Forum
u87744
u87744
Še ena zgodbica. Tokrat govori o družini Wonhapsenburg Ki živi v dvorcu na podeželju...
v večini jo pripoveduje 16-letna Lee

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Živjo! Sem Lee in imam 16 let živim na velikem dvorcu Wonhapsenburg. Malo vam bom predstavila našo družino in stanovalce dvorca:

To je moja mama Diana. Po poklicu je arheologinja in zgodovinarka. Že velikokrat je bila v časopisih in v medijih na sploh.

To je moj oči Frederik. Je glavni lastnik dvorca:

je odvetnik ter občasno tudi telesni stražar. Zelo veliko zasluži.

to je moja babica. je svetovna popotovalka. Povsod po svetu je že bila razen na islandiji.

To je naša služkinja Alice ki je obsedena z oblastjo in kontrolo. Že večkrat je mojemu očetu hotela podtakniti dinamit v hišo apak tega ni opazil, in je tudi ni odpustil

to je moja sestrična Sally. V prometni nesreči je ostala brez staršev zato zanj skrbimo mi.

to pa sem jaz. Lee. Hodim v 8 razred osnovne šole v Holywoodu (tam živimo). In le jaz opažam čudne stvari ki se dogajajo v našem dvorcu...

next? ti je zgodbica všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. junij 2013
Next!
01. junij 2013
u87744
u87744
ups, pozabila sem popravit, ni na podeželju
01. junij 2013
next
01. junij 2013
u87744
u87744
nextam po kar dolgem času...

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tisti dan sem ravno šla v šolo, ko sem zagledala nekega fanta. Zdel se mi je prijazen, in malo sva poklepetala:
J-jaz
O-on

J= Oj
O= živjo ime mi je Timmy, te smem vprašati kje živiš?
J= Živim v Hoywoodski cesti 112
O= O, to je pa lep dvorec. Živim tam blizu se še kaj vidiva, adijo!
J= Adijo

Ko sem prišla domov, sem ga videla kako je stikal okrog moje hiše... To moram raziskati
15. junij 2013
u140647
u140647
next+nova bralka
15. junij 2013
u126015
u126015
next
15. junij 2013
u140647
u140647
(POGLEJ) Sorry, ker oglašujem http://www.igre123.com/forum/tema/bff-for-ever/56681/
15. junij 2013
neeext+nova bralka <3
15. junij 2013
u140647
u140647
Lepo prosim glasujte zame ♥ http://www.igre123.com/forum/tema/top-model-3.sezona/56661/9 100x se opravičujem za smetenje.
03. julij 2013
u87744
u87744
nisem nadaljevala ker sem bila na počitnicah sory <333

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

S Timmy-jem sva se dobila naslednji dan. Šla sva na sok. Bilo mi je malo neprijetno z njim. Šla sva v trgovino in kupil mi je:

in

všeč mi je bilo, ampak nevem zakaj sem se počutila kot umorjena ob njemu.
Začel je badati dež. Šla sem domov, saj sem se spolnila da nas danes obišče moja najmlajša sestrična ki ima 6 let. Odhitela sem domov Avto je bil že tam:
Odhitela sem noter in videla sestrično
Objela me je. Stric Dominik (Dominiq) mi je rekel da se bosta z mojim očkom pogovarjala o Dominikovem novem ferrariju, jaz pa naj Tinni (sestrični) uštimam risanko. Uštimala sem ji spužvico. Šla sem se stuširat ona pa je gledala risanko.

***Tinna***
(Govorim kot da sem stara 6 let)

Lee mi je uštimala spužvico. V risanki se je zabaval in lovil meduze s Patricom
Všeč mi je bilo. Nenadoma je nekaj zakričalo. Mislila sem da je risanka, ampak sem šla za vsak slučaj pogledat.
Zastrmela sem v tla in zakričala: "STRIC FREDI!"
Ko je prišel sem rekla..

KAJ JE REKLA? NEXT?
15. julij 2013
u140647
u140647
nimam pojma+neext!
15. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg