Forum
u139077
u139077
Kar precej časa sem zbirala pogum za tole zgodbo, ki vam bom jo napisala. Ampak najprej bi vas rada neki vprašala...

A ste za, da pišem

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. junij 2013
Obožujem zgodbe o vampirjih!!!
19. junij 2013
u139077
u139077
hvala zele jo že pišem... Upam, da bo dobro izpadlo
19. junij 2013
u139077
u139077
No začela bom... Saj vem da se crayz

Zgodba govri v meni Rose. Živim v Forksu z mamo in očetom ter mlajšo sestro. Stara sem 15, kar pomeni, da je jutri moj prvi dan na srednji šoli. Zelo sem živčna.
To sem jaz: https://www.nerdsrevenge.it/wp-content/uploads/2013/03/Bella-Swan.jpg
Tukaj živim: https://i845.photobucket.com/albums/ab19/samantha16148/bella-ext.jpg
Moja mlajša sestra Amy: https://todayshonoree.files.wordpress.com/2013/02/ashleyberry.jpg
Moja mami: https://ll-media.extratv.com/archive/images/newsimage2/010512/newsimage.jpg
Moj ati: https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSC4de5uTFkrjg_fWKGakT8vnZzDulogQlYh284CpNGMiPx4yeM

"Rose pojdi v trgovino po nekaj hrane". Vedno mi s tem teži. Moja mama je vedno v kuhinji neki kuha pa pospravlja. Zato vsak dan ista pesem, tudi danes. In tako sem šla. Hodila sem po ozki ulici navzdol. Tako sem bila v skrbeh. Res vam moram priznati, da v osnovni šoli nisem bila nevem kaj priljubljena punca na šoli. Imela sem le dve najboljši prijateljici. Clare in Marie. Enako bu tukaj. Bom kod en navaden kupček smeti, ki se nihče, ki bo stopil mimo menil zanj. No kakor koli, sem že navajena. Začelo je deževati. Evo krasno bolj nebi moralo biti. Dežnik je pa ostal doma. Oblačila sem bila cela mokra. Končno sem prispela v trgovino. Vzela sme tono hrane (za mojo mamo je bilo to par stvari). Brala sem spisek in premišljevala, če sem še kaj pozabila. Ko sem tako bila zatopljena v listek sem se nenadoma zaletela v nekoga. Hitro sem se začela opravičevati. Bil je fant. Ko sem ga pogledala v oči mi je zastal dih. Nevem kaj je bilo to, ampak zastal mi je dih in v trebuhu sem imela čuden občutek. Rose pa ne da, si zaljubljena?! Ne, ne, nisem! Še nikoli v življenju nisem bila zaljubljena! Bil je tako... Rose kaj ti je zresni se! Fant je tudi nekaj sekund gledal vame s tistimi skrivnostnimi rjavimi očmi. Nato pa je rekel " Se ti je kaj zgodilo? Če se ti je mi je iskreno žal globoko se opravičujem." Samo gledala sem ga. "Ne moja krivda. Nikar se ne opravičuj jaz sem tista, ki ni gledala kot hodi". Podal mi je roko in da sem se ustala. "Jaz sem Rose pa ti"? Le skrivnostno je mežiknil... Čakaj malo saj je imela rdeče oči! Ali se mi je samo zdelo? Nisem vedela kaj naj rečem. Obrnila sem se, da bi odšla pa sem si v hipu premislila. Nenadoma sem v mislih zanj imela goro vprašanj. Ampak ni ga bilo! Pogledala sem za vogal pa ga nisem in nisem našla. Hitro sem stekla do blaganje, plačala in odšla. Mogoče je pa že šel. A ko sem stopila ven, je še močneje lilo in bilo je malce megle. Nič čudnega ta letni čas. Ko sem pogledala (vsaj trudila sem se), da mi kja zagledala ša nič. Nenadoma sem z levim očesom nekaj zaznala. Nek gib. Hitro sem stekla za vogal. Videla sem ga. Tekla sem za njim vse do gozda in govorila "počakaj". Ko sem že lep čas tekala sem se zavedala, da sem že globok v gozdu (tega dela gozda sploh nisem poznala), bila je megla in še deževalo je, ugotovila sem, da je že bil daleč pred menoj meni pa je zmanjkovalo sape. Nenadoma sem se ustavila. Bila sem prestrašena, premočena, zeblo me je, njega najbrž nikoli več ne bom videla, po vrhu vsega pa nisem poznala tega dela gozda. Le zrušila sem na tla. Pritekla mi je solza. Še nikoli se nisme znašla v podobni situaciji...

Se nadaljuje...
19. junij 2013
u139077
u139077
Rabim 3 nexte
19. junij 2013
u138379
u138379
neext
19. junij 2013
u139077
u139077
hvala ti anjajazbinsek2 še 2 nexta. Aja pa razumite me, da sem še malo plaha glede pisanja pa tega pa nisem že mojstrica sej bo vsak dan prišu ne next
19. junij 2013
Neeeext !!
19. junij 2013
u139077
u139077
ko pridem iz šole bom nadaljevala
20. junij 2013
u139077
u139077
nextam
Kljub dežju sem zaslišala šuštlanje grmovaja. Super sedaj pa še kakšna divja zver! A bil je on... Nisem vedela njegovega imena. "Sledi mi". In tako sem mu sledila. Ne jaz in ne on nisva spregovorila med sabo. Saj bi se z njim pogovarjala, ampak tako zadržanega človeka pa še nisem poznala. Bila sem za njim. Hodil je tako hitro, da sem ga komj dohajala. Enkrat sem mu hotela reči naj upočasni korak, pa sem si premislila. Sej bi itak bil tiho kot grob. Nato sem se le opogumila in ga vprašala "kam me pelješ"? Kaj mislite kaj mi je rekel?! Tiho je bil! Brcnila sem ga z vso močjo. Pa se niti ni obrnil ali se zdrznil le mirno je hodil naprej. Bolje rečeno zame tekel. Prepoznavati sem začela gozd. Seveda saj sva se približevala mojemu domu. Ko sva se že bližala koncu gozda sem se mu hotela zahvaliti. Kar izginil je! Malce sem pogledala okoli. Zakaj se mučim? Saj ga ne bom našla! Ko sem prestopila prag svojega doma me je mama že čakala. Vedno sem si mislila, da ima čudežne moči, saj me je vedno čakala pri vratih. In sem že napenjača ušesa kaj mi bo rekla. Res, začela je. "Rose kje si bila tako dolgo"? Mojo mamo je vedno tako skrbelo zame, saj sem vedno bila tako nepredvidljiva. O šit, o čit, o čit! Nisem si izmislila zgodbice. Zato sem začela se spontano izgovarjati... "Ja veš mami s prijateljico sva se srečali in sva se zaklepetali. Čas je res tako hitro minil"... Vedela sem, da mi neverjami, saj me predobro pozna. "Hm"... Je le zamrmrala. "Od kod si pa cela mokra in blatna"? Hmm... Nekaj si moram izmisliti in to hitro! "Ja veš mami... Padla sem, ja padla v blatno lužo".
20. junij 2013
u139077
u139077
Se oprvičujem imam probleme z računalnikom pa se mi je že naložel
20. junij 2013
u139077
u139077
Pa tudi tega mi ni vrjela saj ji je pisalo na obraz. "Rose takoj v svojo sobo pripravi se še in spat"! Uprla sem se ji. "Ampak mami ura je komaj 10"! A me je preslišala... "Ura gor, ura dol, spat"!
20. junij 2013
Neeeext !!!
20. junij 2013
u138379
u138379
next
21. junij 2013
Neeeext !!
Prosim
29. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike