Forum
preizkusila sm se že v top modelih in sedaj se bom preizkusla še v zgodbi!!!!!! potrudla se bom upam da vam bo všeč!!!!!!!!!!
torej.....

sm alma in stara sm 16 let

boš brala???????????

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. maj 2012
nextyy
16. maj 2012
pisala bom o dveh zelo različnih dekletih ki pa sta sipo mišljenju zelooo podobni!!!!!!

torej....
to je Ana : divja, razvajena, a dobrosrčna:

to pa Alma : tiha, disciplinirana in pa prav tako dobrosrčna!!!

16. maj 2012
nextt..
16. maj 2012
u87373
u87373
next
16. maj 2012
no...zgodilo se je nekega jutra v šoli.
Alma se je ravno odpravila v razred ko se je vanjo zaletela neka divja punca. lovil jo je nek fant(moram priznat daje bil parv cute) in videti je bilo da se kar zabavata!!!
Almi so padli vsi zvezki iz rok in začela je vpiti!!!
Alma: neroda, pazi kod hodiš oziroma tečeš!!!!!!!!!!1
punca se je ozrla k njej in je bila prav zmedena ni vedela kaj naj reče!!!
punca: o..oprosti nism te videla.........mimogrede prvič te vidim!!! si nova???
Alma: ja ta teden sm prišla na novo!!!
Punca: no, res mi je žal da sm te podrla ime mi je Ana kdo pa si ti???
Alma: alma sm.
Ana je Almi pomagala pobrati zvezke s tal tisti fant pa je odšel ker je že zvonilo začetek pouka...
Alma in Ana pa sta se skupaj odpravili proti učilinici. zamudili sta uro!!! Ane to spolh ni motilo Alma pa.........

rabm 5 nextov drugače ne bom nadaljevala!!!!
16. maj 2012
u87373
u87373
next next next next next
16. maj 2012
next......!!!
16. maj 2012
še tri nexti pa nadaljujem!!!!!
17. maj 2012
bom napisla še nekaj podrobnosti o dekletih!!!!

Ana: je premožna hči slavne igralke in podjetnika, ima starejšo sestro Hano z katero se ne preveč razume!!1 vedno je v središču pozornosti. je zelo dobra prijateljica...

Alma:je preprosta, njeni starši imajo v lasti trgovino z živili. ima še mlajšega brata Maxsa in leto dni mlajšo sestrico Mio, z njima se zelo dobro razume in ju ima najraje na svetu!!! vedno rada pomaga ljudem okrog sebe. rada se zabava ampak za to večinoma nima časa.
17. maj 2012
next---
17. maj 2012
še dva nexta
17. maj 2012
bom kr nadaljevala!!!

torej...
Alma pove:vsi pogledi so bili vprti v naju... zelo me je bilo sram usedli sva se na svoji mesti in profesorica je strogo zakašljala!!! nato pa naju okarala zaradi zamude!!! pojasnili sva ji, da sva imeli neke osebne probleme, ki jih ne bi omenjali pred ostalimi!!! in tako sva se rešili kazni! seveda si je izgovor izmislila Ana, ki je imela s tem že večkrat opravka.
Anin oče je bil prijatelj z ravnateljico zato Ana z učiteljicami ni imela veliko problemov. Medtem ko je Ana imela to srečo da se ji pri obnašanju ni bilo treba preveč truditi, se je morala Alma ves čas zadrževati, pisati nalogo in se učiti.Alma se je morala bolj truditi tudi zaradi tega ker je imel njen oče veliko dolgov in si je zelo želela končati študij da bi pomagala staršem pri plačevanju stroškov. Morala se je učiti in hkrati je kelnarila v kavarni v bližini svojega doma!!!imela je le dobre ocene od 3 do 5.

No…ko se je pouk končal se je Ana napotila k Almi in se ji še enkrat opravičila zaradi nesreče.skupaj sta odšli k malici. Med tem ko sta jedli sta se pogovarjali o različnih stvareh najbolj sta se posvetili pogovoru o razliki med njunimi življenji. Kar naenkrat pa………
Pošljite ling še ostalim če vas zanima nadaljevanje drugače pa…….
Rabim 5 nextov tokrat res ne bom nadaljevala če jih ne zberem…sklepala bom da vas ne zanima!!!
18. maj 2012
next
24. maj 2012
še tri nexte
25. maj 2012
next
06. junij 2012
še dva
06. junij 2012
neext! nexxt!
plosimmm........
06. junij 2012
eko bom nextala da ne boste preveč čakale
Alma pove:
Postali sva že pravi prijateljici a ves trenutek sreče ker sm končno našla prijateljico mi je pokvrilo naslednje: zagledala sm svoje najhujše sovražnice iz OŠ:Kajo, Mio in Ajdo!!! gledala sm Ani čez ramo in jih opazovala kako po jedilnici iščejo pozornost.hotela sm se skriti a bilo je prepozno videla sm kako je Kaja pogled usmerila vame. Bila sm besna želela in mislila sm da jih ne bom več videla! Celo osnovno šolo sm preživela v pričakovanju na konec 9. razreda, saj sm mislila da jih ne bom več videla!!! Ampak so se vrnile v moje življenje in zaradi tega sm bila tako jezna da bi jih najraje UBILA!!! Seveda ne dobesedno. Nism vedela kaj si Ana misli a me v tistem trenutku besa sploh ni zanimalo. Videla sm le da se je tudi ona, ko je opazila da gledam čez njeno ramo in je ne poslušam več ozrla v smer proti vratom. Verjetno ni videla nič posebnega zato me je le čudno pogledala in začela klicati moje ime!
to so pa moje sovražnice:
https://encrypted-tbn1.google.com/images?q=tbn:ANd9GcSPnC0FBoRKtQT29Dbk5ZMRJtFOIIGh5AqMG0RgYZtNT73so-Vv

Zadnje prosim ne glejte!
1.- Mia(črnolasa deklica ki je najbolj naiven človek kar sm jih kdaj videla!!!)
2.-Kaja(blondinka ki se na tej sliki drži za obraz lahko bi rekli da je glavna med njimi tremi in je največja modna naudušenica vseh časov! seveda si večino mode ustvari v svoji glavi in vsi jo posnemajo)
3.-Ajda(dekle ki posnema vse kar naredi Kaja)
11. junij 2012
next
11. junij 2012
next!
11. junij 2012
še dva nexta pa nadaljujem!!!
11. junij 2012
u68138
u68138
N-E-K-S-T-
P.L.I.S.S.
13. junij 2012
Nik@-1D LOVE huala za next tudi tebi rabm še en next pa nadaljujem!!!
13. junij 2012
NExT!!!
13. junij 2012
končno sm zbrala pet nextov!!! ta next bo mogoče malo krajši!

še vedno govori Alma:
Mia, Kaja in Ajda so prišle do najine mize. Spet po dolgem času sm zagledala svoje "prijateljice" skoraj bi mi postalo slabo. oblečene so bile v šolsko uniformo prav tako kot tudi ostali!!!
šolska uniforma:

https://encrypted-tbn0.google.com/images?q=tbn:ANd9GcQpmxNV6HqqZ9RVQ53u-myBka78ss2dd5Ol1bB2By5WC7Pw_-Szaw

njihovi dodatki:
http://www.modnisvet.si/IMAGES/dodatki.png

pas so imele na krilu, verižico in šal pa okrog vrata, da sta prekrivala kravato nad katero se je Kaja in potem za njo še Mia in Ajda zgražale že v OŠ.

pogledala sm Ano ki jih je prav tako kot jaz je sovražno gledala! videti je bilo da jih pozna tudi ona in pa tudi ona nima lepega mnenja od njih!!! nič mi ni bilo jasno kako jih pozna?, Od kdaj so one na tej šoli?, je prišla mogoče tudi Ana sedaj na novo??? Vedela pa sm da bom vse to prav kmalu izvedela.:
ko so se približale najini mizi se je začel pogovor (A-Ana, AL-Alma, Aj-Ajda, K-Kaja, M-Mia):
K-koga se pa sedaj vidi nism si mislila da te bom še kdaj srečala! (je posmehljivo rekla)
jaz sm ji namenila sovražen pogled in rekla:
Al- nism si želela da te bom še kdaj videla KOZA!
ravno je Kaja nekaj hotela reči ko je v jedilnico prišel učitel Samo. bil je najstrožji učitelj na šoli!
Zadrgetala sm akj bo pa zda......gotovo me je slišal....................ŠIT!

nadaljevanje po 6ih nextih da vidim če imam še kakšnega bralca več!!!
13. junij 2012
ugotovila sm da so bili nexti 4 ampak vseeno!!!
13. junij 2012
neext!
13. junij 2012
PS....samo??? haha....sej ni važno...meni ta oseba nekaj POMENI!
13. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg