Forum
u70306
u70306
NOVA ZGODBA....UPAM DA BOTE UŽIVALE
Moje ime je Angelina LoveHweet. Stara sem 17 let. Malce mlada ampak, vseeno polna idej. Imam zelene oči in črne lase. Moja prijateljica Sawannah se bo poročila stara pa je 24. Ker ve da imam polno idej, je rekla naj ji pomagam dekorirati poroko in podobno. Ima pa brata Zayna. Torej, sem pozabila omeniti da je Sawannah bogata? To pomeni da je tudi njen brat. Zayn ima bend One Direction, saj saj so dobri, zelo rada jih poslušam. Ampak, to ne bo zgodba o njegovem bendu. Ima seveda prijatelje Harrya, Liama, Nialla in Louisa. Zayn pa ima punco, ne da ampak OBUPNA JE..po mojem vse polno BOTOKSA. Kliče pa se Katty.

Sawannah:

Jaz:

Katty:

Prišla sem k njim, ker so bogati jaz pa revna, lepo so me sprejeli. Ker pa imajo 'grad' za hišo v katerem živijo bom spala v majhnem stolpu. Ni ravno grad je pa zelo velika hiša poleg pa ima iz kamna sezidan stolp. Sawannah me ima zelo rada, res da sem toliko mlajša a se vedno dobro razumemo. Počasi sem spravila kufer v stolp in se namestila. V lase sem si dala trak in oblekla bluzo ter kavbojke in nataknila balerinke. Odšla sem dol in objela Sawannah. "Komaj čakam!" Je vsa vesela zakričala in se nasmehnila. "Pol leta bom bila tukaj si predstavljaš?" Jo vprašam in rahlo pogledam na Zayna, kateri se mečka z tisto...opico. "Oh..Angelina, saj bo..Kmalu ga bo minilo, baba je 3 lete starejša od nega." Skoraj bi bruhala. "Čaki mau? Reeessnoo?" Sem jo vprašala in prijela za roko. "Jap... čudno kajne? Pravi da je dobra v postli." Reče. "Oh...daj komentarje obdrži zase, velika rit, veliki joški, pa še blont pamet. Ni ga boljšega." Rečem in se podrgnem po roki. "Oh, daj no, prav lepo rit imaš veš! In prsi prav tako!" "Sej ni važn, pejmo delat." Rečem in grem mimo Zayna in Katty po stopnicah. "Zakaj more ta ušivka bit tuki?" Reče Katty in me pogleda. "Dej, pusti jo, sploh pa veš da bo ona teb stregla." Še bolj slabe volje sem ratala, a zdle bom 'gospodu' še stregla? Lepo prosim no. Odšla sem gor in gledala kaj bo bolje pristalajo kakor za pogrinjke in podobno. Stala sem pred vrati ko pride mimo mene Katty in me porine v steno. "Awwč.!" Sem dejala in se podrgnila po licu ko sem padla na tla. "Koza..mala." Mi reče in gre v sobo. Za njo pa je prišel Zayn in se še spotaknil ob mene. "Aww..." Sem spet rekla in se podrgnila po kolenu. "Sori, pazi kje sediš mala.." Mi reče in gre v drugo sobo. Vstala sem in odšla dol ko Zayn pride iz sobe me trdo zagrabi za ramo in potegne proč, Butec. Dan je minil kot bi mignil, če odmislim vse butce in udarce. Zvečer sem sedela v stolpu na stolu. V sobo je na enkrat nekdo prišel. "Tuki maš sadje, mama ga pošilja." Reče Zayn, pride in da sadje na mizo. "Hvala.." Le rečem presenečeno da je gospod prinesel MENI sadje. "Lepo maš tuki." Reče in se razgled ana okoli. "Ja.. lepše kakor doma." Rečem in zagrabim jabolko. "Torej, lahko noč." Še reče in gre počasi ven. "Ja, reči tvoji mami hvala za sadje, lahko noč." Zayn je odšel ven iz sobe, jaz pa sem odšla ven na balkon in gledala na prelepo nočno pokrajino. Vetrič mi je lepo kuštral lase, vonj po cvetju pa je bil prelep. Res da je malce zeblo ampak, vseeno...

Next?
25. junij 2013
u54901
u54901
Nexttt!
25. junij 2013
u111528
u111528
nexxxtttttt!!!! končno si ga napisala
25. junij 2013
neeeeeext !!!!!!
26. junij 2013
u126339
u126339
Neeeeext!!!
26. junij 2013
neeeeeeeeeext
26. junij 2013
next
26. junij 2013
nextttttttt
26. junij 2013
u110901
u110901
neeeeeext!
26. junij 2013
u56764
u56764
Next!!!
26. junij 2013
neeeeeext
26. junij 2013
u61292
u61292
http://www.igre123.com/forum/tema/in-lt-3story-in-lt-3/55454/ bi kdo brall
1d not
sorry za smetenje
26. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeext
26. junij 2013
u126339
u126339
ful kul mislm dd
26. junij 2013
u70306
u70306
Zjutraj sem se prebudila, oblekla in umila ter počesala in v lase dala pentljo. Počasi sem odšla ven skozi vrata in po stopnicah na hodnik. Vsedla sem se na stopnišče in razmišljala. "Hey." Je rekla Sawannah in se vsedla k meni. "Dobro jutro." Ji odvrnem. "Kavo sem ti prinesla." Mi reče. "Hvala." Ji odvnrem. "Kako kaj?" Me vpraša. "Eh, zdajle razmišljam kako in kaj bi okrasila stopnišče, nekaj posebnega mora biti če boš hodila po njem navzdol." Ji rečem. "Aha, kar ti se spomni česa." Reče in vstane ter gre po stopnicah dol. "Kaj pa če bi bilo okrašeno z trakovi?" Jo na hitro vprašam, ona se ustavi in obrne ter reče "Kakor ti veš." Nasmehnila sem se in še rekla "Uuuu...Metulji! Polno metuljev umetnih na trakovih in rožah!" Rečem. Sawannah se nasmehne in nato da poled, da je nekdo za menoj. "Glej, ušivke male." Reče Katty in stoji nad menoj. Vstala sem in rekla. "Zakaj, me kličeš ušivka? Ker nimam denarja? Kaj sem ti storila da me sovražiš?" "Torej, ves čas se muzaš okoli Zayna." Mi reče in da smrtni pogled. "Okoli njega? Resno?! Ko ga še pogledati nočem, ni moj tip, kar imej ga. Pa tudi če, drgala se bom svojega sloja. Tistega nižje razrednega." Ji rečem, ona pa je le obmolknila. Odšla sem po stopnicah dol in se nasmehnila ko mi je v glavo šinila ideja, da bi na lestenec povezali svilene trakove v uzorce. "Kaj se spet smehlja?" Vpraša Zayn Katty ko pride do nje. "Ne vem, saj veš da ima vedno polno glavo idej." Odšla sem naprej in razmišljala nadlje. Zagrabila sem list in svinčnik. S vsedla k uhodnim vratom in risala stopnišče, ter ga krasila z trakovi in metulji. Ko sem končala sem stekla do Sawannah in ji pokazala. "Waaww..imenitno." Reče in se nasmehne Sawannah. "Kaj praviš da bi bili trakovi, rdeče? ali pa Rožnate barve?" Jo vprašam. "Oh, daj no. Katera je tvoja najljubša barva?" Me vpraša. "Am..to je tvoja poroka, ne moja. Tvoje najljubše barve naj bodo." Ji rečem. "Torej, katera je tvoja najljubša barva?" Me zopet vpraša. "Vijolična." Ji rečem. "Torej, vse naj bo v vijolični barvi." Reče Sawannah in gre. "Sawannah..." Sawannah me je samo pogledala pomežiknila in šla. "Torej, vijolična barva." Sem si rekla in hitro odšla načrt pokazati njeni mami. Bila je navdušena in že naročila vse kar je na sliki v vijolični barvi. Tako sem se po kosilu odpravila počivati. Kar na enkrat je v sobo prišla Katty. "Am..Angelina, mi bi pomagala nekaj?" Me vpraša. "Am..ja." Ji le rečem. "Kako, naj presenetim Zayna, kako bi ti tvojega fanta?" Me vpraša. "Am...objela bi ga, poljubila, mu rekla kako močno ga ljubim. Če pa hočeš po tvojem, obleči kakšno bolj vroče spodnje perilo." Ji le rečem in rišem naprej. "Hvala.." Reče Katty in steče ven iz sobe. Čudno sem pogledala in le rekla sama pri sebi kaj bi dala da bi padla po stopnicah in si razbila umetne joške. Kasneje sem odšla ven in gledala vrt kako bi kje kaj stalo in podobno. Odšla sem do majhnega pomola, ker imajo manjše jezerce. Stala sem na robu pomola in si pela pesem. Ker sem tako lažje razmišljala.

pesem:

Na enkrat pa nekdo priteče me zagrabi za pas in porine v vodo, ter pade v vodo skupaj z mano. Priplavala sem na površje ko zagledam Zayna kateri se smeje. Obraz sem dobila zelo resnega, ker je bil mraz. Saj je pomlad, poroka pa bo poleti. Začela sem plavati nazaj k pomolu. Videla sem njegove prijatelje. Liama, Loua, Harrya in Nialla, kako so se smejali. Jaz pa le "To sploh ni smešno." Sem rekla ko sem se zagrabila za pomol, ampak me je Zayn potegnil nazaj v vodo. Potopila sme se pod vodo in vase udihnila vodo. Priplavala na površje in hitro ucvrla na obalo in kašljala. Liam se je res prestrašil, saj on je vedno dober z mano. "Omg, Zayn lahak bi bol pazu, Lou je reko samo porint v vodo ne utopit!" Je zakričal nad Zaynom ter prišel do mene. "A si okay?" Me vpraša. "Sem bila že bolje." Rečem in plunem še nekaj vode iz ust. Zayn se je še kar smejal. Lou pa je prišel do mene in me dvignil. "Okay, Zayn, mau preveč si se pošalil z njo." Reče Louis in mi obriše nos. "Delo me čaka." Le rečem in grem od njih. "Dej, Angelina sori." Reče Louis in gre za mano. "Je že v redu imam 3 brate doma." Rečem in grem vsa mokra kakor mačka naprej. "Kreten." Reče Harry Zaynu in ga poči po glavi. Jaz pa sem odšla naprej do hiše. Ko me je Sawannah videla me je hitro ogrnila z dekama in me poslala preobleči. Ko sem se preoblekla in stuširala sem odšla dol. Sawannah mi je z brisačo drgnila lase in mi jih česala ter delala prinčesko. "Ne morem vrjeti kako lepe lase imaš." Reče in mi jih vrže v zrak da lepo zaplapolajo. "Ja no, takšni so." Rečem in se nasmehnem. Zayn je počasi hodil gor in ko je videl Sawannah je skoraj pobegnil. "Zayn, zakaj si jo porinil v vodo in skoraj utopil?" Ga vpraša in gleda. "Za hec." Reče Zayn in se falot nasmehne. "Ni ji blo lepo k je spila pol litra vode." Je rekla Sawannah ustala in Zayna grdo gledala. "Eh, nikol ni blo slabše." Reče Zayn in gre v kopalnico. Jaz pa sem se skoraj zlomila. "Kaj je Angel?" Me vpraša, ko vidi da tresem z ustnicami. "Nič..." Le rečem in grem nazaj v stolp...

Neext?
1) Kaj mislite kaj je Angelino tako prizadelo?
2) Mnenja?
26. junij 2013
"Omg, Zayn lahak bi bol pazu, Lou je reko samo porint v vodo ne utopit!
hahahahhahahaha
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
26. junij 2013
u111528
u111528
nexttt
1) nwm
2) fullll dobr
26. junij 2013
u110901
u110901
neeeext!
26. junij 2013
u126339
u126339
1) Kaj mislite kaj je Angelino tako prizadelo? Mogoče to da je Zayn v njoo (:
2) Mnenja? No COMENT JUST LOVE IT
Neeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
26. junij 2013
u56764
u56764
Čudno sem pogledala in le rekla sama pri sebi kaj bi dala da bi padla po stopnicah in si razbila umetne joške. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAA :''DDDDDDDDDDDDDDDD svetouno no xĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐ
1) mogoče to, da zaynu ni mar..
2) maš zgoraj mnenje ahahahahahahaha ti maš skos svetouno smešne nexte hahahahaha xĐĐĐĐĐ
Neeeeeeeeeeeeext!!!
26. junij 2013
1) da je zayn takšen do nje
2) neeeeeeeeeeeeeeext

+nova bralka
26. junij 2013
neeeeeeeext
26. junij 2013
1)mogoče to da je zayn takšen do nje
2)dej hitr
NEXT
26. junij 2013
neki zarad Zeyna(vem ni prov)
hitro piši
next
26. junij 2013
u70306
u70306
Stekla sem v stolp, se zaprla in zleknila na balkon, nisem hotela jokati. Zaradi njega..ŽE NE! Sem si rekla in zadrževala solze. Kar na enkrat pa so izbruhnile iz mene. Zajokala sem a si takoj obrisala solze katere so tekle po licu. Na enkrat je nekdo prišel v sobo, nato pa na balkon. Videla sem da je Sawannah. "Kaj je Angel?" Me vpraša Sawannah in da dlan na mojo ramo. "Nič, ni." Rečem in hočem narediti čim bolj normalen glas. "Oh, ne jokaj Angel." Reče Sawannah in poklekne k meni. "Če me pa ne mara!" Rečem in jo močno objamem. "Ohh, ne govori tako." Reče Sawannah in me boža po hrbtu. "Kako da ne, vedno ali me porine, ali močno zagrabi in odrine, ali pa me peprosto porine v vodo in skoraj utopi." Rečem v joku in se stisnem k njej. "Oh, Zayn pač. Ne pozna te še dobro. Boš videla kako bo ko te bo bolje spoznal." Reče Sawannah in me močno stisne. "Ja ravno, ko ima tako rad dekleta katera so za cel meter manjša od njega pa ko.." Nisem še dokončala ko me prekine "Ne govori tako, sploh pa si samo 15 cm manjša od njega, to še ne pomeni da te ne bi imel rad.? Sploh pa, boš videla da se bo vse spremenilo. Lepa si, nežna, meni se bolj dopadeš kakor Katty, na njej je samo plastika." Reče in me s temi besedami nekako pomiri. "Kaj? Če pa..vidi samo še tisto, blondinko. Sploh pa, naj bo z njo, bo bolj srečen z njo kakor z nekim bedakom. Sploh pa, ga nimam rada, samo malce me je prizadelo da je tak idijot.!" Sem rekla, in si obrisala solze. "Kakor veš, ti prinesem hrane?" me vpraša. "Lahko." Ji rečem nazaj. "Nekaj ti bom naredila, da se ti bo duša pomirila." Mi reče in gre. Samo ona me ima rada, vsaj tako se počutim. Ko sem rekla tisto da imam 3 brate, še en je, njega imam najraje. Ampak je v vojski in ga redko vidim. Odšla sem v omaro, vzela njegovo srajco, katera je bila ne oprana se oblekla vanjo in si le želela da bi bil sedaj ob meni in mi pravil vice, da bi se mogla nasmejati. Ko je pa taka duša. Če je najstarejši, ima prevlado, vseeno pa ima mene najraje. Na enkrat pa sem nekaj zaslišala. Stopila sem iz sobe in prišla malce bolj dol. Slišala sem kako je Sawannah nadirala Zayna. "Kako si drzneš no?!" Zakriči Sawannah. "Kaj? Samo pošalil sem se." Reče Zayn in se afna kakor vedno. "Pošalil gor dol! Veš da nima ne mame ne očeta! Samo 3 brate lkateri ji pijejo živce! Enega ima pa še tisti je mogoče mrtev ko je vojak! Ne misli si da si faca če jo tako utapljaš v vodi! Ne delaj se junaka!" Reče Sawannah, Zayn pa postane po obrazu, malce bolj resen in ne več nasmejan kakor prej. "Kaj me briga! Vseeno mi je, sploh pa, navadna kuzla je!" Reče Zayn iznenada, kar me je še bolj stisnilo pri srcu. "Kako si ji upaš reči kuzla? Ko pa niti fanta ni imela kaj šele, tistega kar imaš ti vsak večer v sobi! Ti, pizdec mali!" Zakriči Sawannah nad Zayna, ko Zayn postane še bolj nezaupen in tako rekoč redečeok. Zahlipala sem da sta Sawannah in Zayn slišala. Zayn me je zagledal, saj sem pre počasi smuknila nazaj gor. "Nisem mislil...tega...!" Reče Zayn in skuša iti po stopnicah, a ga Sawannah prime in potegne nazaj. "Da si ne bi drznil..." Reče in steče za menoj. Vstopila je v sobo. "A zdle sem že kuzla?" Rečem z tihim in piskajočim se glasom ko me vidi Sawannah vso zlomljeno. "Ni mislil tega, on vedno kaj reče ker je jezen sam nase." Reče Sawannah in me poboža po rdečem licu. "Veš kaj, sovražim ga!" Zakričim bolj po tiho, a vseeno tako glasno da je Zayn smel slišati, ker je stal na 3ji stpnici od 30tih. Zayn je ves jezen stekel v sobo. "Ohh, ne ve kaj dela." Reče Sawannah in me materinsko stisne k sebi. "Prinesla ti bom hrane da se boš pomirila, boš videla da bo, naj te to ne prizadene ker veš kak je Zayn." Reče Sawannah in odide ven. Jezna ne vem ali na Zayna ali sama nase sem prijela jelenčka katerega imam vsaj že 3 leta pri sebi in ga objela. Čez čas je prišla Sawannah nazaj in prinesla čokoladne muffine. Zraven pa čaj. Vsedla se je k meni na posteljo in rekla "Tole je hrana za pride punčke in fantke, ti si zelo pridna punčka, zato boš dobila. Zaynu pa niti povohati ne bom dala." To me je nekako spravilo v dobro voljo. "Omg, kako so dobri." Rečem ko se iz muffina pocedi tekoča čokoladna krema. "Saj sem vedela da ti bodo ušeč." Reče Sawannah in prav tako zagrize v enega. Ne boste vrjeli ampak Zayn je sedel na tleh ves 'presran' in govoril "Zakaj, zakaj Muffine. Ko jih imam pa tako rad. Zakaj? Ne boo mi jih dala..pa tako se lačen..oOOOooo...!" Je ves čas ponavljal Zayn in se gladil po luknji v trebuhu. "Veš, Sawannah, mogoče pa Zaynu le nesi nekaj muffinov. Po mojem jih je zavohal, pa zdajle umira od lakote." Rečem ko pojem drugi muffin. "Torej? Kakor želiš." Reče Sawannah, da še en muffin meni na mizo in drugo odnese dol ko zagleda Zayna bogega shiranega. "Bodi vesel da me je Angel pregovorila naj ti jih nesem." Reče in mu da muffine na kolena ter gre nazaj v sobo. "
26. junij 2013
u70306
u70306
Nisem še končala mi je ponesreči takoj poslalo...TKO DA PIŠEM NAPREJ...IN NE ŠE PISAT KOMENTARJEV
26. junij 2013
u70306
u70306
......"Veš kaj, mejva mau girl party." Reče Sawannah in se nasmehne. "Oh, ne ne, ne bi danes." Rečem. "Daj no komaj 6 ura je." Reče. "Ne, nisem za to. Grem malce na sprehod da mi prezrači glavo." Rečem. "Okay, ampak jutr!" Reče Sawannah. Nasmehnila sem se obula čevlje in odšla dol. Zayna sem slučajno videla vsega umazanega okoli ust, ker je bošček pojedel vseh 6 muffinov katerih je ostalo. Odšla sem mimo njega po stopnicah, ker je spal. Na enkrat pa se je zbudil in rekel. "Madona, Angelina počakaj!" Vstal je in odšel za menoj. "Počakaj no....." Reče še enkrat. "Kaj?" Rečem vsa PUSTA. "Tistega prej, nisem mislil." Reče. "Ja razumem, pojdi se zabavat v sobo, pa prej se obriši okoli ust." Rečem in grem. Zayn pa zastoka in odide nazaj gor. "Jutri!" Reče Zayn, jaz pa sem samo zavila očmi, zakaj vse jutri? Tako sem odšla na sprehod.

Naslednji dan sem videla Kate, sicer punco od Liama. Prišla sem po stopnicah dol, ko vidim Zayna. Kakor da me je čakal. "Počaaakkaj...!" Je rekel ko sem odšla mimo njega. "Kaaj?" Rečem boljše volje in gledam na okoli. "Včeraj sem rekel jutri, torej, je danes." Je rekel in me pogledal češ 'zakaj se mi je treba meniti z tabo?' Če prav sem imela prej jaz tak občutek kakor on. "In?" Sem le rekla. "Lei, tisto kar sem ti rekel včeraj, nisem mislil resno. Sawannah me je nadrla, pa sem kar od jeze nanjo, ker se dere nad mano to rekel. Nisem mislil resno." Reče, ko zagleda Katty. "Ja, v redu razumem, če že, na poroki bodi oblečen v belo." Rečem ker sem tudi jaz z enim očesom zagledala Katty in hotela iti. "Hey, pikec." Reče Katty in pride do Zayna. "Ne zdaj, kasneje." Reče in gre od nje ter za menoj. "Prosim no, vrjemi mi da nisem mislil resno." Reče za menoj. "Ne vem zakaj bi ti vrjela, ko me pa videti ne moreš, samo zato ker nimam polnih žepov denarja in jahte kakor Katty." Mu vrnem nazaj, pa če prav težko. "Nisem vedel da nimaš očeta ne mame!" Mi reče nazaj. "Saj to ni pomembno, moral bi prej preveriti to tvojo noro pamet in premisliti preden ljudi užališ tako močno da jih boli srce. Če imaš veliko denarja, ne pomeni da ti je dovoljeno početi vse, vsak človek se mora ravnati po zakonih in da mi ne prideš nikoli več pred oči, ne blizu ne daleč ker me je sram stati pred osebo katera me je prejšnjo noč ozmirjala z kuzlo, zdaj pa pravi da tega ni mislil resno!" Rečem, da skoraj vsi slišijo in utihnejo. Zayn je mogoče za 1 cm odprl usta in gledal ter razmišljal vsak stavek mojega nakladanja. Malce sem postala bleda, zato sem raje odšla. "Prav! Pa ni mi treba vrjeti! S takšnim klošarjem kot si ti se mi ni treba družiti!" Zakriči za menoj, ko ugotovi da ga je močno polomil. Malce sem se ustavila in le zamižala. Slučajno so ravno tisti trenutek mimo prišli njegovi starši. Sawannah, Liam, Louis, Harry in Niall ter Kate. "Kdo je rekel da se moraš." Rečem v stresnem glasu in grem naprej, brez solza, srce pa se je preklalo na dvoje, če prav imam občutek da je Zayna spet zaneslo. "Oh...krasno..!" Reče Zayn in jezno odide mimo Katty jo porine proč ko ga želi vstaviti in steče proč. "Reci da tega ni mislil resno." Reče Liam in zaskrbljeno pogleda ostale. "Upam." Reče Sawannah in se vsede na stopnice. Jaz pa sem odšla ven na pomol. V roke sem prijela telefon in zagledala bratovo tel. št. Kliknila sem kliči. Na srečo se je oglasil. "Ryan." Rečem ko se oglasi. "Angelina, kaj je sestrica?" Reče Ryan ko me sliši v otožnem glasu. "Pogrešam te." Rečem in zasmrkam. "Je samo to?" Me vpraša. "Ne, šla sem k Sawannah da ji pomagam narediti poročno zabavo, njen brat pa. Me sovraži. Za njega sem kuzla, zdaj za 5 min. že klošar. Kaj sem mu storila hudega? Kaj?" Le otožno pojokam. "Oh, sestrica. Grozno je da slišim to. Veš, Zayn je kakor ga poznam od vedno dober fant, nikoli ni bil tak. Če je še vedno z Katty, ga je ona pokvarila." Reče Ryan. "Misliš?" Ga vprašam. "Po mojem je tako. Če ti je to rekel, tega ni mislil pač pa je rekel to samo zato, da se pokaže Katty da se ne druži pač z nami. Kar pa ni res. Katty ga je pokvarila." Reče. "Saj ni pomembno, kdaj boš prišel domov?" Ga vprašam. "Čez 3 dni bom doma." Reče, na usta pa se mi je narisal velik nasmeh do ušes. "Ko prideš vedi da te bom objela da boš umrl." Rečem. "Hehehehe, sestrica. Jaz te pa ne bom nikoli izpustil." Reče. Poslovila sem se in prekinila. Vsa nasmejana sem vstala in sedaj jokala od sreče da bom spet videla Ryana. Odšla sem nazaj da bi to povedala Sawannah. Prišla sem gor, ko iz sobe slišim. "Zayn, zakaj si tak?" Ga vpraša Sawannah. "Nočem da Katty zve da je ne ljubim." Reče Zayn. "Zakaj si sploh z njo?!" Ga vpraša Sawannah. "Ker morem nekmu frendu neki vrnt." Reče Zayn. "Ohh, samo ne počni tega, ubogo dekletce je zaradi tebe na pragu zloma! Če ga ni že doživela." Reče Sawannah. "Zakaj bi ji pa bilo hudo zaradi mene?" Vpraša Zayn. "Ker te ima že od kar te pozna rada. Ko si ji rekel kuzla, jo je tako polomilo da je zato rekla tisto prej. Kar se tiče Katty pa jo čim prej pošlji proč, ker bo oče znorel če jo še enkrat vidi." Reče Sawannah. "Ona, mene rada? Se šališ? Ko sem jo tako prizadel da še mene boli srce zdaj." Reče Zayn. "Ja, rada te ima. Od kar si z Katty si se spremenil to opažam. Ona pa upa da boš spet kdaj tak. Če prav je nisi vedno ravno lepo gledal ker res ni bogata. Ampak poglej njeno srce, kako je prijazna nežna, kako hrepeni po objemu nekoga. ko sem jo objela sem začutila njeno bolečino kako ji je hudo ko si rekel da je kuzla. Ne počni tega." Reče Sawannah Zaynu. "Veš kaj, Katty mi res najeda živce!" Zayn je vstal in stekel mimo mene do Katty in le rekel. "Pojdi domov, ne bom več s tabo!" Katty je le buljila in študirala ter naredila fakulteto iz Zaynovih besed ko reče. "Torej me nimaš rad?" Zayn je pokazal na vrata in jo jezno pogledal. Katty je še v isti minuti spakirala kufre in use tangice ter ostalo ter pobrisala iz hiše. Jaz pa sem to mirno opazovala iz stopnišča ter bila nekako vesela za Zayna, da mu je končno kapnilo, da je pomembno srce in ne umetni joški ter velika rit...
Next?
1) Veseli ker je Zayn prišel do spoznanja?
26. junij 2013
jaaaaaaaaa !
neeeeeeeeeeeeext
26. junij 2013
u126339
u126339
Veseli ker je Zayn prišel do spoznanja? Jaa zloo
Neeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
26. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg