Forum
u77546
u77546
No ta zgodbiza bo govorila v 4 dekletih, ki so nerazdružljive!!Upam, da vam bo všeč!!!In pisala bom vsakič skozi druge uči ene izmed punc!!
*******************************************************************************************
1.KETIE WOLF
нєℓℓσ!!
Sem Ketie za prijateljice Keit.Stara sem 15 let in živim v vili z mojimi najbolšimi prijateljicami: Annie skrajšano Ann,Annabello skrajšano Bella in z Carolline skrajšano Carllie.Vse hodimo na gimnazijo.
Jaz imam dolge blond lase in v šoli sem odlična.

Prijateljice trdijo, da sem okoli oblačil zelo izbirčna saj nosim smo priznane znamke:Gorgo Armani,Dolce & Gabana,Coco Canel...Prihajam iz premožne družine, ki je trenutno v New Yorku jaz pa sem se odločila, da bom ostala z mojimi najbolčimi prijateljicami v Londonu.
Nekateri pravijo, da sem piflarka pa moje prijateljice dobro vejo, da to nisem.Sem normalna punca, ki je zaljubljena!Ohh Herry, kako je lep!...

V njemu sanjam že 3 leta pa me če nikoli ni niti opazil!Vsak dan se zbudim 1 uro prej, da se samo za njega uredim.
**********************************************************************************************
Nextam!?!?????

Nadeljujem??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. februar 2012
u77381
u77381
Next.! (:
12. februar 2012
u77546
u77546
2.ANNIE SKYWAKER
нєуℓα!!
Ime mi je Annie za prijateljice Ann.Stara sem 15 let in živim v vili z mojimi najbolšimi prijateljicami: Ketie skrajšano Keit,Annabello skrajšano Bella in z Carolline skrajšano Carllie.Vse hodimo na gimnazijo.
Imam rdeče lase in v šoli nisem ravno ospešna!Na mojo srečo mi pri šoli pomaga Ketie!Najbolje mi gre Matematka pri kateri imam same 5 in 4!

Moji sošolci me imajo radi saj rada hodim na zabave in sem crazy!!!
Moji starši prihajajo iz Amerike pa sem jaz rada tukaj v Londonu!
Obleke pri meni morajo imeti le eno lasnost!!To je, da je trenutno v modi!!Najraje nosim ohlapne a lepe poloverje in kavbojke!In oprijete majice tudi saj mi je to všeč!Sem ravno prav suha zato mi zelo pristajajo!Seveda pa tudi čevlje s petko!!
Kot vsako dekle sem zaljubljena!V mojega Codya!!Jaz ga kličem Co Co!Nevem zakaj vendar mi je všeč in zame je to ljupkovalno!

No res je, da fante in ljubezni menjam, kot majice!!Imela sem že hmm...10 fantov...to leto!!Pri nemu je malo drugače!V njega sem zaljubljena že 1 leto, kar je moj rekord!!
******************************************************************************************
Nextam ko bo vsaj eden next!!!!
12. februar 2012
neext!!!
12. februar 2012
u33561
u33561
Next! Ful dobra zgodbica (;
Pa sorry ker sem šele zdele komentirala..nism vidla da si mi pisala.. :3
12. februar 2012
nexttt
12. februar 2012
u77546
u77546
Oki nextam ko pridm domov!!!!!
13. februar 2012
u77546
u77546
Oprostite, ker včerej nisem nextala ampak sem prišla domov ob 8:00!!!!
*****************************************************************************************
1.ANNABELLA BLOOM
σנℓα!
Ime mi je Annabella vendar me prijateljice kličejo Bella!Stara sem 14 let in živim v vili z mojimi najbolšimi prijateljicami: Ketie skrajšano Keit,Annie skrajšano Ann in z Carolline skrajšano Carllie.Vse hodimo na gimnazijo.
Med prijateljicami sem najmlajša in rojstni dan imam decembra, trenutno pa je junij.
Imam modre lase in obožujem barvanje las.!Zdaj, ko imam modre lase mi rečejo vstali, da sem hladna.Prej pa, da sem vroča saj sem imala rdeče lase!

&

Ja šola!V temu mi ne gra ravno kaj preveč dobro!No imam pa srečo, da je ena izmed mojih BFF v šoli zelo ospešna in se mi velikokrat pomaga učiti!
Pri oblekah sem tako kot ostali najstniki...Nosim, kar je moderno in IN!Kar pa ni pa spravim saj čez nekaj časa zopet moderno.
Za razliko od ostalih punc...bolj mojih BFF...jaz nisem zaljubljena!Za tolažbo ne sanjam v fantu vendar jem čokolado in jagode ali pa se igram s Poffym!Je moj pes in imam ga komaj 1 mesec!Včasih sem imala večjaga psa vendar je zaradi starosti poginil!!
Na šoli sem še kar priljubljena vendar sem malo manj saj ves čas tiščim glave skupaj z mojimi BFF!Ta popolarnost, ki mi vstane je pa v zahvalo Annie!!Ona sej je popolarna!!
******************************************************************************************
Nextam ko bo vsaj eden next!!!!
14. februar 2012
u33561
u33561
Next.(;
14. februar 2012
nextt
14. februar 2012
u77546
u77546
4.CAROLLINE BROWN
нєу!!
Ime mi je Carolline vendar me prijateljice kličejo Carllie!Stara sem 14 let in živim v vili z mojimi najbolšimi prijateljicami: Ketie skrajšano Keit,Annie skrajšano Ann in z Annabello skrajšano Bella.Vse hodimo na gimnazijo.
Jaz imam kostanjevo rjave lase in v šoli iam spodobne ocene.Tipe frizur si rada spreminjam, da izgledajo čim lepše.
(slikco dobite potem ker mi neki šteka!!)
Med puncami sem najbolj običajana najstnica in prisegam na draga in kakovostna oblačila vendar morajo biti odobna in lepa!
Zaljublena sem do ušes in še čez!Ogotovite kdo je to!Nisem kot mje prijateljice, ki v njemu le sanjajo ampak jez imam fanta.Ime mu je Pascal in je njalepši fant na vsem svetu.

Zmenjena sva, da kadar je zmenek odpoveva vsa druga srečenja ali kaj drugega.On ima zame prednos pred šolo seveda pa ne pred prijateljicami.
Vse smo prijateljice že vsaj 9 let!!Annobello smo spoznale pred 5 leti in na začetku smo mislile, da je važička pa ni!!Je zelo prijazna!!
Vsaj 3 nexti!!!
15. februar 2012
u73551
u73551
nneexxtt
15. februar 2012
u73551
u73551
next
15. februar 2012
u73551
u73551
next evo trije
15. februar 2012
nexttt
15. februar 2012
u77381
u77381
Next.!
15. februar 2012
u77546
u77546
5.KETIE WOLF

"Ketie zbudi se!Trenutno si v razredu in ne v svoji vili!"mi je rekla učitlejica slovenščine.
Nisem je poslušala in sem še naprej zaspano gledala v Herrya.
"Zdaj imam pa dovolj!Ketie presedi se k...Herryu!Tako ne boš morala več gledati skozi okno!"mi je rekla.Na mojem obrazu se je pričaral velik nasmeh.

"Hah!Živjo kakšno naključje!Zmeraj zbere ravno mene!"mi je smehu rekel Herry.Nasmejala sem se mu nazaj in se probala skoncentrirati na uro...Vendar to ni lahko!Herry tako lepo diši.Samo v njemu sem sanjala.
"Driiiing,driiiing!!"je zazvonil šolski zvonec.Vsa zasanjana sem odšla in učilnice in hitro odšla k Belli, ki je z mano v razredu.
"Kakšno naključje!Ravno k njemu me je presedla!"sem ji rekla vsa vesela in še zmeraj zasanjana."Se strinjam!Pridi greva v garderobo!Ne pozabi danes nimamo nobenega teka!"mi je rekla v spodbudo.
Odšli sva v garderobo in tam je bila Hanna!Če še neveste...ona je moja sovražnica...no v bistvo od nas vseh treh!Ima še tri naj naj prijatreljice, ki so malo manj zlobne on nje!

(Od leve:Anna,Neysha,Hanna in Sophie.)
"Ooo barbiki kaj pa vidvi tukaj.??"mi je rekla v obraz.Njene prijateljice so se zasmejele.
Oblekala sem se in ignorirala vse, kar je govorila.Odhitela sem v telovadnico in tam so nam povedali, da...
****************************************************************************************
Vsaj 4 nexti za nadeljevanje!!In oprostite za bolj kratko!!
16. februar 2012
next
next
next
next
evoo štiri jih maš!!
16. februar 2012
u77546
u77546
Hah!Lara sem zate next!!
************************************************************************************************************
5.KETIE WOLF
Odhitela sem v telovadnico in tam so nam povedali, da so vsi učitelji odšli na nek pogovor in nam odpade pouk.
"Jeeeee!!"se je slišalo kričanje iz vseh koncev telovadnice.
"Imate pa zato športno vzgojo združeno!Fantje in dekleta imaste skupaj športno vzgojo!"nam je povedali učiteljica športne.
"Neeeee!!"se je slišalo iz vseh koncev telovadnice.
In tako sem preživela športno vzgojo z fanti, kar pa ni bilo dobro saj so me ves čas zbadali.
"Počakajta naju!"se je zaslišalo za najini hrbti.Obrnili sva se in za sabo zagledali Carllie in Ann.Obedvi sta v sosednjem razredu."Hy!!"sta rekli v en glas.Objele smo se in se v smehu odpravile naprej.
Odšle smov našo vilo in se preoblekle in odšle v novo kavarno tukaj v mestu.
Popile smo 4 kapučinote potem pa smo se odpravile v trgovine.

Kupila sem eno oblekico:

Prfum Coco Chanel:

Čevlja:

Potem smo odšle domov!
17. februar 2012
neext!!!
17. februar 2012
u77546
u77546
Zdaj pa še 3!!
17. februar 2012
u77546
u77546
No še tri nexte!!!Nextam ju3!!!!
18. februar 2012
u77546
u77546
Še 3je nexti!!!pREJ RES NE NADELJUJEM!!!!
19. februar 2012
u149608
u149608
na prvi sliki nisi ti ampak Taylor Swift
26. marec 2014
next
15. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg