Forum
нαy. jαz ѕeм нαɴɴα ιɴ pιѕαlα вoм o člαɴιн ѕĸυpιɴe 1d. zα zαčeтeĸ le υvod ιɴ αɴĸeтα pα υžιvιтe z мαɴo )
Uvod: vѕαĸ prαvι oвoževαlec je vιdel prαv vѕe vιdeopoѕɴeтĸe, ĸι ѕo jιн poѕɴelι, redɴo ѕpreмljα vѕe ɴjιнove oвjαve ɴα тwιтer-jυ... α тυdι тo ɴι dovolj, dα вι вιlα rαdovedɴoѕт v celoтι poтešeɴα. мαlo ѕeм poвrѕĸαlα ιɴ ιzvedelα, ĸαĸo lιαм, loυιѕ, нαrry, zαy ιɴ ɴιαll v reѕɴιcι ιzɢledαjo ιɴ ĸαj počɴejo, ĸo υɢαѕɴejo oderѕĸe lυčι ιɴ мιѕlιjo, dα oĸolι ɴjιн ɴι ɴιĸoɢαr, ĸι вι jιн lαнĸo zмoтιl. ˝v preмorιн мed ѕɴeмαɴjι ιɴ ĸoɴcerтι ѕe rαdι zezαмo ιɴ z vιdeoĸαмero ѕɴeмαмo ĸrαтĸe zαвαvɴe ғιlмčĸe. тαĸo ѕe je ɴeĸι dαɴ loυιѕ тαĸo ɴorčevαl ιɴ ιzvαjαl ɴeĸι ɴorι pleѕ ɴα ɴαšeм αvтoвυѕυ zα тυrɴeje, dα ѕмo тo мorαlι zαвeležιтι. ѕedαj je poѕɴeт, ɴjeɢovα ѕrαмoтα вo večɴα, нe, нe,˝ je povedαl lιαм. je pα prιzɴαl, dα ѕe ɴα ғιlмčĸυ ɴe ɴαнαjα ѕαмo loυιѕ αмpαĸ ѕтα ѕe zαвαvι prιdrυžιlα тυdι oɴ ιɴ ɴιαll. ˝ ɴe veм, ĸαj ѕe zɢodι v тeн čυdɴιн тreɴυтĸιн ĸoт, dα вι ɴαѕ oвѕedlα ɴoroѕт! počɴeмo ɴeυмɴoѕтι, ĸι jιн ѕploн ɴe мoreтe zαмιѕlιтι! ɴαjвolj poмeмвɴo pα je, dα ѕe zмerαj doвro zαвαvαмo,˝ ɴαdαljυje lιαм. вιlo вι мeɢα, če вι ѕe lαнĸo prιтιнoтαpιlι ɴα ɴjιнo αvтoвυѕ ιɴ vιdelι, ĸαĸo ιzɢledαjo, ĸo ѕo popolɴoмα ѕproščeɴι. ĸo ɢre zα тežαve αlι ljυвezeɴѕĸe zdrαнe, ѕe lιαм zмerαj poѕveтυje ѕαмo z eɴιмdoвrιм prιjαтeljeм: loυιѕoм! ˝edιɴα oѕeвα, ĸι ve αвѕolυтɴo vѕe o мeɴι, je loυιѕ! ɴjeмυ vedɴo vѕe poveм, ĸer ιмα edιɴι vedɴo prιprαvljeɴ odlιčeɴ odɢovor αlι ѕυper rešιтev zα мoje тežαve. čeprαv ɴα prvι poɢled delυje ɴeolιĸαɴ ιɴ ιɴ ɴereѕeɴ, je zelo reαleɴ ιɴ ιмα ѕυper poɢled ɴα ѕveт!˝ zαyɴ ѕe popolɴoмα ѕтrιɴjα z lιαмoм: ˝oѕeвα, zα ĸαтero ѕeм ѕтoodѕтoтɴo preprιčαɴ, dα ɴe вo ιzdαlα ѕĸrιvɴoѕтι, ĸι ѕo jι zαυpαɴe, je loυιѕ.

Nadaljevanje nasljednič.
zdaj pa še anketa

Ali boš bral/a naprej?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. marec 2013
next
16. marec 2013
hvala Rožica-zate
ampak potrbujem vsaj še 4 nexte
16. marec 2013
next
16. marec 2013
volkinja lušna tud teb zlo hvala
16. marec 2013
živjo tuki Njegova_piikica z drugega profila ker so mi tistega blokirali za 1 teden ne vem točno zakaj bom nadaljevala s pisanjem šele 23.3. prek tega profila pa ne bom pisala ker bo potem smešno izgledalo če mi ne verjamte da sem res jaz primerjajte slike
17. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg