Forum
u112582
u112582
Hej,sem Patricija in imela sem najboljšo prijateljico Mašo...a sva se z Mašo nekega dne na smer skregali zaradi enega fanta,ki je bil obema všeč...
to sem jaz:

Maša:

in fant zaradi katerega sva se skregali:

rabim pa usaj 7 nextov

Ali boš bral/-a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. marec 2014
u112582
u112582
smrt* se opravičujem za napako
08. marec 2014
nextttt!!!!!
08. marec 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttt
08. marec 2014
u140000
u140000
nexxtt
08. marec 2014
u112582
u112582
~Patricija~
Jaz sem živela v Kopru z svojo mamo,očetom in mlajšim bratom...bili smo zelo srečna družina...ko sem se vpisala v vrtec sem našla najboljšo prijateljico Mašo...družile smo se samo zato,ker je ni nihče maral...ko sva odšli v osnovno šolo sva se veselili,ker sva izvedeli,da bomo skupaj v razredu...našle smo si tudi še eno najboljšo prijateljico Ano...a ko se je v 4. razredu Maša preselila v Ljubljano,ker sta starša tam dobila službo...z Ano sva bili zelo žalostni,ker je odšla,a sva vseeno ohranili stike...vsak dan sva si pisali ali pa sva se poklicali...ko se je po koncu 9.razreda med poletjem Maša vrnila v Koper sem bila tako zelo vesela...družili sva se celo poletje in nato ugotovili,da greva na isto šolo...bili sva v istem razredu,skupaj sva sedeli pri vseh predmetih...čez en teden pa smo dobili novega sošolca...bil je tako lep,da sem se takoj zaljubila vanj in seveda tudi Maša...njegovo ime je bilo Žan...učiteljica mi je rekla,da naj se usedem zraven njega,da bi bolje spoznal šolo in to...Maša pa je postala zelo ljubosumna in se ni hotela več družiti z mano...potem pa sem se raje začela družiti z Žanom...skupaj sva tičala čisto vse odmore...hodila sva skupaj domov,se skupaj učila in delala domače naloge...ker je Maša to videla se ni hotela več pogovarjati z mano...bila sem zelo žalostna ko je rekla,da nisva več prijateljici...ko sem prišla domov sem jokala cel dan...mama me je vprašala,kaj je narobe in rekla sem,da se je Maša skregala z mano zaradi novega sošolca,ker sem se več družila z njim...rekla mi je naj se z njo pogovorim...in res sem se hotela,ampak ona mi ni odpisovala na sporočila niti oglasila se mi ni na telefon...nato pa sem poklicala Žana in ga vprašala ali bi šel z mano ven...privolil je in rekel,da se dobiva ob sedmih pred šolo...odšla sem pod tuš in se hitro oblekla...
bila pa sem taka:
majica:

hlače:

čevlji:

in torbica:

nato pa sem stekla po stopnicah do predsobe in mami rekla,da grem ven z Žanom...rekla mi je,da naj ne bom pozna,ker je jutri šola...odšla sem do šole,kjer me je že čakal Žan...objel me je in poljubil...nato pa me je prijel za roko in odšla sva na sprehod po plaži...usedla sva se na mivko in opazovala zvezde...objel me je okoli pasu in me poljubil...ura je bila že pol desetih in morala sem iti domov...pospremil mi je do doma in nato mi v slovo dal poljub...in odšel...opazila sem,da naju je na poti domov videla Maša...ko sem vstopila v hišo sem sem pozdravila mamo,ki je bila še v kuhinji...rekla sem,da ji bom jutri vse razložila...odšla sem gor,se preoblekla v pižamo in odšla v posteljo...zjutraj sem se hitro vstala,preoblekla in pozajtrkovala ter šla skupaj z Žanom v šolo...videla naju je Maša...videla sem kako naj je grdo gledala...ko sem jo hotel v šoli vprašati,kaj je narobe,da se ne pogovarja z mano mi je rekla,da sem prasica in naj odidem stran...začela sem jokata...stekla sem na stranišče,kjer me je Ana videla kako jočem..rekla sem,da mi je Maša rekla prasica in Ana se je pogovorila z mano...odleglo mi je...nato sva skupaj odšli v razred....usedla sem se zraven Žana...Maša me je grdo gledala...in potem je bil odmor...
a)kaj se je zgodilo med odmorom?
b)mnenje
c)next

rabim usaj 2 nexta
08. marec 2014
u166324
u166324
nextttttttttttttt
09. marec 2014
u165702
u165702
Next
09. marec 2014
Neeeeeeexxxxxxttttt
09. marec 2014
u112582
u112582
~Patricija~
no me odmorom pa je k meni prisedla Maša...rekla mi je,da ji je žal,da mi je rekla,da sem prasica...ampak je imela slab dan,ker jo je njen fant zapustil zaradi druge...vprašala me je če bi bili spet prijateljici...rekla sem,da sva lahko ampak,da mi more obljubiti,da ne bo več ljubosumna,če se bom družila z Žanom...obljubila sem ji,da se bom družila z obema veliko časa...Maša je bila takoj za...po pouku sva odšli k meni domov,da bi se učili in naredili domačo nalogo...ker pa je bil petek sva s poukom končali prej...stekla sva v mojo sobo kjer sva naredili domačo nalogo,nato pa sva odšli v kuhinjo na kosilo...po kosilu sva odšli v mojo sobo in gledali grozljivko...po grozljivki sva se odločili,da greva na bazen...hitro sva se preoblekli v kopalke...
jaz sem imela take:

in takšne je imela Maša:

potem pa sva se oblekli še v obleki:
moja:

Maša:

in čevlji
moji:

Mašini:

nato pa sva odhiteli na bazen...na poti do tja sva srečali Žana,ki se je tudi odpravljal na bazen...vprašali sva ga,če hoče iti z nama in seveda je privolil...ko smo prišli na bazen smo se najprej slekli in nato skočili v vodo...potem smo šli spuščati po toboganih...Žan pa je stal za mano in me objel okoli pasu in mi na lička pritisnil poljubčka...Maša je to seveda videla in postala ljubosumna...po bazenu smo odšli še na pijačo v bližnji bar in po pijači odšli vsak po svoji poti...na poti domov sem poslušala glasbo in premišljevala,zakaj je bila Maša spet ljubosumna...pa saj sva samo prijatelja ali pač...no saj mi je bilo vseeno...ko sem prišla domov sem odšla pod tuš in nato v posteljo....bila sem tako utrujena,da sem takoj zaspala...naslednje jutro pa mi je začel zvoniti telefon in videla sem,da me je Maša klicala...ko sem se oglasila me je vprašala,če grem z njo in Ano na zajtrk...bila sem takoj za...hitro sem se odšla preobleči...bila sem taka:
majica:

hlače:

čevlji:

potem pa sem stekla dol in mami povedala,da se dobim z Mašo in Ano...hitro sem stekla do gostilne,kjer sta me že čakali Maša in Ana...hitro smo odšle pozajtrkovat in nato domov....na poti domov pa sem nekoga srečala...videla sem ga ko se je poljubljal z drugo...
a)kdo je bil to?
b)next

rabim usaj 4 nexte
09. marec 2014
u140000
u140000
Žan neeext
09. marec 2014
a) žan
b) ja neeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttt fuuul je dobr
09. marec 2014
a) Žan.
b) next! nujno
09. marec 2014
u166324
u166324
nextt
09. marec 2014
http://www.igre123.com/forum/tema/n-(-g-n-)/68681/2
odločila sem se, da bom malo oglaševala za prijateljico. nima veliko bralcev, ampak zgodbica je kvalitetna. prosim, da si vzamete nekaj minut časa in so preberete
09. marec 2014
u112582
u112582
~Patricija~
in to je bil Žan...mislila sem,da me ima rad,ko je me takrat poljubljal,a se sem očitno motila...začela sem jokati in stekla sem proti domu,da me ne bi videl kako sem jokala...ko sem prišla domov,sem hitro stekla v svojo sobo...jokala sem kot dež...ko pa sem se umirila,sem se odločila,da Maši jutri povem kaj se je zgodilo...preoblekla sem se v pižamo in odšla v posteljo...zjutraj pa je mama prišla v sobo in me vprašala,kaj je bilo sinoči narobe,da sem jokala...povedala sem,da se je Žan poljubljal z drugo...mislila sem,da ima samo mene rad,saj se je vedno vrtel okoli mene...mama mi je rekla,da naj se se vznemirjam,saj tega ni vreden...ko sem poklicala Mašo,da naj pride k meni,da se morava nekaj pogovoriti...ko je prišla sem ji povedala,da se je Žan včeraj poljubljal z drugo...nato pa me je sredi razlaganja prekinila in mi povedala,da je bila ona tista s katero se je poljubljal...sploh nisem morala verjeti...kako je bilo to možno,če je pa ona odšla proti svojemu domu...rekla mi je,da celi čas hodila za mano a je nisem slišala...nato sem pričela jokati in ji rekla,da naj izgine iz moje sobe in da jo sovražim...potem sem še nekaj časa jokala a sem na koncu spoznala,da ni vredno jokati in se oblekla,ter poklicala Ano,da bi se dobili...ko je prišla k meni sem ji povedala kaj se je zgodilo...tudi ona ni morala verjeti,da je Maša tako zahrbtna...odločili sva se,da bova na to pozabili in se preoblekli v kopalke,ter se odločili,da greva na bazen...
jaz sem imela takšne kopalke:

Ana pa takšne:

in se nato še oblekli v obleke...
moja:

Anina:

in seveda še čevlji...
moji:

Anini:

in nato sva se počasi odpravili proti bazenu...na poti do tja sva zagledali,koga drugega kot pa Žana in Mašo...in spet sta se poljubljala...meni pa ni bilo nič več hudo,saj sem spoznala,da se ni vredno jokati za takšnimi zahrbtneži...po bazenu pa sva odšli še na pijačo on nato domov...ko sem prišla domov,sem bila tako utrujena,da sem odšla sam pod tuš in takoj v posteljo...naslednje jutro pa je bila spet šola...hitro sem se oblekla in stekla dol na zajtrk,potem pa me je Ana prišla čakati,da sva skupaj odšli v šolo...
oblečena pa sem bila takole...
majica:

hlače:

čevlji:

in torbica:

in potem sva odšli proti šoli...ko pa sva stopili v šolo sva bili zelo presenečeni...
a)kaj se je zgodilo?
b)mnenje
c)next

rabim usaj 3 nexte
09. marec 2014
a)nwm
b) fuul dobr
c) neeeeeeeeeeeeeeexxxt
09. marec 2014
u140000
u140000
a) najbrž je vidla žana pa mašo
b)ok
c)nnnnneeeeeexxxxxtttttt
09. marec 2014
a)nwm
b)fuuul dobr
c)neeext
09. marec 2014
u112582
u112582
~Patricija~
ko sva prišli v šolo sva videli,kako je Maša ležala na tleh in se ni odzivala...okoli nje je bilo polno učiteljev,ki so ji hoteli pomagati...nato pa je pritekel še Žan in rekel,da je že poklical reševalce...vsi so jo oživljali a zaman...ko so prišli reševalci so jo hitro odpeljali na urgenco...nihče ni vedel kaj je bilo narobe,da je kar padla skupaj...učitelji so rekli,da je zdaj konec in naj odidemo k pouku...naju z Ano je zelo skrbelo zanjo,čeprav smo bile skregane...potem so čez eno uro klicali ravnateljico in ji povedali,da je Maša padla skupaj,ker ima probleme z srcom...ko sva to izvedeli sva se odločili,da bova takoj po pouku odšli k njej v bolnišnico...ko sva prispeli tja sva opazili,da je Žan že bil tam...ko je odšel sva medve vstopili v sobo...Maša naju je bila zelo vesela....malo smo se pogovarjale nato pa sva z Ano odhiteli domov...ko sem prišla domov sem mami razložila,zakaj sem pozna...ko sem ji to povedala mi kar ni morala verjeti...po kosilu sem odšla v svojo sobo narediti domačo nalogo in se učiti,potem pa sem poklicala Mašo kako se počuti...rekla mi je,da je malo bolje a je vseeno nekaj časa ne bo v šolo...po koncu pogovora sem odšla pod tuš in se preobleči v pižamo...pred spanjem sem pogledala še en film nato pa zaspala...skoraj celo noč sem razmišljala o Maši,čeprav sva bili skregani...zjutraj pa sem se hitro vstala in odšla v šolo,saj sem bila že zelo pozna...najbrž sem zaspala,ker ponoči nisem morala kmalu zaspati...ko sem vstopila v razred me je učiteljica vprašala zakaj zamujam in rekla sem ji,da sem zaspala...potem sem usedla zraven Ane in ji povedala,da bo Maša še nekaj časa odsotna...rekla mi je,da imam zdaj možnost Žana osvojiti nazaj pa sem ji rekla,da ga nočem ga speljati Maši,saj bo potem še bol nesrečna...
a)next

rabim usaj 3 nexte
09. marec 2014
neeeeeeeeeeeeeeexttt
09. marec 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxttttttttt!!
09. marec 2014
u112582
u112582
okej bo dost nextov
~Patricija~
po šoli sem hitro stekla domov,saj mi je mama rekla,da ima presenečenje zame...ko sem videl,da je bilo to presenečenje moj bratranec Luka! bila sem tako vesela ko sem ga zagledala...že dolgo časa se nisva videla...potem pa sva odšla notri na kosilo on po kosilu sva odšla v mojo sobo gledat filme...ko sva se naveličala gledati filme sva se preoblekla v kopalke in odšla malo na plažo...na plaži pa sem videla Žana z drugo punco in to ni bila Maša...Luka me je vprašal zakaj tako čudno gledam tistega fanta...rekla sem mu,da je to fant moje prijateljice oz. bivši kakor sem videla...rekla sem si,da tega Maši ne bom povedala,ker bi se ji stanje še poslabšalo...ko sva se z Luko naveličala kopanja sva odšla k meni domov,da bi se preoblekla...in Luka je dal zamisel,da bi malo odšla ven v disko...bila sem takoj...hitro sem odšla pod tuš in se preoblekla...bila sem taka:
obleka:

čevlji:

in torbica:

in potem sva se počasi odpravila do diskota...na poti do tja pa sva srečala....in njegovo novo dekle...ko pa sva prišla v disko sva do jutranjih ur žurala...potem pa sva odšla domov in Luka je prespal pri meni...zjutraj pa je odšel...
a)koga sva srečala z novim dekletom
b)next
09. marec 2014
neeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxt
09. marec 2014
u166324
u166324
nexttttt
a) Žana spet
10. marec 2014
nexttt + nova bralkaa)
10. marec 2014
u112582
u112582
~Patricija~
ne nisva srečala Žana ampak Miho,mojega najboljšega prijatelja...kar nisem morala verjeti,da je varal Ano...raje ji sploh nisem povedala...naj sama vidi,da ne bom potem kaj jaz kriva,ker ji ne bi povedala...bila sem zelo v skrbeh zanjo saj nisem vedela kaj se ji bo zgodilo če ga bo videla z drugo...odšla sem domov...doma sem imela kosilo in po kosilu sem odšla v sobo gledat film...
next
15. marec 2014
u166324
u166324
nextttt
16. marec 2014
next
16. marec 2014
u112582
u112582
Ana je naslednji dan izvedela,da jo Miha vara...sicer jaz ne vem od katere je izvedela ampak jaz ji nisem povedala...ko me je poklicala je jokala cel pogovor in potem sem ji rekla,da naj pride k meni,da se pogovoriva...ko je prišla k men sva se usedli na vrt in pili kavo...povedala mi je vse o tem kar se ji je zgodilo...rekla mi je,da ji je Mihova nova punca sama povedala,da jo Miha vara...ona pa sploh ni morala verjeti...nato sem jo potolažila...potem pa sva se odpravili k Maši v bolnico...ko sva prispeli tja sva videli,da Maše ni več v postelji...postelja je bilo pospravljena...doktor je rekel,da je Maša v veliko hujšem stanju kakor je bila na začetku...rekel je tudi,da je padla v komo in da ne vedo kdaj se bom zbudila in če se sploh še kdaj bo...z Ano sva se začeli tako jokati,da so naju vsi čudno gledali...doktorja sva vprašali,če lahko vidiva Mašo in rekel je,da jo lahko samo da naj ne ostaneva preveč dolgo...ko sva jo videli sva spet padli v jok...hudo nama je bilo,čeprav mi je speljala fanta...a sploh nisem bila nič jezna nanjo,saj sem vedela,da bi Žan hodil kar z vsako...po obisku sva z Ano odšli v bližnji lokal na pijačo...po pijači pa sva odšli domov...na poti domov mi je postalo zelo slabo in sploh nisem morala več dihati in sem kar padla v nezavest...potem pa me je baje srečal neki moj sosed in poklical reševalce,da so prišli pomen...ko so me pripeljali v bolnišnico sem bila že budna in ob sebi sem zagledala svoje starše in sestrico...zdravnik jim je rekel,da bom nekaj časa ostala tu,da naredijo preiskave...na obisk so prišli tudi Žan,Miha in Ana...po obisku pa sem bila tako utrujena,da sem takoj zaspala...
a)kaj se je zgodilo naslednje jutro?
b)mnenje
c)next

rabim usaj 3 nexte
24. marec 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg