Forum
u101429
u101429
to je moja prva zgodbica^^ upam da vam bo vše衡+na pol resnična je
✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈
Dvignem pogled iznad knjige. Vidim ga je ko vstopi. Srce mi zatrepeta. Hitro odmaknem oči drugam, da ne opazi, da sem ga gledala. On pa, kot vsakokrat, gre mimo mene. Ni me opazil. Nihče me ne. Vedno sem v ozadju. In zadnja. Jočem. Vsako noč. Upam na boljše. Upam na lepše. Zbudim se z upanjem. Vse kar dobim so pa udarci. Nihče se ne zmeni zame, nihče se ne pogovarja z mano. Hočem pobegniti. Vendar nimam dovolj poguma. Želim si, da bi se lahko vrnila v preteklost. Spremenila stvari. Da se ne bi preselili. Zavedam se, da je to nemogoče, pa vendar si želim. Prej sem imela prijatelje. Prave. Zdaj se zdi , kot da me vsi sovražijo. Po licu mi spolzi drobna solzica. Nenadoma se prebudim iz razmišljanja. Obrišem si lice.

25. julij 2012
u89666
u89666
neekšti : 3
25. julij 2012
u101429
u101429
samo za mojo sρacє. bom dala en next
✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈
In šele takrat opazim, da me Oraerla opazuje. Ne zmenim se za njo. Vendar si potiho želim, da bi stopila do mene in mi namenila vsaj dve besedi. Nenadoma Oraerla vstane in se napoti k meni. Mogoče pa…
»Arysil! Kje si bila? Nisem te videla že celo večnost!«

Ne, ni bila na namenjena k meni. Nihče ni. Vsi imajo prijatelje s katerimi klepetajo, delajo nore stvari, jim vse zaupajo. Razen mene. Daliera, najboljša prijateljica iz prejšnje šole mi je obljubila, da me ne bo pozabila. Pisala vsak dan. Klicala. Da bova ostali najboljši prijateljici. Vendar nič od tega ni res. Vem, da zdaj, v tem trenutku sedi na najini klopci s Ippadio in je sladoled iz slaščičarne nasproti šole. Po vsej verjetnosti poslušata JLS, saj je Daliera nora na njih.
Mene takšna glasba ni nikoli privlačila. Ostala bom kar pri punku. Tu se najdem. In to je eden glavnih razlogov zakaj me ne marajo. Sem punkerica. Oblačim se v svojem slogu. In to jih plaši. Bojijo se me spoznati, ker sem drugačna.

25. julij 2012
u89666
u89666
neekšt^^^˘
25. julij 2012
u101429
u101429
tak samo ti bereš, ti pa poznaš zgodbo tak da nima smisla
25. julij 2012
I love u :*
nextii
25. julij 2012
fuŁ dobro pišeš
25. julij 2012
next
26. julij 2012
u101429
u101429
hvala Maby^^
bom pol nextalaˇˇ
26. julij 2012
malenkost
26. julij 2012
u73295
u73295
next-dobra zgodbica
26. julij 2012
u101429
u101429
next za vse ki berete^^ hvala vam
✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈
Opazujem Oraerlo in Arysil, ki se smejita. Po vsej verjetnosti se pogovarjata o meni. Odpravim se do učilnice, saj še manjkajo 3 minute do začetka zadnje, sedme ure. Ko grem mimo njiju, slišim delček pogovora; »Prej sem videla Naro jokati. Tako je čudna,« to so bile Oraerline besede. In prizadele so me. Sploh me ne pozna. In obsoja. Sovražim takšne ljudi.

Matematika. Sovražim ta predmet. Čeprav sem najboljša v razredu. Enostavno se mi ne da računati. V življenju bom uporabljala računalo. Sedim zraven Keide. Ona res nima pojma o številu π. Pa čeprav sem ji že desetkrat razložila. Spet se zamislim. Keida je precej popularna. Če bi ji ponudila inštrukcije, bi mogoče… »Nara Drackon! Sledi pouku in ne sanjaj!« plaz smeha po razredu. Najrajši bi se pogreznila v zemljo. Miss. Urope, profesorica matematike, vedno nadira mene. Razred lahko kriči in jaz sem tiho, vendar bom jaz tista, ki bo kriva. Naenkrat mi na mizo prileti listek. Ozrem se po razredu. Vsi so zatopljeni v iskanje obsega kroga. Keida me pogleda. Odprem listek. Besede me prestrašijo. »Prizanašal sem ti. Vendar nič več.« takoj vem od koga je sporočilce. Keida se samo zlobno zasmeji.

26. julij 2012
u89666
u89666
neeekšt : 3
26. julij 2012
u73295
u73295
next!
26. julij 2012
u101429
u101429
Zakaj? Zakaj me Daligan sovraži? Kaj sem mu naredila? Nemo gledam predse. Keida se še enkrat zasmeji. Postrani jo pogledam. Zazvoni konec ure. Hitro pospravim in se odpravim iz razreda. Vidim ga. Zasleduje me.

Razmišljam kam naj grem. Ne morem k omaricam. Tam bi me lahko dobil. Zatečem se v garderobo. Na žalost, sem spregledala, da sem vstopila v moško garderobo. Na srečo pa je v njej samo – on. Kri se mi ustavi v žilah, postanem rdeča. Upam da ne opazi. »Nara?« »Delmon« ne vem kaj naj rečem. Takrat zaslišim korake in glasove, ki kličejo moje ime. Daligan je. Delmon me pogleda. Jaz njega nazaj. Njegov pogled je vprašujoč. Moj zaskrbljen, prestrašen. Delmon se opre na vrata ravno v trenutku ko jih Daligan poskuša odpreti. »Pojdi« mi reče. Odpravim se proti zadnjim vratom, ki vodijo na igrišče.

07. avgust 2012
nekšti
07. avgust 2012
u89666
u89666
neeekšt < 3
07. avgust 2012
u101429
u101429
Znajdem se med nogometaši. Vsi me čudno gledajo. Počutim se kot spaka. Obkrožijo me. Trenerja ni nikjer v bližini. Vem, da se ne bom izmazala z lahkoto. Poskušam najti izhod. Zdi se mi, da ga vidim med Berlocom in Jorusom. Poskušam se izmuzniti, vendar me Chelch potegne nazaj. »Kam pa kam, lepotička?« »Izpusti me« še trdneje me prime za roko. Odločim se za prvo možnost, ki mi pade na pamet. Udarec v genitalije. Z vso močjo dvignem koleno. Zadetek v polno.
Žal pa je bila to napaka…
07. avgust 2012
u89666
u89666
živaa no zakaj si se dol zbrisala ?? ;(
07. avgust 2012
next
12. avgust 2012
plis berete: http://www.igre123.com/forum/tema/vse-o-polyvorju-in-njegovi-uporabi-na-enem-mestu!-(revija)/42368/1 revija, ki jo pišema z Ano (*ѕυρєя ωσмαη*97)-ne bo vam žau in tnx, če boste brali!

plis berete mojo 1. zgodbo, ki jo pišema s frendico rocking.girl: http://www.igre123.com/forum/tema/love-for-friendship-!/42232/ zelo bi bli veseli, če bi kdo brau+tnx če boste!
23. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg