Forum
Helouuu! =)
To je moja prva zgodba na igre123, tako da ne pričakujte veliko... Ampak se bom useeno potrudila, da bo zgodba zanimiva in napeta… In ja, vem, da je že miljooooon zgodbic od 1D, sam bo pa ena več no… ..

Aja, zahvalila bi se Nastji ( ★Dαяк●Aηgєℓ★), ki mi je pomagala, da sva skupaj spravili zgodbico v bralno stanje. Hvala še enkrat, Nastja!!

Če bo ta zgodbica ok, bo brana in za vas zanimiva, bom mogoče napisala še eno, ki pa mogoče ne bo vključevala One Direction… Kakorkoli, uživajte! =)
»Prosim, prosim, prosim Emma, posodi mi tiste tvoje pete, pa saj jih niti nosiš ne! Prosim, samo za danes!!!« »Kate, ne! Že zadnjič si rekla: samo danes, nikoli več! Ne dobiš jih!« No, pa naj se vam za začetek predstavim. Ime mi je Katherine. Katherine Jade Rossleyn in ravnokar se s svojo starejšo sestro Emmo kregam, naj mi posodi tiste njene prečudovite pete, ki jih nikoli ne nosi. Svoje polno ime sovražim, zato me vsi kličejo Kate ali Katy. Moja BFF je Emilly Ann Lloyd, ki jo vsi kličemo Lilly ali Em. Ja, prav ste prebrali, Lloyd. Emilly je namreč sestra slavne pevke Cher Lloyd. Cher vidiva zelo poredko, ker je redkokdaj doma. Z Lilly se poznava že od prvega razreda OŠ, torej že 9 let. Stari sva 16 let in hodiva na isto srednjo šolo.

To sem jaz:

To pa je Lilly:

Živim v Londonu. To je moje sanjsko mesto in raje umrem, kot pa se preselim. Moja starša sta ločena, pravzaprav, že odkar sem se rodila, tako da sem očeta videla mogoče 3 x v življenju. Živim z mamo in očimom, oče pa živi v neki bedni majhni državi po imenu Slovenija. Kje sploh je ta Slovenija ali karkoli že je? Ja no, geografija mi ne gre ravno najbolje. Imam dve sestri oz. eno sestro in eno polsestro. No, moja sestra je že prej omenjena Emma, ki je stara 22, pol sestrica Abby pa ima šele 6 let. Naj vam še povem, da je mama znana modna oblikovalka, kar pomeni, da si lahko privoščimo marsikaj. V glavnem, z Lilly sva samo 1 ulico razlike, tako da se lahko vidimo, kadar nam srce poželi.

Emma:

Abby:

Kako vam je všeč začetek?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. oktober 2012
u37905
u37905
Neeext!!!
31. oktober 2012
next
31. oktober 2012
Neext. Gosh zgodbicaa jee Waaaa +.+
31. oktober 2012
u86741
u86741
nexti !! *__*
31. oktober 2012
Ja vem Ana.. kr sama sebi ne morm verjet!!
Govorim še za v naprej.. Vsaj 5 nextov, pa nextam..
Se pravi, še enega rabimo..
31. oktober 2012
Next!
31. oktober 2012
evo zej pa piši)
31. oktober 2012
ok.. Ta bo žal zadnji next danes, ker pol me ne bo doma..

To je moja soba:

To je soba od Emilly:
[img]https://0.static.wix.com/media/4a9f929a9e0803918118417267fb1e4a.wix_mp_512[/img]
Lexie je psička od Lilly…
… s tem, da ima 2 sobi, ker so njeni prav tako bogati:

Naslednjič pridejo slikce sob od Emme, Abby, Cher in moje mame.

Vem da ima Abby komaj 6 let, vendar je že zdaj nora na te One Direction ali karkoli že so. In sploh ne vem, kaj vidi na njih. Mislim, otrok je še, pa govori, kako se bo poročila z njimi. Haloooo?! Lilly in jaz sva jih slišale dvakrat. Prvič, ko je izšel njihov prvi in menda najpopularnejši singl WHAT MAKES YOU BEAUTIFUL, ki mi gre že tako na živce, da sklopim radio, ko se predvaja. In drugič, ko sva slišale njihovo novo pesem LIVE WHILE WE'RE YOUNG. Ubistvu, ta komad sploh ni slab. Večkrat se zalotim, kako si ga pojem.
Saj mogoče niso tako slabi, ampak jaz in Lilly živiva v svojem svetu in raje poslušava bolj rock zasedbe, kot so na primer blink182, Ramones, Avril Lavigne, All American Rejects... Jaz igram klavir, Lilly pa kitaro in včasih postane zelo zanimivo ob najinih glasbenih umetninah.. obe sva srečno zaljubljeni.. No, obe ne srečno, ampak jaz se počutim kot v pepelkini zgodbi.. Imam fanta.. Hodiva že leto in pol in sva še vedno zaljubljena.. Ime mu je Jake in je najlepši tip v razredu.. Use punce padajo na njega in so name ljubosumne. Jaz se seveda ne zmenim zanje in uživam z mojim lepotcem 100 na uro..

Moj klavir in dnevna soba:

Lilly s kitaro:

Jake:

Z Lilly pa ni ravno tako. Revica je noro zaljubljena v našega paralelca, Willa. on je res hud in večina punc vzdihuje za njim. Je pa res, da punce menjava kot gate in se bojim za Lilly, da bo končala kot vse druge, če pride na vrsto in ji bo Will strl srce.
NEXT?
31. oktober 2012
p.s. next pride ju3 (sveda jih more bit 5) ..
31. oktober 2012
next
31. oktober 2012
u37905
u37905
Neeext!!!
31. oktober 2012
Nextttttt
01. november 2012
Abbyna soba:
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/22597_482216631818694_432874405_n.jpg
Emmina soba:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.376778705695821.89680.100000910844444&type=3#!/photo.php?fbid=481939678513056&set=a.376778705695821.89680.100000910844444&type=3&theater
Cherina soba:
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/549117_482216505152040_329782645_n.jpg
Mamina soba:
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/302821_481939501846407_1594728443_n.jpg
………..
Včeraj me je Jake presenetil z rožami. Poslal jih je na dom in v sporočilce napisal, da se dobiva danes zvečer pred restavracijo Ell Minjoure.. Vsa sem bila iz sebe, saj sem komaj čakala, da si oblečem novo oblekico, ki jo je oblikovala moja mama, čevlje pa sva z Lilly kupile zadnjič, ko sva šli v shopping na Oxford Street.
Za ta »special night« sem se odpravljala 3 ure. Lilly me je skodrala in naličila, da sem bila na koncu v novi obleki in visokih petkah videti kot Miss Universe. Ja no, pa kaj če sem malo samovšečna, vseeno nisem kot tiste plastične barbike, ki imajo na sebi 100kg make-upa in po možnosti hodijo na našo šolo. Groza.
Pred mojo hišo je ustavil taxi. Z Lilly sva se za srečo objeli in se poslovili in si v upanju na čim boljši večer pomahali. Bila sem nestrpna, saj me je Jake prvič povabil na tako večerjo. Izstopila sem iz taxija in videla mojega misterja, ki je sedel za lepo pogrnjeno mizo. V črnem smokingu, ki se mu je popolnoma podal, je bil prečudovit. Ko sem vstopila noter, sta se najina pogleda srečala. Z velikim občudovanjem me je gledal, nato pa je vstal in me poljubil. Kot pravi gentelman me je posedel za mizo, kjer sva kmalu naročila.
Med večerjo sva se pogovarjala o tem, da sva zadovoljna z najinem odnosom in da se še vedno ljubiva.
Ugotovila sem, da še vedno čutim do njega enako, kot ko sva komaj začela hoditi. Upam, da ga ne bom nikoli nehala ljubiti. In veste kaj? Pripravil mi je presenečenje! Kupil mi je uhane in verižico. In bilo je čudovito!! Kaj takega se mi ni še zgodilo. In z gotovostjo lahko potrdim, da je bil danes eden izmed najlepših večerov v mojem življenju.
01. november 2012
oprostite za slikce..

Abbyna soba:
[img]https://cfile8.uf.tistory.com/image/112EEA505060099511042B[/img]
Emmina soba:

Cherina soba:

Mamina soba:

01. november 2012
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!
01. november 2012
u37905
u37905
Neeext!!!
Ful mi je soba od Cher ušeč
01. november 2012
meni so use lepe..
01. november 2012
nextt
01. november 2012
Petke (za tiste, ki sem se na začetku kregala z Emmo):

Will:

Lexie:

Moja oblekica za večerjo z Jakeom:

Petke:

Frizura:

Make up:

04. november 2012
In neeeext prihaja:

Ko sem prišla domov, sem bila najsrečnejši človek na svetu.. Zaljubljeno sem hodila po stopnicah do moje sobe, ko me je Emma stalno spraševala, kako je bilo in kaj mi je rekel, jaz pa se enostavno nisem zmenila zanjo in odšla sem mimo nje, ne da bi jo sploh opazila. Vrgla sem se na posteljo in nisem in nisem nehala razmišljati o današnjem večeru. Komaj čez eno uro sem vstala in se šla stuširat. Spat sem odšla ob polnoči, zaspala pa sem z mislijo nanj. <3
Drugi dan sem šla na vse zgodaj zjutraj k Lilly. Že takoj ko sem vstopila v njeno hišo me je zasula s kupom vprašanj, in tako hitro je blebetala, da ji sploh nisem mogla odgovoriti. V glavnem, bila je zelo vesela zame. Ker je imela fb odprt, sva videle, da ji je nekdo poslal sporočilo. Odšle sva pogledat in guess what? Kliknil jo je Will.
Lilly je bila seveda zelo presenečena, da je z totalno brzino začela pisati nazaj, jaz je še ustavit nisem mogla. In ja, moje domneve so se uresničile. Will je vprašal Em (Lilly), če bi hodila z njim. Bila je vsa iz sebe in komaj čakala, da napiše ja, ko sem ji prenosnik iztrgala iz rok in napisala: »Ti povem ju3 ok??« Em se je začela jokat, ko sem jo mirila, da naj pazi, ker je Will HEARTBREAKER. »Se bomo ju3 zmenle,« sem ji rekla.
Malo kratek, ampak, kot pr nas rečejo : BULŠ KU NČ!! Ne Ana??
04. november 2012
HaaaHaa. ja a
04. november 2012
u37905
u37905
Neeext!!!
04. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxtttttttttt!!!!!!...........vaneska takojj
04. november 2012
next!!
06. november 2012
u37905
u37905
Dej zmgni se in nexti že enkrt! =D
11. november 2012
VANESKA! Zmigej tisto tvojo rit in napiši NEEEEXT!
T-A-K-O-J
12. november 2012
next!
12. november 2012
IN KONČNO TA NEPRIČAKOVANI NEXT PRIHAJA...
Nevem, kako ji je uspelo, ampak Lilly me je nekako drugi dan prepričala, da bo poskusila z Willom – oz. postala njegova naslednja žrtev, kot jaz pravim.. Sicer je bila fuul happy, ampak sem ji neštetokrat rekla, da ji bo strl srce. Na koncu sva imeli manjši prepir, kjer sem ji zabrusila, da ne bom jaz kriva, ker »ji nisem povedala,« da ji bo strl srce.
V šoli sta bila seveda skozi skupaj in z roko v roki in blablabla... Običajno Willova zveza ni trajala več kot mesec, tako, da sem vedela da bo kmalu konec.

**************2 TEDNA KASNEJE************************

Telefonski klic:
Alice- A (frendica), Kate - K (jaz)
A: Hey, girl.
K: Čaw, povej..
A: am ja no, neki grdega sem izvedla in mislim, da ti ne bo všeč..
K: Kaj povej, takoj. Je kaj v zvezi z mano??
A: Kate, jokala boš in res te nočem spraviti v slabo voljo. in ja, je v zvezi stabo.
K: Povej… če je v zvezi z mano imam pravico da vem!!
A: ok, sej tako al tako bi zvedela… Joj, kako naj ti to povem…
K: prosim, Al, dej no, veš kako sem nervozna..
A: Prej sem izvedla.. Saj veš, da sem prijateljica z Sarah, ne?
K: Ja, naprej..
A: No in ona se druži z Rebecco.. ( Rebecca, je moja največja sovražnica). Sarah se je pogovarjala z Rebecco in, povedala mi je, kaj so se pogovarjale. Tega, naj ne bi smela nobenemu povedati.. Prišla bom k dejstvu.. Takrat na party-ju pri Jackobu, je Rebecca…
K: Kaj je?? Halo, Alice, me slišiš??

Kaj mislite, da se bo zgodilo??
prosim napište kaj misliste in ne sam neext!!
14. november 2012
Am... Nevem prevara
Neeeeeeeeeeeeext.
14. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg