Forum
u148340
u148340

Aloнαα, мy poтαтoeѕ ;З

▸ No jαα, pαč ѕм ѕe odločlα, dα ɴαpιšeм zɢodвιco.
▸ Pιѕαlα вoм z ɴαvαdɴιмι črĸαмι.
▸ Upαм, dα тι вo zɢodвιcα υšeč & dα jo вoš вrαlα. (;

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂ Ashley McPerfect ▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

"Emma, pazi! Uuuff, skoraj bi se zaletele, hahaah!" sedela sem v nakupovalnem vozičku in uživala v vožnji. Emma me je s turbo hitrostjo vozila po supermarketu. "Stojta mladi dami!" ustavil naju je varnostnik. Ojeej. "Če vaju še enkrat vidim dirkati z vozičkom, bom poklical policijo! Resno mislim. Zdaj pa takoj zapustita trgovino." Vzeli sva še 2 škatli kosmičev, se odpravili do blagajne in ko varnostnika ni bilo več v najini bližini planili v smeh. "Hahahaah, si ga videla kako je gledal?!" "Čudno da ni poklical policije." "Verjetno naju ni prepoznal." Ja res je. To sva že večkrat počele.

Odpravili sva se k meni domov. "Ash, poglej... Tam na mizi je... barva?" "Jaa Emma, starša barvata ograjo. Ampak... lepo bi bilo, če bi tudi tebe malo pobarvali, hahaah." "Kaaj?" Pljoosk. In Emma je imela ogromno packo na majici. "Haahaa, je že boljše." sem rekla. "Si slišala, da danes po zraku letijo barvne packe? Baje nas napadajo vesoljci, hahaah!" Pljoosk. Moje hlače so imele veliko packo za okras. In sledilo je pljoosk, pljooosk... in ... BOOM. Obedve sva obstali. Ooh, nee! Domov so prispeli moji starši. "Ashley!! Jaa... kakšni pa sta??!"

Supeer. -.- Spet bo sledila kazen.

To sem jaz, Ashley:

To pa je moja BFF, Emma Price:

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂
▸ Tαĸ, zdαj pα rαвιм vѕαj 5 ɴeхтov.
▸ Kιѕѕeѕ αɴd нυɢѕ ғroм yoυr MεʟıšαTнεBεαя.*
02. september 2013
u140011
u140011
Neeext
03. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani