Forum
❝ jα, jα тeн тeм je 42З5724869 αмpαĸ jѕт нočм мeт ѕvojo
❝ тυĸι вoм pιѕαlα eɴo poѕeвɴo zɢodвιco
❝ тo je тιѕт ĸ ѕe тι lαнĸo zɢodι тυd υ reѕɴιčɴeм lαjғυ
❝ prαvιlα:
✙ ѕe ɴe ĸreɢαтe
✙ ɴe pιšeтe вleѕαvн вeѕed
✙ ɢrαje ιɴ poнvαle ѕo doвrodošle
❝ če нočeтe ɴeхт мorαтe тo ιzrαzιтι ѕ вeѕedo: тry
❝ тα вeѕedα je zαтo ĸer lαнĸo тo poѕĸυѕιтe
✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄
Heeej! Jst sm Hana. Stara sm 16 in hodm na srednjo šolo. Doma sm v Murski Soboti kjer mamo ful lepo hišo. Sm edinka kar se bi učasih zdi najbolj saj ko slišm tiste zgodbice u šol…. Moja najboljša prjateljica je Zoey. Je na fhool lepa*__* pa suhica je…. No nevem če je to običajno ampak jst…am…še nikol nisem mela fanta…. Zoey je mela prvega fanta pr 12 letih jst pa ne vrjtn vm tale slikca pove zakaj…no ker sm tuk grda…

Zoey

Ona ma fhool preurejenih slikc ker se usak dan slikar za fejs.
Moj ati se je z mojo mamo poročil zelo mlad. Zato sta tud onedva tuk mlada. Ampak nista ostala doug skupi ko se mela 6 let sta se že ločila in skrbništvo je pripradalo mami.
5 тry?
03. februar 2014
u156493
u156493
next
03. februar 2014
try oz. next ali kak moram napisat
03. februar 2014
ah...kr next ;p a lhka pliss oglašujeta;33
03. februar 2014
next
03. februar 2014
u28319
u28319
Try:3
03. februar 2014
u154595
u154595
try
03. februar 2014
zdej sem potuhtala da je to s besedo 'try' blesav tko da zdj pišemo 'next'
Naša hiša ma zlo velik stopnic in zutri se mi mudi u šolo in mam že tkrt telovadbo.hahah. Z mami sva fhool bogati no mami je fhool bogata. Je odvetnica. In ona zasluži 1.000€ na mesec. Waaaaw. Zutri ko se zbudim je ni doma. V službo gre že ub 5 zutri. Ubistvu moje mami ni nikol doma. Zutri gre u službo je u službi do 6h zvečer. Domov pa pride komaj ub 10h zvečer. Zakaj? Ker je skos v nočnih klubih. Hoče najdt novega 'moža'. To poskuša že eno leto. No zato morm jst use skuhat, prat, pomivat, pospravlat sama. Ampak ne mami je dala v službo služabnico Pippy. Pippy je fhool prjazna ona je moja druga mami. Nazaj k meni. Zjutraj se zbudim ob 7:30. Ponavadi še zaspim nazaj za 10 minut. Pouk se začne ob 8h. zato si najprej umijem zobe, preoblečem in se počešem. Ponavadi imam vedno spuščene lase. Pridem dol mi je že Pippy naredila toast. Poberem ga iz krožnika ga primem v rokene da bi se ustavila in tečem naprej do torbe. Pri vratih zazvoni…
Pippy:

5 nextu?
03. februar 2014
next
03. februar 2014
Next ( najbrz si missla da zaslus 10 000? )
03. februar 2014
next
03. februar 2014
u156493
u156493
next
04. februar 2014
PσттεяHεαɔ † jaa...zmola sm see
04. februar 2014
u154595
u154595
neext (verjetno si res misla 10.000€)
04. februar 2014
Pri vratih zazvoni, kot vedno je Zoey ki nikol ne zamuja. Pippy ji odpre vrata. Use se zelo dobro razumemo. Čez minutko sem že v kohinji in z Zoey se odpraviva. Pred šolo se srečava z Zoeyinim fantom Thomasom. Meni je bil nekaj časa ušeč ampak on me niti povohal nebi. Kot vedno se poljubljata pred vsemi da vzbudita pozornost. Kmalu zazvoni in že takoj je predšolski prostor prazen. midve imava geografijjo. To je najbol butast predmet. Ko sva preživeli geografijo je šla Zoey na wc. Čakala sem jo pri omarici. Kmalu pristopi k meni zlo kjut fnt. Upraša me: 'hej, jst sm Leon. Pravkor sem se preselil sem. Ali mi lahka poveš kje je učilnica slovenščine?'
Seveda je prišla Zoey in on se je takoj zagledal vanjo. In kaj se je zgodilo? Popolnoma enako uprašanje ji je zastavil! Ona pa mu je odgovorila:'seveda, ravno kar GREM tja' in se mu prikupno nasmejala. Greš torej samo ti kaj se ti jaz izpušni plin al kaaa?! In name je kr pozabla pr umarci 'svojim' fantom je šla naprej. Učasih mi gre res na živce! Kmalu se je pouk končal in Zoey me ni nič niti pogledala. Po pouku greva zmeraj k meni domou ker nama Pippy skuha odlično kosilo. In njo jst čakam, čakam in čakam nje pa od nikoder. Torej grem naprej in za šolo se ona skriva s Leonam! A me hecaš?! Počasi stopim nazaj in odhitim skozi park v gozd. Res mi je hudo da se moja najboljša prjatlca skos norčuje iz mene! Takrat pa…
Thomas:

Leon:

šola:

sori ker se ne začenja najbul sej bo poznej bolje
5 nextu?
04. februar 2014
next
04. februar 2014
u154595
u154595
next
04. februar 2014
next next next
04. februar 2014
next
04. februar 2014
u75670
u75670
neext + nova + fuul dobr.
04. februar 2014
Takrat pa zagledam mojo mami ki leži pod drevesom. Stopim korak in korak bližje saj sem se bala ker je imela v roki prazno flašo. Kličem jo: 'Mami? Mami a si okey? Maaaaaami?...' Kar naenkrat se spomnim da bi ji roko položila na srce in….in srce…ni imelo utripa! Stekla sem proti mestu in na pločniku je telefoniral nek moški. Zavpila sem nad njega: 'pomagajte! Moja mami v gozdu je! Srce nima utripa!' moški povpraša kje in steče za mano v gozd. Kmalu se mami prebudi v bolnišnici. Povpraša kaj je bilo in vse ji povem. Zdaj vem da mami ni bila u službi ampak se je 'nalivala' z alkoholom. Tako jeznma sem nanjo. Nekaj dni za tem mami dobi pošto. Takrat je ni bilo doma Pippy pa je stekla v trgovino po špagete. Ker je v desnem kotu zgoraj pisala Sodno sodišče Murska Sobota se mi je zahotelo odpreti. Odprem, preberem in v solzah dvignem glavo. Poskušam zapreti ampak ne gre. Stečem po stopnicah gor in se v svojo sobo zaklenem. Zjokam se in še 5x preberem pismo. Ko se mami za spremembo vrne domou ub 9h me pride gor pozdravit. Zdvignem glavo s pod blazine in vidi objokane očke in razmazan make up. Takoj me poupraša kaj je narobe, pokažem ji pismo in ko ga prebere strme v mene odide. Pred mojo sobo slišim mamin jok…
mami:

moški z ulice:

04. februar 2014
u162073
u162073
neeeext
04. februar 2014
next
04. februar 2014
u152233
u152233