Forum
u85003
u85003
bonjur! ~ upam da vam bo ušeč :w
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~JAS~~~~~~~~~~~
ime mi je Aleex. živim v hiši blizu londona. skoraj v mestu. najboljša prijateljia je Swop. hodim na gimazijo in sem 1.letnik. doma imam konja. živim sama z mami, saj je oče umrel v prometni nesreči ko sem imela 5 let. stara sem 15 in se prijazna, nasmejana. sem samska. rada nakupujem. drugače pa najraje jaham. veliko časa pa tudi preživim s svojimi prijatelji.

~~~~~~~~~~SWOOP~~~~~~~~~
moja najboljša prijateljica. zlo prjazna, zna svetovat, lahk ji zaupaš. use naj naj. sam spoznat jo morš. spoznale smo se v vrtcu in od takrat se nismo skregala. okj no, mogoč za 10 min pa še tu 1x. doma ma enga psa po imenu Wolf. je haski. živi 2 ulice pred mano. tudi v hiši. za hišo imajo bazen kjer poleti uživava. hodi v 1. letnik na isto gimnazijo samo da je ona b razred jas sem pa a.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
˝ne nebo˝: je rekla mami!
˝ja bo boo˝: sem ji ugovarjala!
˝prosm te ne nooo, ju3 bi se bogla dobit s prjatlco in pr njej prespat, prosm mami˝
˝uredu ampak če se greš zdej učit in ju3 dobim vsaj dve petici˝
˝aghhhhhhh... ˝sovražm jo, sem si mislila a raje rekla nič. odšla sem v sobo za knjige. mora prespati pri meni. o tem sva se menili že 2 tedna. učila sem se in učila do polnoči. potem pa odšla spat ker je bil ju3 petek in tudi šola. moram biti naspana, ker drugače nebo nič od petic.
zzzzzZZZZzzzzzzzzzzzZzzzzzzzZZzzzzzzzzz... :$$
˝vstani, ura je 7.00h, ura je 7.00h, DRIIN˝...
jebemti budilko sem si mislila -.-''
le steška sem vstala iz postelje si pripravila torbo in se oblekla tako:

zunaj je bilo že zelo toplo. bil je 1.junij ;3 kmalu pa bo konec šole. to dejstvo me je zelo veselilo :Đ umila sem se, pripravila, nahranila svojega konja in odšla. pred hišo me je čakala Swop. kot vedno, moja najbolša prijateljica..odhiteli smo v šolo. v šoli pa sva se razšli. ona je bila b razred jas pa a. odprla sem svojo omarico in pospravila stvari ko se je nenadoma v mene poneseči zaletel nek fant.
˝oprosti˝ je rekel.
ozrla sem se za njim a ga nisem več videla... next (4) :w
19. april 2012
neext
19. april 2012
u86711
u86711
neeext, ful dobr pišš o: < 3
19. april 2012
Neexšt :*
19. april 2012
next
19. april 2012
u85003
u85003
hvaaaaala :*
bom nextala zj c:
19. april 2012
u86711
u86711
okj *_*
19. april 2012
u85003
u85003
pouk se je vlekel tako kot vsak dan. prišla je matematika in bila sem prašana. -.-'
učitelica me je morila in morila. nisem znala enega vprašanja oo: ampak usi so se začeli drt naj mi da dodatno uprašanje za 5. in res mi je dala. bilo je lahko in dobila sem 5 :'D
JUHU"! še ena petica pa bo lahko pri meni prespala Swoop. naslednja ura pa je bila biologija. pri tej učiteljici smo delali kar smo hoteli saj ni znala pomirit razred. in zadnja ura zgodovina. tukaj pa sem bila vprašana in dobila sem spet 5. yees! :'D
takoj po tej uri sem imela konc. stekla sem do Swoop in ji powedala.
¨čudovito aleex˝še ena super noč za naju ;D nasmehnila se je in odšla. ˝se vidimo ob treh˝se je še zadrla in izginila. obrnila sem se in se zaletela v nekoga.
˝pazi kod hod.........˝ nise dokončala. pogledala sem gor in zagledala istega tipa kot se je zaletel prej v mene pri omarici. ;*
˝oprosti˝je rekel. ^_^
˝je že u redu˝sem ga prekinila.
vprašal je če se mi lahko kako odolži. predlagal je pijačo.sprejela sem. vprašal me je tudi za ime in tel.št. ime mu je bilo Tim. Njegova cifra pa je 041.576.234
shranila sem si jo takoooj!" povedala sem mu samo še da danes nimam časa ker prijateljica spi pri meni.
˝v soboto te poklič pa se bova zmenila, zdaj pa grem, adijo˝pomižiknil je in se nasmehnil. omffffffg! bil je najlepši. kar topila sem se. *___________*
Tim:

takoj ko sem prišla domov (ob 2.00h) sem poklicala Swoop ;3
next (5) ... :'DDDDDD
19. april 2012
Neexšt :3
19. april 2012
next
19. april 2012
u86711
u86711
neeeeeeext < 333
21. april 2012
u88120
u88120
Neeext
21. april 2012
u85003
u85003
bom kr nextala kr mi je dc c:
takoj ko sem prišla domov (ob 2.00h) sem poklicala Swoop ;3 morala sem ji poweeeedati vse. res čisto vse, ker sem bila zelo presenečena da se je en fant ˝zaljubil˝vame. poklicala sem jo... pogovarjali sva se 1 uro. potem pa smo KOOOOMAJ odložili in se zmenili da pride k meni ob 4.00h. to bo zanimiva noč. šla sem malo na fejs. ko sem se vpisala je bilo eno sporočilo. od tima. pisalo je:
heej ;*
kaj potlj za ju3 vela? te še pokličm. vrjetnu pa se bova dobila okul 15.00h tam v parku. bo kul? :Đ
napisau mi je lupčkaaaaaaaaa(sem si mislila vsa presrečna) ampak veselja ne smem pokazat. res ne!. odločila sem se mu da mu bom odgovroila samo: ok :Đ
izpisala sem se in pripravila sobo, da bo lahko Swoop spala z mano. prišla je k meni in pog. sva se o vsem mogočem. tudi o ljubezni.. ponoči nisva dolgo zaspali. imeli sva se res super.

zjutraj sva se zbudili šele ob 12.00h. ona je odšla takoj domov, jas pa sem pogledala na telefon. 2 nova sporočila in 5 neodgovorjenih klicou. klici so bili od tima. sporočili pa tudi!
1.sporočilo: zakaj se ne javiš? ;(
2.sporočilo: ....? -.-'
hitro sem ga poklicala in javil se mi je.
˝heej, sori nisem se javila ker sem spala. Swoop je spala pri imeni in čule sva do 5.00h˝
˝okj, nič hudega. sem mislil da sem naredil kaj narobe. ˝
˝nene vse je kulj :3 ˝
˝no kdaj se potem dobiva?˝
˝ob treh mi ustreza˝
˝v treh v parku. okej, čaaw ;*˝
˝se vidiva. čaw˝
pozdravila sem ga spet brez poljubčka. hitro sem odšla nazj v svojo sobo. pospravila nered od ˝zabave˝in si izbrala oblačila. izbirala sem pou ure. na koncu sem se oblekla tako:

meni je bilo všeč. šla sem še v kopalnico pod tuš. oprala sem si glavo, posušila in zlikala. na koncu pa še naličila. to mi je vzelo uro in pol. na koncu pa sem izgleda dobro. sama si priznam da sem si bila kar všeč. ura je bila 14:30. mami sem rekla da grem malo s prijateljico ven. odšla sem. do parka sem imela 30 min hoje. prispela sem in tam me je čakal on z ........... next?
22. april 2012
u86711
u86711
neeeeeeeeeeeeeext o: < 33
22. april 2012
u84817
u84817
neext. ;3
22. april 2012
u85003
u85003
še usaj 1 next ;d
fora je u tem da sm dala js nalov zgodbe z posebnimi črkami in nmorm oglašvat da bi brali. :/
25. april 2012
next
30. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg