Forum
u111440
u111440
Bonjour c; No, sem dobila eno ful dobro idejo in sem se odločila, da napišem svojo drugo zgodbico. Prva drugače govori o vampirjih in jo še pišem tko, da bi bla ful vesela, če jo bereš, poišči pa jo med mojimi forum temami-Vampirka Mešane Krvi.
Tale nova zgodbica bo govorila o 14-letni Angelini, ki s svojo najboljšo prijatelico-sestro pobegne od doma.
•*¨*•유❀Δ웃•*¨*•유❀Δ웃•*¨*• 유❀Δ웃•*¨*•유❀Δ웃•*¨*•
Haj c; Sem Danielle Hill, vendar me vsi kličejo Elle. Stara sem 14-let. Imam najboljšo prijateljico, ki je pravzaprav moja sestra Kelly Hill, ki jo vsi kličemo Kel, stara pa je enako kot jaz. Združuje naju to, da živima najbolj bedno življenje. V šoli naju vsi ponižujejo, prijatelja imava le enega Georga. On je piflar. Njegovi starši delajo tam kjer se spreminjajo identitete in potrjujejo osebne izkaznice. Doma pa je še huje, starša naju pretepata in nenehno grozita. Živimo v Ljubljani. Jaz;

Kelly;

Tisti večer sva se z Kelly pogovarjali o tem, da bi bil čas, da pobegneva. Naredili sva veliki načrt. Poklicali sva Georga in ga prosili, če nama zrihta nove identitete, rekel je šur, pod pogojem, da greva v Pariz kjer njegovemu prijatelju oddava nek čip ali nekaj. Valda sva bile takoj za in sva mu rekle nej nama jutri prinese nove osebne izkaznice, potne in rojstne liste ter imena in priimke. Še jutrijšno popoldne, ko bo mama v službi in prav tako oče si spakirava stvari, ukradeva denar, ki ga imata starša na pretek in pozno zvečer, ko bo mama spet v službi, oče pa se bo nalival v baru z alkoholom odrineva. Še pred tem špricava šolo in čas porabiva za preobrazbo; nove obleke&nova frizura.
Like.? Hope so. < 33 Pia.
26. november 2012
next.!! a tedve sta pol dvojčice al kva...? kulsko drgač... :**
01. december 2012
u111868
u111868
next
01. december 2012
u111440
u111440
Bonjour c; Res hvala za nexte, pišem zdejle. < 33 Am, ne nista dvojčice, ubistvu sestre sam sta si ful podobne xđ
'♪♫♪♫♪♫♪♫' je zvonila moja budilka. Stresla sem Kelly in kot bi mignila me je misel kaj vse bova storili danes dvignila na noge. Ko se je še Kelly zavedala pomembnosti tega dne se ji je zgodilo enako. Staršev kot ponavadi ni bilo doma. Stekla sem v kuhinjo in nama pripravila zajtrk-palačinke.

Kelly pa je medtem našla nekaj stvari za oblečti za obe. Ona je šla potem hitro pojesti zajtrk jaz pa sem se šla oblečt, moram priznati bili sva odlični v timskem delu. Ko sva dokončno opravili z jutranjimi opravili sva tekli na dogovorjeno mesto kjer bi naj od Georga prejeli identiteti ipd. Uzrla sem ga in stekla k njemu, Kelly pa za mano. Rekel je pozravljena Angelina Skyflayer in, hej Samantha Skyflajer ter nama v roko potisnil osebni izkaznici ter rojstna lista, z imeni in priimkom sva bili noro zadovoljni. Zmenili sva se, da me bo ona klicala Angel {ejnđel}, jaz pa njo Sam {sem}. George nama je dal čip in stekli sva v nakupe in k frizerju. Samantha je bila imenitna, lahko bi bila manekenka kot si je želela, bila je ustvarjena za to.-

Jaz nisem bila niti približno tako popolna kot je ona a bila sem perfektna za to kar sem si želela postati jaz-modna oblikovalka.

Bilo je že popoldne zato sva, SPET tekli domov kjer sva iz domačega sefa potegnili na kupe denarja, ki ga zasluži mama. In tako sva se, kar brez kovčka, le z torbicama polnima denarja odpravili novemu življenju naproti. Iz Ljubljane sva se z avtobusom prepeljali na Brnik, kjer sva kupili vozovnice za letalo v Pariz. Trepetala sem in od živčnosti bi najraje pojedla Samantho. Ko se je po zvočniku oglasil glas; 'Potniki za letalo 756 proti Franciji-Pariz pomaknite se proti tunelu, ki vodi v letalo, Hvala.' sem si oddahnila. Pograbila sem Sam, ki je ravno prišla z wc-ja za roko; 'Angel, wtf.?' je rekla, ker pač ni slišala obvestila.
Vzleteli smo, premišljala sem NOV ZAČETEK.?♥
Upam, da vam bo ušeč. < 33
02. december 2012
u111868
u111868
next
02. december 2012
next.!!
02. december 2012
brez veze tok je že tega
02. december 2012
u111440
u111440
Ja omfg si ti glup.? Ka pol sploh gledaš take forum teme.? Pa daj nehi no in pol tko gledam tvoje forum teme en tip z imenom 'soča' ustvar 20. avgusta 2012 temo dawnhill in ne potem se tvoje tema z popolnoma enakim imenom pojav na forumu 28. avgusta 2012, mislm in pol ti men kle pišeš kok je že tega, pa še ena tvoja forum tema, steklenica resnice mislim a ti sploh veš kok je tega šita na igrah.? Joj dej sam ne tež tut takih k si ti je že mal preveč na igrah, A TEGA PA ŠE NISI OPAZU.?
Sicer pa, zakaj bi sploh zgubljala čas na igrah s takimi ludmi kokr si ti.?
Next bom verjetno zdejle napisala. c;
02. december 2012
u111440
u111440
Joj boščk a si ne upaš več nč napisat ha.? -.-''
02. december 2012
u111440
u111440
No ubistvu bo ju3 next, ker sem trenutno braz idej c;
02. december 2012
u111868
u111868
okkkkkkkkkk
02. december 2012
okej nextej čimprej... :*** ti luk12 al neki pa res lohka nehaš težit k če ti kej ni prou sam odjebi k če ti je res tok brezveze sploh nevem kva delaš pol na tej temi...? agree with clouds... <33
02. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg