Forum
Tokrat gre ta zgodba o Little Mix. Vsi pišete o One Direction zasledim pa malo zgodbic o Little Mix. Zato bom napisala zgodbico o življenju Little Mix. Deli bodo tudi srhljivi ampak izmišljeni. Nekaj bo povezano z ljubeznijo, pustolovščino, sovraštvom itd...Kmalu pa bom napisala Little Mix fan fiction ker ga še ni. Uživajte v branju!

□Perrie□
"Čao!" sem se poslovila od Jade in odšla k Zaynu. Vsa vesela sem ga ogovorila: >>Živjo, ljubček!>> Kaj je novega!" stisnil se je k meni in mi rekel >>O nič sonček moj! Mislim..Nekaj ti hočem povedati..>> >>Kar zini!>> sem rekla Zaynu on pa je le zbral pogum in povedal >>Veš..Odločil se da se seliva v Los Angeles..Če se seveda strinjaš?>>..Jezno sem ga pogledala in mu rekla >>Veš kaj?! Nikoli ne grem od tukaj...To ti obljubim!>> sem rekla in pobegnila. On je tekel za mano jaz pa sem pobegnila. Odšla sem k puncam in jim vse povedala. Rekla sem jim: >>Hej, punce! Zayn želi da se preseliva v Los Angeles! Ampak jaz se nikoli ne bi ločila od nas!>>, Jade me je pogledala in mi začela govoriti: >>Poglej Perrie vse bo še okej! Pogovori se z njim!>> jaz sem Jade jezno zabičala da se tako ali tako ne moreva pogovoriti saj bi on takoj začel s svojim nakladanjem. >>Mogoče pa lahko najdeš rešitev da bi on ostal!>> je predlagala Jesy. >>Jesy pa ti si genij! Točno to bi lahko storila!>> sem ji rekla in jo objela. Nato smo se šle steklenico resnice. Steklenica je prevrtela na mene. Rekla sem resnica in Jesy me je takoj vprašala >>Ali ti je Zaynov glas sexy?!>> začele smo se smejati in takoj sem odgovorila da ja. Tako smo se šle naprej. Nato smo gledale grozljivke. Kmalu smo od zaspanosti zaspale.
[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=51931651[/img]
29. april 2013
u121614
u121614
Neeeeeeeeeeeeeeeeext..*
29. april 2013
Hvala za neext Pata ...Boš oglaševaala?
29. april 2013
nexttttttttttt
29. april 2013
u128410
u128410
naxttt
30. april 2013
Še mau oglašujte okol..
30. april 2013
u128410
u128410
ok
30. april 2013
čhttp://www.igre123.com/forum/tema/v-objemu-vampirja-spoznanje/53763/1e bi kdo brau je o vampirjih. tvoja zgodbica je tudi dobra zato čiprej nextiiiiiii plissss!!!!!
za predstavitev zgodbice je tukaj kratek opis: lissa je normalna najstnica z normalnim življenjem. a vse spremeni dan ko njena bff izgine. kmalu najdejo njeno truplo a že po nekaj časa izgine. umor je povezan z nekaj stoletji staro skrivnostjo. za povrh vsega pa lissa še umre in se nato zopet zbudi. sedaj je povezanamed življenjem in smrtjo- vidi duhove. bo Lissi uspelo ohraniti svojo človečnost ko bo imela mnoge preizkušnje med dobrim in zlim? ALI BO ODŠLA O NAJLAŽJI POTI, POZABILA VSE IN SE PREPUSTLA ZLU?
vse to lako izveste v zgodbici "v objemu vampirja-spoznanje"
upam da vam bo ušeč! pa oprosti za smetenje!
30. april 2013
Deeej ne napiš tak velik k pokvariš stran!!!!!!!!!
30. april 2013
neeext
30. april 2013
Namest da napišete nexte oglašujete-.-!!!!!
01. maj 2013
hančika bieber-NIMAŠ LAJFA!!!!!!-.-...ZATO PA ZAČNEŠ OGLAŠEVAT NAMESTO DA BI BRALA!-.-......TKOLE VAM POVEM: ČE ŠE SAM NE LINKEC VIDIM VAS DAM VSE K STE OGLAŠEVAL NA BLOK!-.-
girl wolf-DEJ NE JEBI! SMETIŠ PA SE RAZPIŠEŠ SE!-.-..PEJT NEKAM RESNO!-.-
01. maj 2013
hančika bieber-NO BEREŠ JA SAM OGLAŠUJEŠ!!!!!-.-..
01. maj 2013
ja sam rs haha
01. maj 2013
TUKAJ BO TEMA O NADNARAVNEM: VAS ZANIMAJO NADNARAVNA BITJA, VEDEŽEVANJE, DUHOVI, AVRE IN ČAKRE, SANJE, SIMBOLI, ČAROBNE RASTLINE,… VSE O MAGIJI IN NADNARAVNEM? ČE VAS JE TA TEMA PRAVA ZA VAS: HTTP://WWW.IGRE123.COM/FORUM/TEMA/VSE-O-NADNARAVNEM/54527/1 PIŠETE LAHKO TUDI UPRAŠANJA,...
01. maj 2013
OKEJ ZDEJ PA RESNO USE K STE OGLAŠEVAL NA BLOK POŠLEM!!!!! POVEDALA SM TI DA NE OGLAŠUJ PA SI SPET ZAČELA ZAJBAVAT-.-..CRKNI!!-.-..
01. maj 2013
next
01. maj 2013
u121843
u121843
Neexxtt!!
01. maj 2013
neext!
01. maj 2013
nexšt
02. maj 2013
sm nova bralka!!!!!!