Forum
To je resnična zgodbica, ki se mi še zdaj dogaja.
Pisala bom resnično, seveda sproti.
Ene stvari, ki se zdijo izmišlene so v resnici resnične.
Zato če misliš da je use izmišlen kr spoki in se ne vrni več¨!
No bom pa začela, ko dobim do 1 next ali pozneje.
P.S. Mal sm že pozabla, sej se bom spovnla.
Tole bo resnična zgodba z netovimi slikami.(netovimi slikami -dajem slike z neta)
Osebe:
Jaz: Nika
Sošolka k je z mano u klubu E.T. - jevske gobe: Nika (ma ist ime kt jz)
Hudobna sošolka: Neža
Moja prjazna sošolka: Nuša
Če bo kej tazga, bojo še druge osebe.

boš dav/a next?vsaj enga?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. april 2012
u69266
u69266
nexttt
05. april 2012
nadaljuj ;)

hej, si prebreš zgodbo+napišeš koment če ti je ušeč? -> http://www.igre123.com/forum/tema/dreams-or-really-life/31601/ :]
05. april 2012
next!
05. april 2012
Eric ♥ Sααde bom prebrala!
06. april 2012
pa dala koment
06. april 2012
eja sploh nam dajala slik
06. april 2012
1.

Dan z skrivnostjo

Bil je četrtek po koncu pouka. Imeli smo pet ur. S prijateljicami Niko, Nušo in Nežo (ona je bila takrat še prijazna in kar dobra) smo odšle po stopnicah navzdol in se nekaj pogovarjale, medtem pa hitele, da ne bi zamudile avtobusa. Takole smo se pogovarjale:
Jaz: Dej pazte da namo zamudle busa! Hitr!
Nika: Ja no!
Neža: Čakte me! (ona je bila vedno in povsod najpočasnejša)
Jaz: Ej!
Nuša: Jo no!
Nika: Ja zdej smo ga pa zamudle!
Nuša: Ja kva! Jz nism nč kriva!
Nika: Ja sej vem no, sam tko!
Neža: Oh...!
In ravno, ko smo bile pred vrati avtobusa, je speljal. Oh, kakšna nesreča! Hotele smo se usesti na klopco pod avtobusno postajo, da nam ne bi bilo treba čakati stoje. Pa nismo imele te sreče. Polno se jih je basalo in nismo se mogle kam usesti. Usedle smo se na kamnite žoge, ki so bile pritrjene na tleh. Naenkrat gre Nuša pod drevo in tam nekaj dela, ne vem kaj. Začneta še Neža in Nika:
Neža: Ej Nika! Aveš kva, da bi... (... so zato, ker nisem slišala naprej)
Nika: Ja! Sam res!
Neža: Čak, pejd za mano!...
Nika: Oki! Kuj!
Neža jo je vodila v smreke, torej mali, čisto mali, za dvajset metrov dolg gozd, z samo smrekami in jelkami pa bori. Malo sem šla za njima, čez približno osem sekund pa Neža reče: "Ne! Ona ne sme it z nama! Pejd stran!" No kaj sem mogla, šla sem stran, ju malo na skrivaj opazovala, če pa me je Neža ravno pogledala, sem se pa delala, kot da nič ni, se obrnila na hitro v drugo smer in gledala v Nušo, ki je še vedno nekaj delala...
Naenkrat pride drugi modri avtobus in vsi se vržejo tja, med njimi tudi jaz in še vedno me je zanimalo, kaj sta delali Neža in Nuša.
06. april 2012
vsakga, ki bo dav next,bom v sporočilu napisala da sem nextala.
06. april 2012
next!
06. april 2012
2.

Dan z razkrito skrivnostjo

Hotela sem tudi vedeti, kaj je počela Nika z Nežo. Kaj je delala Nuša sem že zvedela, saj mi je, ko sem bila doma povedala po telefonu, ko sem jo poklicala. Nika ni bila nikoli taka, da mi ne bi povedala kaj je počela. Naslednji dan, v petek, spet po pouku, sem Niko vprašala kaj sta delali z Nežo. Tak je bil pogovor:
Jaz: Ka sta učeri z Nežo delale?
Nika: (Takoj pove) Ja aveš, sva se tko šle da ma usaka en tak laboratorij. Poj pa tko ane... No sej tim pokazala!
In mi je pokazala en bor in eno jelko. Bor je imela Neža jelko pa je imela Nika. Vzele sva vejo, ki naj bi bila metla. Pometli sva si pod jelko (zdaj že najina hiša). Potem mi je pokazala vrt, kjer naj bi gojili rastline ona in Neža. Neže takrat ni bilo, ker je hitro morala nekam iti. Kmalu spet pride temno - modri avtobus in naju odpelje.
06. april 2012
u69266
u69266
nextttt
06. april 2012
bom jutr nextala ker morm nekam it pa me do 21:23 ne bo
06. april 2012
next!
06. april 2012
3.

Sprejeta v skrivnost - laboratorije

V ponedeljek po pouku sem bila sprejeta v laboratorije. Neža še ni vedela in tudi nikoli ni in ne bo, da mi je Nika že v petek povedala za laboratorije. Hotela mi je povedati, kje je kaj in to, kar sem od Nike že zvedela. Zlagale sva se ji, da mi je povedala ravnokar, kar ni bilo res. Skupaj sem bila z Niko, ker sva ena. Kasneje je k Neži prišla tudi Hana, moja, Nikina, Nežina in Nušina sošolka, ki je zelo suha, ampak to je že čisto druga zgodba, v kateri bom pripovedovala kasneje. No to se je pač zgodilo in potem, smo se pogovarjale:
Nika: Ej, poglejta kva je tm!
Neža: O! To je moja sestra! (kar v resnici ni bilo res)
Nika: Ne! To je moja sestrična! (to tudi ni bilo res)
Neža: Ja, ne! To je moja sestra!
Nika: Moja sestrična je!
Neža: Briga me!
Jaz: Čakta! Bus gre!
Nika: Joj! Ka če ga zamudimo?!
Neža: Ej, no gremo!
Jaz: O ne! Zamudla ga bom!
Neža je bila tokrat hitrejša. Prehitela naju je, se zrinila v avtobus, midve pa sva ga zamudile. (Nuša je že šla na prejšnji avtobus, ki je bil svetlo - moder.)
Nika: Ah, pa kaj. Sej bo še en pršu!
Jaz: Ja. Ej! A se spovneš: Če ga zamudiva, ga itak nikol ne zamudiva, k zmeri ist pride, ane!
Nika: Ja! Sej to sploh ni logičn. Če ga zamudiš, ga itak nikol ne zamudiš, k spet pride!
Kmalu sva si izmislili, da bi Neži vsak dan razmetale laboratorij. V ponedeljkih po šoli, v torek nič, ker Neža ne gre takrat na avtobus, v sredo zjutraj, ona po pouku pospravi, v četrtek zjutraj, ona po pouku pospravi, v petek zjutraj, ona po pouku pospravi, v ponedeljek zjutraj, ona po pouku spet pospravi......
07. april 2012
neeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
13. april 2012
tnxxx!
grem kr pisat.!
4.

Na žalost je zdej konec.

Kmalu sva si nek naslednji dan z Niko izmislili, da bi imele vrt, da nama ne bi bilo treba hodit tko daleč po čarobne stvari. Čez kakšnih 15 dni pa sta se onidve zmenile da ne bom več v laboratorijih. To je konec. Vem da je bla ta mal dolgočasna, no.
13. april 2012
neeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. april 2012
lol js sm bla prej Nika100! šele zdej vidim kake bedarije sm pisala!!! uau pa to je blo ko sm bla stara 9 hahahah ful je zanimiv brat tisto kar si všasih pisala......omg,..
27. junij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg