Forum
u68138
u68138
Hello! Z prijateljico Mateio sva se odločili, da skupaj napiševa 1 zgodbico o dveh prijateljicah, ki postaneta BFF seveda bodo v zgodbici tudi One Direction.

Naj se predstavim, sem Ashley, stara sem 17 let. Živim v Londonu, smo kar precej bogata družina saj je mama odvetnica oče pa ima svojo firmo.
To sem jaz:

v nadaljevanju se vam predstavi še mateja,.. potem pa bova začeli pisat.

ჩօš ჩɾმl/მ??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. avgust 2012
Heii,
Naj se vam predstavim,Sem Bella imam 17 let. Živim v Londonu,imam tudi zelo bogato družino kajti imata moja mami in oči skupaj firmo. Njihove poslovalnice so po celem svetu.Imam tudi veliko prijateljev in prijateljica ter BFF Ashley. To sem jaz :

Nadaljuje Nik@-1D LOVE
Next ?
12. avgust 2012
neeeeext!
12. avgust 2012
u31868
u31868
next
12. avgust 2012
next
12. avgust 2012
u76594
u76594
neeeeexttttttt
12. avgust 2012
next
12. avgust 2012
u103164
u103164
neext!
12. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeeext!
12. avgust 2012
u68138
u68138
nadaljevanje napišem proti večeru
12. avgust 2012
u74779
u74779
Next!!!
12. avgust 2012
I love u :*
nekstii
12. avgust 2012
u68138
u68138
Hwala vsem za nexte,..

◕‿◕◕‿◕◕‿◕◕‿◕◕‿◕◕‿◕◕‿◕◕‿◕◕‿◕◕‿◕◕‿◕◕‿◕◕‿◕◕‿◕◕‿◕

1.DEL
Pišem kot Ashley:

Šolski zvonec je naznanil konec pouka. Zadnji dan osnovne šole. Pred mano so počitnice. Strah me je že 1. dne srednje šole. Vpisala sem se v gimnazijo. Prijateljev in prijateljic imam veliko. A me je strah, ker se nobena od mojih prijateljic in sošolk ni vpisala v gimnazijo.
No pa pustimo malo šolo. POČITNICE sem zakričala in stekla proti domu. Doma mi je mama rekla, da gremo za 2 meseca na Havaje. Zelo sem bila vesela in sem si šla takoj pakirat potovalko. Na Havajih sem se imela nepozabno. Vendar je vse lepega hitro konec so minile tudi počitnice in jutri je že moj 1 šolski dan. Le kaj bom zdaj? Drrriiinnnn me je zjutraj zbudila budilka. JOJ kako jo sovražim. Vstala sem se šla v kopalnico kjer sem se umila, naličila in si naredila frizuro. Potem sem odšla v sobo in si iz garderobne omare začela iskat kaj naj oblečem, po dolgem iskanju sem si oblekla:

In se odpravila na avtobusno postajo in v šolo. Nila sem živčna in napeta saj me je bilo strah vseh teh novih obrazov. Do mene je stopila ena punca in se mi predstavila kot Bella.
Začeli sva se pogovarjat,…

A nextave??

Nadaljuje Mateia (:
12. avgust 2012
nekštita!
12. avgust 2012
next.!
13. avgust 2012
2.Del

Pišem kot Bella.

To dekle sem bila jaz. Začeli sva prijeten pogovor o poletju,počitnicah potem pa skrenili na temo: FANTJEEE! Ker je ta gimnazija naj.gimnazija v Londunu.Dobiva redne obiske ...Zvezdnikov ..... One DIRECTION!!!!! Usa dekleta so govorila o tem. Jaz in Ashley tega najprej nisva vedli potem pa sva videli plakat na steni *_________* .... Skoraj sva ponoreli dobosedno. No potem pa je zvonilo,to je pomenilo,da zdaj greva narazen... A uprašala sem v katerem skupini je 1.a,1.b,1.c,1.d rekla je da je 1.a TAKO KOT JAZ!!! Skupaj sva odšli proti učilnici.Se skupaj usedli v zadnjo vrsto in govorili o 1.D .. Njej je zelo ušeč Louis meni pa Liam . Po pouku sem povabila Ashley k meni domov. Rekla sem ji če ima rada kopanje... Kajti imamo doma zelo zelo veliko " bajto " z bazenom... Srečno je pristala in poklicala mamo da ji pove. Moja hiša : Villa < 3 Od zadaj :

Preoblekli sva se v kopalke,Ashley sem predstavila mami ,ker očeta ni bilo doma,drugače bi jo predstavila tudi njemu.Odšle smo v bazen in odprle temo o : 1D... Zelo sva jih oboževali zlasti Louisa in Liama!!! In tako smo se zabavale do večera.Potem je odšla Ashley domou ,izmenjale smo telefonske,skype imena,fb... itd. Ter se do ju3 pogovarjali... Sploh nisva spali ponoči.... Ko sva naslednje jutro skupaj odšle v šolo podobno oblečene,podobno našminkane,podobno obute hehe :$$... Nas je čakalo veliko presenečenje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Next ?
13. avgust 2012
u76594
u76594
neeeeeextttttt
13. avgust 2012
u31868
u31868
next
13. avgust 2012
neext
13. avgust 2012
u103164
u103164
neeeext
13. avgust 2012
u68138
u68138
3. del

Pišem kot Ashley:

Zjutraj sem se za šolo oblekla, naličila in obula skoraj isto kot Bella. Celo noč sva se z Bello menili po facebooku in skypu malo sem bila sicer zaspana, ampak ko se videla Bello sem bila takoj budna. Ko sva stopili na hodnik šole sva obe obstali z odprtimi usti, saj je bil cel hodnik poln sošolk in deklet iz višjih letnikov. Presenečenje dneva, sem rekla ko sem zagledala One Direction seveda so vsi zelo lepi sam men osebno je najbolj všeč Louis Belli pa Liam. V mislih in sanjarjenju sem si predstavljala, da sva z Louisom par.

Waaaaw ne moram verjet, da jih res vidim pred sabo sem rekla in srce mi je razbijalo zelo močno. Z Bello sva šli do fantov in jih prosili za avtogram in za skupinsko ter posamezno fotografiranje. Ko so fantje rekli, da so za sem bila najsrečnejša na celem svetu. Ko smo se poslikali sva se z Bello fantom predstavile. Ravno ko sva hoteli oditi sta naju Liam in Louis ustavila in vprašala za telefonsko številko. Seveda sva obe takoj napisali vsaka svojo telefonsko in ju izročili fantoma.

Kaka se vam zdi zgodbica??
Pohvale/ Predlogi/ Pripombe/
A nextava??
13. avgust 2012
u103164
u103164
Super res svetovno! neeext!
14. avgust 2012
u31868
u31868
next sam če lohka mal dali nexti
14. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeext.!
14. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
14. avgust 2012
neeext.!
14. avgust 2012
u103001
u103001
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttttttttttttttttttttt + nova bralka
17. avgust 2012
4.Del-Za vse- posebi pa za FᵁᶜᴷᴵᴺᴳYᴼᵁᴺᴳ1

Pišem kot Bella :

Z Ashley sva po šoli odšli v centralni park,ki se nahaja v sreddini Londona.Najpraj sva bili zelo zelo zelo navdušeni ter veseli,potem pa so minile tri urice in postalo je počasi ne resnično nisva verjeli,da nas bosta fanta res poklicala.Zunaj se je temnilo in odločili sva se,da gremo vsaka k sebi domov.Takoj ko sem prispela domov sem šla na skype z Ashley sva se pogovarjali potem pa je nenadoma meni zazvonil telefon. Pisalo je : neznana številka.... hmmmm??? Kdo bi bil to ?? ... Morda...? neeee... kje pa... Mogoče... te misli so se mi vrtele med tem ko sem odločala med rdečo in zeleno tipko.Javila sem se ... Pogovor: J-JAZ, N-NEZNANEC---------------------------------------------------------------------
J-Halo? Kdo kliče?
N-Hehe danes si mi bila zelo všeč.
J-Mmmm danes sem videla veliko fantov tk da povej al pa prekinem
N-Jaz sem Liam!! Kako pa je tebi ime ?
J-Hehe jaz sem Bella...
N- Imaš fb ali skype?
J- Imam oboje

Nato sva izmenjala imena in tako se je pogovor končal.Med tem pa je Louis klical Ashley tudi ona dva sta izmenjala vse to in tako smo se SPET do ju3 pogovarjali vsi 4 po skypu... Bilo je neverjetno super in zabavno ..... Liam je tako super... Dogovorili smo se da se vidimo po šoli.Zjutraj sva z Ashley skupaj odšli v šolo po šoli pa sva se videli z fantoma wawww ni lepšega kot LIAM < 3 < 3 Liam mi je prinesel:

Tudi Ashley je dobila podobno darilo. Next?????
17. avgust 2012
u103001
u103001
hwalaaa da si next posvetila meni
nuuuuuuuuujnoooooooo neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
17. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg