Forum
js in moja dojčica sme bile v sirotišnici.ni nama blo fajn.v sobi so lahkble samo 2 deklice.midve z Laro(mojo dvojčico)sme bile skupaj v sobi.mele sme neki denarja.v sirotišnici sme bile že 8 let.stare pa sme bila 13let.potem pa nekega dne pride gopa iz sirotišnice in nama pove da prideta danes 2 fanta in da bosta freven naju v sobi.fanta?sme zakričale v en gles...tako je dva fanta prideta prideta in to čez 2 uri.ko bo ura 19:00 pridita v jedilnico.vredu gospa.gospa Janja je odšla.kmalu je bila ura 19:00 in šle sme v jedilnico.
30. januar 2011
v jedilnici sta stala prelepa fanta.rekla je da jima je ime Alen in Dejan.Alen bo moj.Lara mi je rekla da se je zaljubila v Dejana.ko sta prišla v najino sobo smo se nekaj pogovarjali.kmalu je bila ura za spat.v sobi smo imeli 2 zakonski postelji.Alen je rekel da bo spal z mano in Dejan z Laro.ob nekej 01:00 me Alen zbudi in mi reče da sem mu všeč.tut ti si men ušeč veš..sem mu rekla.in drugo jutro pride Janja in reče da nas bo neka družina posvojila.kaj...?kr use 4?ja use štiri bosta posvojila.od 14:00 pridite vsi v dvorano!
30. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg