Forum
to bo zgodbica od dveh puncah, Viktoriji-ali Viky- in Nikole-ali Niky. Viky je tri leta starejša od Niky, ampak sta kljub temu najboljši prijateljici. starša sta bogata vplivnejša, ki se iz Los Angelesa preselita v Francijo, hčeri pa pošljeta v gimnazijo v Anglijo. tam spoznata največje sovražnike v življenju, najboljše prijatelje pa tudi najbolj srčkane fante...
če vas zanima še kaj več:
BERITE!

boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. januar 2015
next
12. januar 2015
ne
12. januar 2015
Next
12. januar 2015
Victorija, ali po domače Viky, se je nežno igrala s sestrinimi lasmi. Nikole, ali podomače Niky, ji je med letom zaspala z glavo v naročju. bila je noč, saj v Los Angelesu, ko sta vzleteli je bila, zdaj se je že danilo, verjetno zaradi časovne razlike.
Viky je začutila rahlo premikanje v naročju "dobro jutro, zaspančica." ji je rekla
Niky se je pretegnila in pogledala skozi okno "sva že blizu?"
"mislim, da ni več daleč." ji je rekla Viky in odprla prenosnik, da bi sestri pokazala njuno novo gimnazijo.
"kaj misliš, sta mami in oči že tam?" je vprašala Niky. kot vedno je bila že polna energije, pravo nasprotje Viky, ki je bila vedno umirjena.
"ne verjame." je rekla in proti njej obrnila ekran. "ni lepo?" bila je slika ogromne zelenkaste stavbe. pred njo je bilo dvorišče polno rož in prekrasen ribnik.
"vav." je rekla Niky "saj sva skupaj v sobi, ne?"
"veš, da." Viky ji je pokazala sliko krasne sobe vijolične barve. ena postelja je bila modra, druga pa roza. soba je imela dve pisalni mizi, televizijo in štiri okna. "na koncu hodnika sva."
"roza postelja je moja." je zacvilila Niky.
nad njunima glavama se je prižgala lučka za pas. "pa sva že skoraj tu." je rekla Viky in se privezala.
12. januar 2015
Next
12. januar 2015
Aja pa a lohk kako slikco od viky pa niky? Pa mogoce se cesa? Tnx
12. januar 2015
nextt
12. januar 2015
ko sta sestri stopili iz taksija sta stali pred tisto stavbo iz interneta. tam je že stala gospa v rdečem kostimčku. "dobrodošli!" je zapela. najprej je stisnila roko Viky, potem pa še Niky. "ravnateljica Gotherl. v veliko čast nam vas bo gostiti."
"enako." je rekla Viky. "se lahko razgledava?"
"jaz vaju bom peljala, ni razloga, da bi se sami razgledovali." jima je rekla in se obrnila
"kam naj dava torbe?" se je oglasila Niky. njena torba je bila roza, Vikyina pa modra.
"seveda!" je vzkliknila gospa in zaploskala. "jack! pomagaj damama!"
k njim je prišel fant Vikyine starosti. "s čim?"
"torbe." ravnateljica je pokazala na torbe ob puncah. "v stanovanje 15."
"takoj." pomežiknil je puncama in šel.
"kar za mano." peljala ju je čez nekaj učilnic. ko so ptišli do učilnice za glasbo, kjer je ravno pela ena od punc. "rada bi, da jo spoznata." je rekla.
ko je punca odpela je prišla k njim. "ravnateljica." z viška je pogledala punci. "in vidve sta?"
"o, Afreen, to sta novinki." se je zasmejala ravnateljica
"dobro poješ." je rekla Viky
"ampak ne tako dobro kot ti." je zamomljala Niky
"Niky!" jo je sestra grdo pogledala
"če je pa res!" Niky je bila pač Niky in ni mogla iz svoje kože.
"dokaži!" je Afreen izzivalno pogledala Viky
"to mi boš še plačala." Viky je požugala Niky, ki se ji je zasmejala. tistim, ki so igrali na inštrumente je dala napotke. zapela je in ko je končala se je čez sobo in hodnik razlegal le aplavz.
Afreen je važno dvignila nos in šla po svoje "fascinantno." je rekla ravnateljica "gremo naprej?"
13. januar 2015
Next
13. januar 2015
next
13. januar 2015
next
13. januar 2015
next
13. januar 2015
ravnateljica jima je pokazala še igrišče in ju odpeljala v dom. soba je bila taka kot na sliki, če ne še lepša.
Niky se je vrgla na rožnato posteljo in zavzdihnila "ljubo doma, kdor ga ima."
"saj ni tako slabo." je rekla Viky in že začela spravljati stvari v omaro. "daj, Niky, stvari se ne bodo spravile same. na žalost."
Niky je vstala in pogledala skozi okno. Viky se je naslonila zraven nje. "boš šla k navijačicam?" je vprašala
"misliš, da me bodo sprejele?" Niky je naslonila glavo na roke.
"če te ne bojo so nore." Viky je objela sestro. "nimajo kmalu avdicije?"
"grem pogledat." je rekla Niky in šla.
Viky je ostala in prebrskala torbo. našla je nekaj, kar bi lahko dala na vrh omare, pa ni dosegla. pristavila si je vrtljiv stol. takrat je potrkalo na vrata. "naprej!" je zavpila in ravno v tistem izgubila ravnotežje.
ni padla na tla, saj jo je prišlek ujel. bil je tisti, ki jima je nesel torbe v sobo. "hvala." je rekla in se mu skobacala iz naročja. "ti lahko kako pomagam?"
"samo prepričati sem se želel, da sem torbe odnesel v pravo sobo." pogledal je po tleh. Viky je iz rok padla škatlica, ki jo je želela dati na omaro. "kaj imaš vse to?"
"ah, nekaj fotografij." je rekla in jih začela pobirati. fant ji je pomagal.
"iz amerike ste, ne?"
"ja." Viky si je popravila pramen svetlih las, ki so ji ušli iz čopa. fant se ji je zdel res luštkan... rjavolas, zelenook, visok... "ti si pa iz...?"
"Londona." je rekel, ji podal še zadnjo fotografijo in vstal. "jutri je sobota, takrat grem velikokrat tja. bi šla?"
Niky se je nasmehnila "z veseljem."
13. januar 2015
Next
13. januar 2015
dej slike zravno pliiis
13. januar 2015
+ next
13. januar 2015
Niky je med tem, ko se je njena sestra pogovarjala z jackom napol tekla do igrišča, saj je že zamujala na avdicijo(letak je našla na oglasni deski).
kar naenkrat ji je nekdo stopil na pot in ker ni gledala ga je podrla. "oprosti." je rekla.
podrla je fanta. njene starosti. rjavolasca, ki je krasne modre oči skrival za trendovskimi očali. "nič hudega." pomagal ji je na noge.
"ne, ne, res oprosti." je hitela Niky
"ni prask, ni modric, ni zlomov." ji je rekel
"mudi se mi." je rekla in stekla naprej
"ime mi je Tom!" je zavpil za njo
"Niky!" je zavpila
Tom je šel proti isti zgradbi, kjer sta imeli sobo tudi sestri. "skrajšano od Nikole, verjetno." je zamomljal "lepo ime, za lepo punco."
Niky pa je zadnjo sekundo pridivjala na kraj avdicije, kjer je bilo že veliko punc. ocenjevala sta trener in trenerka. tri navijačice pa so stale za njima. ena je bila tudi Afreen.
"se opravičujem za zamudo." je rekla Niky "šele zdajle sem videla letak in..."
"dobro, dobro." jo je miril trener.
"če ti je Viky ali kaj ukradla mesto pevke, ti ta gotovo ne bo..." je rekla ena od navijačic Afreen.
"utihni." je siknila ta. "samo poglej kakšna je ta Niky!" zadnjo besedo je povedala kar se je dalo zaničevalno. "nima ne elegance ne..."
preglasila jo je glasba, ki jo je izbrala ena od tekmovalk. vse so bile dobre. Niky je bila zadnja.
"katero pesem?" je vprašala trenerka, ki je bila zadolžena za glasbo.
Niky je iz ogrlice snela obesek v obliki srca in iz njega potegnila mikro USB ključek. "prvo."
pesem je bila živahna in vmes je bil še del, ko pevka črkuje N-I-K-O-L-E.
Niky je delala stoje, prevale, salte... v zelo povezanem redu. na koncu je pristala v špagi. razlegal se je aplavz, tudi s tribune.
trenerka je pregledovala ocene, trener pa govoril s puncami. "kdo je pevka tvoje pesmi?" je vprašal Niky
"moja sestra." je povedala "za rajstni dan mi jo je napisala."
"umirite se." je rekla trenerka. začela je naštevati imena novih navijačic. Niky ni poklicala. "poleg nekaj novih imamo pa še novo kapetanko." Afreen je široko razprla oči! ne! to je bila ona! "Nikole!" je rekla trenerka
ko je bilo konec je Niky šla vsa srečna nazaj, da bi povedala o tem še sestri.
"si že slišala za avtorske pravice?" je zaslišala za sabo. bila je Viky. obe sta zacvilili in se objeli. "si lačna? našla sem super restavracijo."
13. januar 2015
Ne znam dat slikc pa še nč pametnga ne najdem
13. januar 2015
Next in bravo niky
13. januar 2015
aja
škofa
13. januar 2015
škoda*
13. januar 2015
next
next
next
next
next............
13. januar 2015
Lahko ti povem kako daš slike Gor ali pa jih lahko davam namest. Tebe
13. januar 2015
next
13. januar 2015
v sobi na drugem nadstropju sta bila nastanjena Jack in Tom, ki sta bila tudi brata. Tom je brkljal po svojem računalniku, Jack pa je gledal nogometno tekmo.
"si videl novinki?" je vprašal Jack
"videl sem Niky." je rekel Tom in se podrgnil po nosu, kjer so ga tiščala očala.
"sobo imata pod nama." je rekel Jack. "si slučajno ujel ime tiste blond lepotice?"
"všeč ti je pa še niti imena ne veš?" Tom je nejeverno dvignil obrvi.
"ni mi všeč!" Jack je bratu vrgel blazino v glavo.
"zardel si." Tom je s prstom pokazal na njegova lica
"ne pa nisem!" Jack si je tipal lica "jutri gre z mano v london."
Tom se je zasmejal "ti ne povabiš vsake punce."
"dobro! mogoče mi je pa res malo všeč, si srečen zdaj?!" je vzkipel Jack. takrat mu je zazvonil telefon "halo? ja, jaz sem. Afreen... jutri sem pa cel dan zaseden... ja, kdaj drugič." odložil je. pogledal je Toma, ki se je muzal "kaj je že spet?"
"ne skrbi! novinki ne bom niti črhnil, da imaš punco."
14. januar 2015
next
14. januar 2015
Next
14. januar 2015
Viky in Niky (Viky je blond, Niky je rjava)

to je Jack

to je Tom

srednja je Afreen, leva je Ema, desna je Lara

to je ravnateljica Gotherl

*sm končn zakapairala, kako to gre. druge slike dam pa sporot gorr
14. januar 2015
next
14. januar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg