kar odidi! pa še plačana ne boš za ta mesec, ko si tukaj služila." z glavo sem ji ukazovalno pomignila naj odide. široko je razprla oči in stopila skozi prag. še zadnjič je pogledala proti meni z solzami v očeh in rekla: "oprostite mi. pa lep dan!" potem je odšla, jaz pa sem zaprla vrata.

končno sem se je znebila. pogledala sem na uro. 15:40. kmalu prideta starša, do tedaj bom pa že zdržala brez potreb. ampak nisem morala. "prinesi mi telefon!" sem se zadrla, potem pa sem se zavedala, da kate ni več. hočeš ali nočeš, ponovno sem morala vstati iz fotela in iti po stopnicah dol. pogledovala sem po policah. tam je bil moj ljubi telefon. vzela sem ga in poklicala mojo najboljšo prijateljico vanie. vanie ima neobičajno ime.

"oila," se je oglasila vanie.
"hejla. kako gre?" sem jo pozdravila kot vsakič. nasmehnila sem se. vesela sem bila, da sem slišala njen glas. ona je bila edina oseba, ki sem ji lahko zaupala. bili sva prijateljici že od rojstva. bila je ena mojih redkih prijateljic. oziroma moja edina prijateljica..

next?
13. september 2012
nexti!!! nujno! pa prosim daj še sliko te edinke in Vanie. please!
13. september 2012
use boste dobil:3 mau oglašuuuj plis :Đ
13. september 2012
neext+ nova bralka...
13. september 2012
super, hvala!

"uredu je.. pri tebi?" je z njenim pocukranim glaskom odgovorila vanie.
"odpustili smo služkinjo," sem se ji delno zlagala.
"spet? oh joj, kakšne so te vaše služkinje.." je rekla vanie. razumela me je. edina oseba, ki me je razumela.
"nesposobne in neumne.." sem dokončala njen stavek. vanie se je zahihitala. joj, ta njen prelep smeh.

bila je preprosto popolna s tem nasmehom. pa še tako prelepe oči ima. ona je enostavno popolna.
in še zelo popularna je... ima veliko prijateljev. ko greva z njo kdaj v mesto, vsakič sreča vsaj 5 ljudi, ki jih pozna. seveda naših starosti. vsakega objame in se mu nasmehne. potem predstavi mene, ampak mene nekako ne marajo. vedno se pogovarjam z njimi, potem pa me začnejo čudno gledat, ko povem kaj o naših služkinjah ali kaj podobnega. in še velikokrat ne slišim kaj mi rečejo, ker ljudje enostavno govorijo nerazločno. potem jim rečem: "a?" češ, da nisem razumela. oni pa meni nazaj: "vseeno je," ali pa "te ne zanima," "ne da se mi ponavljati." kdaj sprejmem tudi žaljive komentarje kot so: "ta ženska ne sliši, kup si slušni aparat." potem z vanie odideva in tako ne dobim prijateljev. ah, brigajo me.

vanie pa me vedno razume. je tako mirne narave. nikoli jih nazaj ne zmerja. jaz vedno popenim in jim želim nazaj zabičati kakšno opazko, ampak me vedno prehiti vanie. "midve z mint zdaj greva." potem me povleče za roko in odpelje drugam. res je tako prijazen tip človeka. oh, kako rada bi, da ne bi bila ona moja edina prijateljica..

"ej, mint, veš najdla sem nekoga, s katerim bi se lahko razumela!" me je navdušeno iz razmišljanja zbudila vanie. kot da bi vedela o čem razmišljam. "koga? kdo je to? kdaj ga lahko spoznam? boy/girl?" sem bila vesela. "fant, 15 let, spoznaš ga u četrtek ob 16:00 pred trgovino Dfashion se dobimo. on bo pripeljal še prijatelja." "četrtek je že pojutrišnem! komaj čakam! hvala ti vanie, ti si res najboljša prijateljica." spet se je zahihitala. če bi bila zdaj tukaj, bi jo definitivno objela.

"zdaj pa moram iti," je rekla. "oh..okej." nisem želela da gre, a braniti ji nisem morala. "čau," sem se poslovila. "čawči barbi moja."

next?
13. september 2012
u96128
u96128
Next + Nova Bralka
14. september 2012
Light_It_Up.420
Light_It_Up.420
Next + nova bralka
14. september 2012
u105689
u105689
Neeeeeeeeeeeeeeeext:3
+ nova bralkaa ;*
14. september 2012
oh, hvala vam < 3

v šoli me kličejo 'barbi'. mogoče zaradi mojega izgleda. ali pa zaradi mojega obnašanja. pač sem lepša od njih, me morajo zato klicati barbi?! poleg tega so vse punce grše od mene, potem pa meni govorijo da izgledam preumetno. in ko se naličim.. potem mi govorijo, da naj grem na avdicijo za barbie film. hah, ljubosumne so, ker one ne morajo iti, ker so pregrde da bi igrale barbie! mogoče bi le dobile vlogo... vlogo kakšnega grdega trola! ampak jaz te komentarje sprejmem kot prijazen komplimet. saj barbie je vendarle 'predstavnica popolnosti'!

ko je vanie prekinila sem pogledala na uro na telefonu. 15:45. pri vratih je pozvonilo. šla sem odpret. odprla sem vrata in obnemela. pred vrati sta stala dva policaja. "j-ja? ž-želite?" od šoka sem jecljala. "prispela je prijava na vaš naslov. si lahko ogledamo hišo?" k-k-kaj? prijava na naš naslov?

"staršev ni doma," sem komaj izjavila. en policaj je stopil do mene in me objel preko ramen. "kaj pa se tako treseš?" je dejal. pogledala sem ga. nisem se upirala, saj si nisem upala. če ne bi bil policaj, bi ga že udarila in mu začela govoriti, kako si me upa dotakniti in podobno. sedaj pa sem stala čisto otrpla. "nisem navajena na policaje v hiši, pa še sama sem doma.." sem hitro odgovorila. "kdaj pa prideta starša?" je vprašal drugi policist. "kmalu," sem odgovorila. prvi policist me je še močneje objel in rekel: "no, potem bova počakala na starše, če ti ne dovoliš da si ogledava hišo."

next?
14. september 2012
u105689
u105689
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext :3
14. september 2012
Neeeeeeeeeeeeeeext! ♥
14. september 2012
u103180
u103180
neext
14. september 2012
u98292
u98292
next
14. september 2012
u103845
u103845
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt + nova bralka
14. september 2012
Light_It_Up.420
Light_It_Up.420
next
14. september 2012
next
14. september 2012
u101440
u101440
next
14. september 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/tjasino-blazovo-in-katjino-podjetje-/41920/ Prosim prijavite se v moje, Blaževo in Katjino PODJETJE! Tenx.♥
15. september 2012
neeeeeeeeext + nova bralka :33
15. september 2012
rekla si pa da boš nextala učeri zvečer -.- !
15. september 2012
u103845
u103845
http://authorblogchallenge.files.wordpress.com/2012/06/next.jpg
strinjam se s snickeers
15. september 2012
oprostite, kmal bom, ampak nimam tolk časa, kot bi vi hotel.
15. september 2012
ops sorry, to nisem hotela napisat sem
15. september 2012
next
15. september 2012
NEXST
15. september 2012
u98292
u98292
neeeeeeeeeeeext
15. september 2012
u103845
u103845
http://www.igre123.com/forum/tema/kdo-ma-vec-frendov/41894/ prijavte se ali glasujte
za svoje frende
15. september 2012
nextttttt
15. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg