Forum
Swetlo je.. preweč swetlo. oči sem si zatiskala .. roke sem imela priwezane, okoli mene pa prijatelji in starša.
potem pa jih kar naenkrat ni bilo weč. bili so le neznani ljudje v belem..
in nekaj podobnega medicinskim sestram??
no ja imela sem praw. potem pa moje ime in priimek in končno sem slišala praw in videla jasno.
bila sem v bolnici. okoli mene zdrawniki in sestre -.-
WoooHooo ... sprašewali so me kako sem in potem s5 neka lučka pred očmi skoraj sem oslepela.
hitro so oprawili in potem je v sobo spet vdrla skupina znanih ljudi in glasow je bilo preweč.
oči so mi begale naokoli bila sem zmedena. usak me je sprašewal nekaj drugega.
ni mi bilo jasno kaj delam v bolnici. potem pa mi je Katja razložila kaj se dogaja. še wedno se nisem spomnila..
tell me če nadaljujem

Next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. september 2011
neksti
17. september 2011
Nexti
17. september 2011
next
17. september 2011
u59545
u59545
next
17. september 2011
next
17. september 2011
bom nextala saam še mau ^^
tenkjuu all za nexte
17. september 2011
Katja je potem nekaj goworila in v koloni so se odprawili čez vrata.
zagrnila je modro zaveso in mi začela pripowedowati;
aweš k si tuki ane.. noo ti si tuki že cel mesec. usak dan smo prhajal k teb, 1. dan smo misnli d se nauš weč zbudila, da neboš weč žiwa, d te nebo več med nami.
(dotaknila se mi je zapestij)
vse me je bolelo, njeni prsti so se sprehajali po dlani in werjetno je občutila rebrasto roko od brazgotin.
potem pa se je ustavila čisto pri zapestju in začela stiskati... borila sem se da nebi in izpulila roko, toda bila sem nemočna.
ni šlo..
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ... zbudila sem se kriče in vsi poleg mene so se v hipu zbudili.
nikomur ni bilo jasno, jst pa sem najprej pogledala roke in če sem še živa.
pogled se mi je ustavil na katji, ki je spala na stolu. bila je še edina ki se ni zbudila.
pokazala sem nanjo in še zmeraj je spala drugi pa je niso budili.
potem pa se je ponowil prizor iz sanj;
belina, vsi okoli mene in zdravniki, medicinske sestre za njimi.
potem pa to s katjo. začela je razlagati toda moja starša sta bila zrawen.
katja mi je razložila kaj je bilo pred kakšnimi tremi meseci.
imela sem krizno odbobje, ko sem začela sproščati bolečino nad sabo in jaa... cigareti sem ugašala na svojih rokah, britvice so postale moj najboljši prijatelj in rdeča koža od pretepanja vsakodnevna stalnica.
vsak dan isti postopek; šola, domov, rezanje opekline in pretepanje ker je vsak dan bil namenjen lee neki kurbi ki ji je imenowal pikica.
ker je bil moja neuslišana ljubezen, ker mi je baje pomenil vse.
vse to sem baje še prenašala do takrat ko sva se pogovarjala po fejsu in potem ko me je odjebal in powedal da mu ni nič do mene in da naj nehamm ker ni vredno in nebo bil z mano tudi če se ubijem.
to mi je dalo dodaten povod da se mi je britvica zarezala globlje, močneje in nižje. naravnost v zapestje v glavno žilo.
našla me je 4-letna sestrica v mlaki krvi in potem sem se znašla v bolnišnici in obstala v komi.
potem je nadaljevala mami v joku;
kaj ti je bilo tega treba?
mislila sem da je use v redu, da si pridna, ... potem paa kar naenkrat skoraj umreš.
tvoja 4 letna sestrica paa ima že od takrat nočne more in me vsak dan sprašuje kje si.
kaj naj ji govorim? ... da se poskušaš ubiti?!
prekinila jo je katja; gospa! se vam ne zdi da je bolje če se pridiganje prestavi? šele zbudila se je..
toda izpolnila se mi je največja želja.. bila sem suha. 3 mesece brezdelja in ležanja v komi je naredilo svoje.
skoraj nisem več imela moči za govorjenje.

aje kul a nextam?
please comment če sta uredu prwa 2 dela ^^
18. september 2011
u59545
u59545
NEXT
18. september 2011
še kdoo ?
18. september 2011
next
18. september 2011
next sporoč
18. september 2011
in potem s5 hodit v šolo.. dnewi so se wlekli s prepisowanjem snovi, učenjem..
bilo mi je tako slabo. s prstom so kazali name da sem se hotela ubit.
cela šola je vedela mojo zgodbo o ljubezni in kar naenkrat se je to spremenilo v nočno moro.
vsi si kazali name. širile so se lčažne goworice in vsi so me spraševali; je res, je res to, to ali to ?
potem nisem več zdržala in sem začela bežati pred vsemi.
toda še zmeraj sem ...
next?
23. september 2011
u59545
u59545
next
23. september 2011
next
25. september 2011
še zmeraj sem nadaljewala z britvicami in rezanjem in še zmeraj me je zabolelo vsakič ko sem na njegovem profilu opazila da se imata najraje.
in znova in znova me je katja mirila in mi stala ob strani.
počasi so mi vsi šli na živce in občasno sem si znova in znova zaželela da bi se odselila,
spoznala tipa, bi bla lpo srečno zalublena in bi se mela fajn ..
še zmeri p sm si želela ostat blizu katje in useh mojih frendov.
ja.. to moje razmišljanje je trajalo..
in potem dobim komolec u rebra -.-
SUPER boli me ... cel razred strmi vame, učiteljica me nadira in me pošlje vn.
ulegla sm se na klopco in spala naprej.
in naslednjo minuto zvoni. okeey! spravim se u razred d poberem stvari in potem mi katja pove da se je u našo bližino preselil nek tip.
baje da je hud toda to me ni ravno zanimalo.
nimave istega okusa tako da verjetno nebo kj posebnga če se vidmo.
ni se mi dalo nič več.
ostalih 5 ur pouka sem špricala in šla domov.
bila sem ''bolna'' in oni še verjamejo samo da malo zakašljam imam napol odprte oči in rečem da se mi vrti z najbolj zdolgočasenim glasom
šla sem na komp in potem bila na netu naslednjih par ur.
pol pa sm šla spat. to je bilo vse.
sanj nisem imela al se jih pa ne spomnim in zjutraj s5 ista vprašanja; zakaj mora butasta budilka zvonit ko ni treba? zakaj ne zvoni takrat ko sm že budna?!
in potem s5 polurno premetavanje omare ker nevem kaj bi dala nase..
pol-urno visenje v kopalnici in gremo v šolo. WooooHoooo -.-''
to je res zmeraj največji dogodek dneva.
Aaaaa če še nisem omenila njegova kurbica je na naši šoli.. sovražm jo -.-
nakonc bo še kšn letnik fuknla in bo na koncu u razredu z mano o.o
tut pomislt nočem!
potem pa velik BUM ...
next?
25. september 2011
next! sporoč
30. september 2011
on je pršou na našo šolo o.0
widla sm d je bla pred šolo welika skupina pa se mi ni lih dal it pogledat kaj imajo in me trenutno niti malo zanimalo kaj je.
potem pa je do mene pristopila sošolka in rekla da je nek tip in potem se je prikazala še katja in ja bil je on.
jupii.. on je bil sam še wečji powod da sem s5 iskala razloge da bi se ubila.
na kratko sem zamižala in hodila do po pločniku in si zamišljala mojo roko v krvi in tisto fizično bolečino ki poteši notranjo.
bilo je tako fino..
in ker nism gledala naprej sm se znašla na tleh.
zaletela sem se v nekoga.
čez lase in roko ki mi je prekriwala boleče čelo nisem ravno opazila da sem se zaletela v tipa.
to sem šele zavohala. dišal je.. neopisljivo. njegov vonj je bil naajlepšii kar sem kdaj wedela...
in nisem imela komentarja. otrpnila sem in poškilila čez prste in člowek je bil res popolnež.
vstala sem in se sklonila da poberem torbo medtem ko jo je on že držal in mi podal roko da vstanem..
sprejela sem roko in potem sem ga končno videla. pogled mi je prodiral čez oči in boleečina je izginila use je bilo uredu, zasmejala sem se in šla naprej nekaj korakov.
potem pa sem se obrnila in stekla nazaj.
rekla sem mu če mi da njegoy fb..
na srečo je imel pri sebi kuli in zapisal mi ga je za roko :$$$
potem mi je v glavi odmevalo samo še; Jan, jan, jan, jan ...
za sabo sem slišala hihitanje in videla zaljubljen parček .. koga drugega kot debila & njegowo kurbico.. hitro sm šla naprej samo pomojemsta me že opazila.
wsaj enkrat da se mi slušalke niso zapletle in že sem poslušala komade ki so kar naenkrat bili best. kar naenkrat so vsi opisovali novo ljubezen itd.
potem pa mi je nasproti prišla sošolka. yeeeeeeeey -.-
kaj zj ona hoče. hotla je bit z mano ampk se mi ni dal ukvarjat z barbiko in sem ji preprosto rekla da jo pred šolo čaka njen tip.
ni ji bilo čisto jasno ampak je šla naprej.
hwala bogu da ni spraševala kako ga poznam..
šla sem naprej in imela v mislih jana in vse te komade.
šla sem na vlak in domov. dogajalo se ni nič posebnega, učenje, naloga, ...
vse brezvezne stvari za šolo! sovražiim too -.-
vpisala sem njegovo ime in ga dodala. potem sem čakala še kakšno uro in se mi ni dalo več čakat. onlajnala sem se na skype in se joinala klicu ..
no ja smejali smo se imeli zanimive pogowore in tako dalje.
na fb-ju sem dobila obvestilo. upala sem da je sprejeta prošnja ampk razočaranje; ______ je všeč vaše stanje.
pojebi se fejs sm rekla in se potem naprej pog. s frendi.
potem sm šla spat in zjutraj ...
next??
02. oktober 2011
next hitr!!!
02. oktober 2011
u55491
u55491
next..
02. oktober 2011
next !
02. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani