Forum
u105767
u105767
Zgodba bo govorila o dvojčici Annie in Hermioni, ki se srečata čisto po naključju. Več pa ne izdam.
No jaz bom kar začela z zgodbo:
Živjo, jaz sem Annie Stevards živim v New Yorku in imam 14 let. Živim z mamo, ki je slavna modna oblikovalka, ime ji je Marie. Zasluži veliko in zato imava tudi veliko razkošno hišo. Imam najboljšo prijateljico Hermiono, ki se piše isto kot jaz. To mi je še posebno za nimivo sicer pa sva si zelo različni, jaz imam dolge ravne lase svetlo rjave barve in zelo svetlo polt kar najbolj sovražim. Imam pa čudivite modre oči na katere sem najbolj ponosna.

No upam, da je bilo za začetek dovolj. Zdaj naj se opiše še Hermiona, ker to zgodbico pišem skupaj z hermiono 10. Za začetek potrebujeva 3 nexte. Vi date slike, obilo užitkov pri branju!

Ali vam je zgodbica všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. september 2012
u18804
u18804
no:

Ime mi je Hermiona in imam 14 let. z očetom Johnom živim v New Yorku. Imam eno najboljšo prijateljco, po imenu Annie, oziroma Ana. Skupaj hodiva v deveti razred in do šole imava zelo malo. V poli nam gre zelo dobro. Meni je všeč en fant po imenu Alex, s katerim sva prijatelja
21. september 2012
u18804
u18804
pardon
21. september 2012
u18804
u18804
pardon, to ni to
21. september 2012
next
21. september 2012
u105767
u105767
še 2 nexta
21. september 2012
u105767
u105767
No jaz kar nadaljujem vseeno pa lol. love mal oglašuj plis! No Annie: A=jaz M=mama
A: Mama!!!
M: Prosim ljubica.
A: Ne, kliči me ljubica, a si že sešila hlače zame?????
M:Ne imam veliko dela, veš?
Aa niti zame se ne moreš potrudit???? Aja jaz grem teč!
M:Kaj, pa pouk Annie??
A: A niti tega več, ne veš, da je sobota!?
M:No, potem pa uredu.
Nato pokličem še Hermiono: H=Hermiona A=jaz, Annie
A:Hermi, ka greš teč z mano?
H: Ne, nemorem.
A: Zaka pa?
H: To je pa presenečenje, hi, hi, hi!
Joj, kako sovražim ko to naredi! A je vseno moja bff, saj je drugače čudovita oseba!
Po parku sem še malo tekla, nato pa so mimo mene prifrčali rolkarji. Najraje bi kakega porinila z rolke, saj mi grejo zelo naživce! Na drugem, koncu parka sem zagledala Hermiono, ki je nekaj razmišljala, z njo je bila moja mama!!! Le kaj bi oni dve delali skupaj???? Neslišno sem šla do njiju. Slišala sem kaj sta se pogovarjali: H=Hermiona M= mama
M: Očitno je res pozabila!
H: Ja, hi hi hi! Najbolje, da jo pokličem in ji povem, da greva v šoping, in naj bo tam čez pol ure.
Molila sem, da imam telefon potiho, a tokrat sreča ni bila na moji strani telefo je začel neusmiljeno zvoniti. Najraje bi zakričala, a Hermiona je že pogledala za drevo in rekla načrt uspel! Z mamo sta začeli peti vse najboljše. Mislila sem, da se jima je zmešalo, nato pa sem se le spomnila, da sem še včeraj premišljevala, kako bom šla s Hermi v šoping. Mama mi je dala 500€, ter nove hlače in majico in s Hermi sva zdirjali v šoping!!

Oprostite za napake no zdaj pa Hermionin del!
22. september 2012
u103087
u103087
next
22. september 2012
u105767
u105767
more napisat še hermiona
22. september 2012
u30718
u30718
heii! plis bereš mojo 1. zgodbo, ki jo pišema z prijateljico: http://www.igre123.com/forum/tema/love-for-friendship-!/42232/1 tnx, če boš brau/brala!+ sorry ker oglašujem! veliko bi nama to pomenlo! ♥

nextiiiiiii
22. september 2012
u105767
u105767
ker se je hermiona10 odjavla nej se javi, če hoče kera pisat namesto hermione drgač bom to temo zbrisala.
01. oktober 2012
u105767
u105767
zadnja šansa! povejte, če kdo hoče z mano pisat, drgač date next pa bom sama pisala!
05. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg