Forum
ŽƖƔʆƠƠƠ...ƝƛƦЄƊƖԼƛ ƧЄM ƝƛʆƁƠԼʆšƖ ƬƠƤ MƠƊЄԼ ЄƔЄƦ! MƛƝʆƘƛ MƖ šЄ ƧƛMƠ ƝЄƘƛʆ....ƔЄ! ƤƦƖʆƛƔƖƬЄ ƧЄ ƖƝ ƠƤƦƛƔԼʆƛʆƬЄ ƖȤȤƖƔЄ. ƖȤȤƖƔƖ ƁƠƊƠ ȤЄԼƠ ȤЄԼƠ ƦƛȤԼƖčƝƖ ƖƝ ȤƛƁƛƔƝƖ<3
ƤƦƖʆƛƔƖƇƛ:
ƖMЄ:
ƤƦƖƖMЄƘ:
ƧԼƖƘƛ(ƝЄ ƤƦƠƑƖԼƘƛ):
ƤƦƖʆƛƔƖ ƧЄ ƔƛƧ Ɲƛʆ čƖMƔЄč Ɗƛ ƁƠ ƁƠԼʆ ȤƛƁƛƔƝƠ...ƘƖƧƧ ƘƖƧƧ<3

22. november 2014
ᴘʀɪᴊᴀᴠɴɪᴄᴀ﹕
ɪᴍᴇ﹕ вєтнαηу
ᴘʀɪᴍᴇᴋ﹕ мoтα
sʟɪᴋᴀ﹕

22. november 2014
ᴘʀɪᴊᴀᴠɴɪᴄᴀ﹕
ɪᴍᴇ﹕ selena
ᴘʀɪᴍᴇᴋ﹕ wesley
sʟɪᴋᴀ﹕

22. november 2014
SṖŔƐĴƐƬΛΛ...
M♡ĴƐ ИΛĴĿƐṖšƐ:
-♔ℓσνє вєтнαηу♔
-
-
-
-
-
-
-
-
-
22. november 2014
SṖŔƐĴƐƬΛΛ...
M♡ĴƐ ИΛĴĿƐṖšƐ:
-♔ℓσνє вєтнαηу♔
-STEFAN ELENA
-
-
-
-
-
-
-
-
22. november 2014
ᴘʀɪᴊᴀᴠɴɪᴄᴀ﹕
ɪᴍᴇ﹕ тєαℓα
ᴘʀɪᴍᴇᴋ﹕ ∂υηη
sʟɪᴋᴀ﹕

22. november 2014
SṖŔƐĴƐƬΛΛ...
M♡ĴƐ ИΛĴĿƐṖšƐ:
-♔ℓσνє вєтнαηу♔
-STEFAN ELENA
-❖тєαℓα ∂υηη❖
-
-
-
-
-
-
-
22. november 2014
u174394
u174394
Pʀɪᴊᴀᴠɴɪᴄᴀ﹕
ɪᴍᴇ﹕ Jack
ᴘʀɪᴍᴇᴋ﹕ Still
sʟɪᴋᴀ﹕

22. november 2014
SṖŔƐĴƐƬ...
M♡ĴƐ ИΛĴĿƐṖšƐ:
-♔ℓσνє вєтнαηу♔
-STEFAN ELENA
-❖тєαℓα ∂υηη❖
-Nєω Yσяк*
-
-
-
-
-
-
22. november 2014
ƤƦƖʆƛƔƖƇƛ:
ƖMЄ: Annabelle
ƤƦƖƖMЄƘ: White
ƧԼƖƘƛ(ƝЄ ƤƦƠƑƖԼƘƛ):

22. november 2014
SṖŔƐĴƐƬA...
M♡ĴƐ ИΛĴĿƐṖšƐ:
-♔ℓσνє вєтнαηу♔
-STEFAN ELENA
-❖тєαℓα ∂υηη❖
-Nєω Yσяк*
-SυρεяJαмεƨ.*
-
-
-
-
-
22. november 2014
ƤƦƖʆƛƔƖƇƛ:
ƖMЄarah
ƤƦƖƖMЄƘykes
ƧԼƖƘƛ(ƝЄ ƤƦƠƑƖԼƘƛ):

22. november 2014
SṖŔƐĴƐƬA...
M♡ĴƐ ИΛĴĿƐṖšƐ:
-♔ℓσνє вєтнαηу♔
-STEFAN ELENA
-❖тєαℓα ∂υηη❖
-Nєω Yσяк*
-SυρεяJαмεƨ.*
-sarah.biersack
-
-
-
-
22. november 2014
ƤƦƖʆƛƔƖƇƛ:
ƖMЄ: Ɓєтнαηу
ƤƦƖƖMЄƘ: Mσтα
ƧԼƖƘƛ(ƝЄ ƤƦƠƑƖԼƘƛ):

23. november 2014
Winter Reed

23. november 2014
ƖMЄ:josephine
ƤƦƖƖMЄƘallas
ƧԼƖƘƛ(ƝЄ ƤƦƠƑƖԼƘƛ):

23. november 2014
ime :Ruth
priimek:Romih
slika:

23. november 2014
Nika Nika

23. november 2014
SṖŔƐĴƐƬE...
M♡ĴƐ ИΛĴĿƐṖšƐ:
-♔ℓσνє вєтнαηу♔
-STEFAN ELENA
-❖тєαℓα ∂υηη❖
-Nєω Yσяк*
-SυρεяJαмεƨ.*
-sarah.biersack
-ƁєтнαηуMσтα∞
-dεlεтεd.
-Vitalovka
- love mattybraps
---------------------------
Tαкσ, ρяιנανιтє ѕє šє zмєяαנ ℓαнкσ мι ρα gяємσ ηα ρяνσ ηαℓσgσ. Nαנ ναм ρσνєм ∂α ѕє тα тσρ мσ∂єℓ яαzℓιкυנє тυ∂ι ρσ тєм ∂α ηє вσѕтє кαzαℓє ѕαмσ ѕℓιк αмραк ∂σвιℓє ηαℓσgє. Iη ρяνα ѕє gℓαѕι: V 5-7 STAVKIH SE MI PREDSTAVITE KOT BI SE ZNANEMU UREDNIKU REVIJE, KI VAM PONUJA SLUŽBO. Čαѕα ιмαтє ∂σ ѕяє∂є тαкσ, ∂α яαzмιѕℓιтє ιη gα σ∂∂αנтє. Kιѕѕ кιѕѕ ♡♡♡♡♡
23. november 2014
SṖŔƐĴƐƬE...
M♡ĴƐ ИΛĴĿƐṖšƐ:
-♔ℓσνє вєтнαηу♔
-STEFAN ELENA
-❖тєαℓα ∂υηη❖
-Nєω Yσяк*
-SυρεяJαмεƨ.*
-sarah.biersack
-ƁєтнαηуMσтα∞
-dεlεтεd.
-Vitalovka
- love mattybraps
-ℛσʟʟεяcσαƨтεя.*
23. november 2014
sem zelo delavna. zelo rada poziram in se smejim. zelo rada nakupujem in pomerjam oblacila. imam ze naravno lepo kozo zato ne uporabljam veliko licil. pase mi vsak kos oblacila. zelo rada nosim razlicen nakit. obozujem zivali se posebej pa pse. upam da je kul
23. november 2014
Dσвяσ...єм ρσzαвℓα ѕєм σмєηιт кαкσ вσм σcєηנєναℓα. Vαѕ נє 11. Kσ вσѕтє νѕє σ∂∂αℓє ѕριѕє ναѕ вσм νѕαкσ σcєηιℓα. Nαנвσℓנšι вσм ∂αℓα11 ηєкαкσ ηαנѕℓαвšι ρα žαυ 1. Tσčкє вσм ѕєšтєναℓα ιη zмαgα ηα кσηcυ тιѕтα кι ιмα ηαנνєč тσčк.
23. november 2014
jst se nikol neznam opisat res hah to je moj problem ampak bom useen probala povedat kok jst mislim da se vidm:
Mam dost samozavesti in zato se ne sekiram ka drugi pravjo o men njihovo mnenje me sploh ne zanima. Sovražim tiste ljudi ko govrijo,šimfajo , se lažejo o drugih ljudeh ubistvu majo pa še sami 1000 napak. Rada pomagam ljudem(najstnikom)ko majo težave s sabo (naprimer si niso ušeč,al pa jim skos drugi govrijo grd/grda si...in podobni primeri)pomagam ljudem ko se režejo in mam tut svojo stran ker vem kak je to ko ti vsi govrijo negativne stvari in te šimfajo ampak jst tem ljudem rečem go FUCK someone else.
Oblačim se v črno in mam rada dark/emo/scene stil poslušam hardrock/metal glasbo
Znam bit tut tečna še posebi ob posebnih dneh ampak se rajš zadržujem to je moja slabost zadržujem v sep vse bolečine in mam iz dneva v dan fake smile
Ličila sm začela opurablat lani pri 13 maskara nadaljevala sm s barvico ilajnerjem senčilom...
Upam da je okej kar sm napisala
23. november 2014
Sem delavna,pridna ubogam ukaze. Vedno sem v nečem aktivna in nasmejana. Vedno najdem kak verz smešnih,resnih in raznih zgodb. Sem družabna in mi ni težko poprijeti za kakršno koli delo. Imam že 7 let delovne dobe pri revijah. Vsepovsod sem se tudi hitro povzpenjala med najboljše in imam dosti samozavesti. Rada pomagam usem generacijam. Uporabljam tudi sodobno modo in za hobij se ukvarjam kot fotomodel. Imam svoj YouTube kanal in sem zelo popularna. Rada ličim,urejam prinčeske in podobno... Sama sem se začela ličiti pri 12 letih in pol.
.
.
.
Upam da je ok <3
23. november 2014
sem zelo delavna oseba,to dokazujem ze nekaj let. imam veliko izkusen s slikanjem in poziranem saj hocem postati model. rada preurejam slike in pisem o raznih stilih. od rok mi grejo teksti saj jih zelo rada pisem. rada pomaga in svetujem ko nekdo potrebuje pomoc. rada dajem nasvete o licilih in make-up saj obozujem mazanje. drugace sem samozavestna punca ki stoji na trdnih tleh in se rada smeji in opravlja naloge ki so ji na proti.

upam da sem se dobro opisala! ♥♥
24. november 2014
Sem Bethany. Obozujem modo in lincenje saj se s tem ukvarjam ze nekaj let. V raznih trenutkih znam biti zelo odlocna in samozavestna. Vsako nalogo rada opravim tako kot je treba. Sem delavna osebnost a vseno se rada sprosca in smejim. Imam veliko strani kjer pomagam vsem generacijam saj rada vidim da komu polepsam dan. Od rok mi gredo ideje o probrazbah in stilih ze nekaj let imam izkusne z preobrazbo drugih saj hocem da je vsak zadovoljen z sabo.

upam da je oki
24. november 2014
js se odjaulam, sori sam misnla sm da bomo samo slike iskal ker se mi po pravici povedano ne da pisat stvari... upam da ne zameriš(:
24. november 2014
jz se tud odjawlam :3 jz sm tud misnla da bo pač za slike iskat ane. prosim pa res ne zamert :3
24. november 2014
Ja saj bomo slike iskale skozi vse otale izzive samo na začetku bi vas rada malo spoznala tako da razmislita in mi res povejta hwaalaaa<3
24. november 2014
upam da se vrneta
24. november 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg