Forum
u73869
u73869
12.3.1988, doma

Oh, še eno uro do Zoeyine zabave! Pohiteti moram! Stečem do moje gromozanske nežno roza omare in jo odprem. Iz nje se zvali cel kup prahu, da zakašljam. Že leta je nisem odprla, saj jo imam samo za posebne priložnosti! In to je danes! "Katero naj oblečem?" se potihoma sprašujem in iz omare vlečem same dolge razkošne obleke. Odločim se za nežno oranžno, ki spominja na plažo. Krasijo jo čipke. Odlično za danes. Hitro si jo oblečem in zaprem omaro, še preden se bi lahko iz nje zopet zvalilo tone prahu. "Gdč. Elizabeth! Še 10 minut do odhoda!" mi zakliče gospodinja, ki pri nas dela že od mojega rojstva. Mudi se mi že! Skočim v visoke petke in do ogledalca. Hitro naredim iz mojega sračjega gnezda prelepo figo. Na ustnice nanesem živo rdečo šminko, na veke pa malo nežne oranžne. Zajamem sapo in hitro stečem po marmornatih stopnicah v sprejemnico... "Izvoli," mi v roke potisne kreditno kartico mami. "Hvala," se vljudno zahvalim, nato pa pohitim ven, do svoje limuzine, pri kateri že čaka voznik, da mi odpre vrata in me odpelje do Anne. "Izvolite," mi reče in odpre vrata limuzine. Kot ponavadi.... Oh, kako je moje življenje dolgočasno.... sam se vsede na voznikov sedež in spelje...

12.3.1988, pri Anni

Voznik limuzine, g. Bert mi odpre vrata in tako izstopim. V mene se vprejo vsi pogledi. "Eli!" mi zakliče Anna in skoči v objem. Pri njeni vili je čakalo kakšnih 25 ljudi! In to name! "Se lahko fotografiram z vami?" me prosi nek fant iz množice. Seveda privolim in postaviva se skupaj, on pa fotografira. "Hvala," se vljudno zahvali in prikloni. Kako je to dolgočasno, če si princesa... Skupaj z Anno, stopiva v vilo in tam šele je prava katastrofa! Okoli 30 ljudi pleše v plesni sobi in pije alkohol... "Boste viski, gospodična?" pristopi do mene Annina gospodinja in mi pod nos ponudi alkohol... "Hvala, pa bom malo," rečem in si ponesem kozarec k ustom, ter naredim požirek. "Zabavaj se," mi zaželi Anna, nato pa izgine v množici. Sama obstojim sredi ljudi, ki jih niti najmanj ne poznam...

Next?
21. januar 2012
u70409
u70409
nexxt
21. januar 2012
NNNNNNNNNNEEEEEEEEXXXXXXXXXXTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. januar 2012
u60011
u60011
NEEEEEEXXXXTT
21. januar 2012
u73869
u73869
še kakšn next?
22. januar 2012
u70495
u70495
neeeeex!