Forum
*TumblrGirl*
*TumblrGirl*
kot videte bom pisala novo zgodbo. Morem pa povedati da še neznam pavilno pisati saj sem iz amerike.
Pisala pa bom kot da bi bila jaz ena od punc.
Pa še naslovnica, ki jo je izdelala nizi:

PROLOG:
Vse se je začelo ko sem našla neko knjigo. V knjigi je pisalo o nekih nepoznanih in skritih sorodstvih.
Takrat sem komaj začela razmišljati kdo bi lahko bil moj sorodnik. Kar sem se odločila se je nekaterim zdelo neumno, ampak ker sem pač čudna sem stala za svojo neumno odločitvijo. Odločila sem se da bom to razčistila in našla moje skrivne sorodnike. Seveda nisem vedela nič več kot, da jih ne poznam in bi lahko kjerkoli. Najprej sem si pripravila načrt kje bom začela izkati in kaj si bo vzela zraven. Odločila sem se da najprej začnem iskati v rusiji saj sem delno rusinja. Odločiti sem se še morala samo kam točno se bom odpravila. Seveda sem vprašala druge, da so mi svetovali. Vsi so mi predlagali isti kraj in to je glavni kraj v Rusiji in sicer je to Moskava. Ko sem vprašala mamo pa mi je svetovala, da naj grem Anadir. prepričana sem bila, da bom tam našla svoje nepoznane sorodnike.

Upam, da vam je bil prolog zanimiv in, da v njem ni bilo preveč napak.
za začetek rabim vsaj 3 next-e

BYBY
08. september 2017
Next
08. september 2017
Next... just help... drzave se pise z veliko zacetnico, drzavljane z malo oki? drugace pa je super prolog!
08. september 2017
Next
08. september 2017
*TumblrGirl*
*TumblrGirl*
hvala za Next- e nisem pričakovala da bojo tak hitro... no Next bo danes bol potem al pa jutri
08. september 2017
Next+ pomojem da bo popolno!!
09. september 2017
*TumblrGirl*
*TumblrGirl*
Tu je prvi del upam, da vam bo všeč.
ta Next pa posvečam *♡Mє&муѕєℓƒ&I♡*.
1.DEL- Nov dom
Sem Julia in pravkar sem dopolnila 18 let. S fantom sva se preselila v novo hišo, natančneje v mesto Apex blizu severne Karoline. Tu je bil res odličen kraj, da si s fantom ustvarima novo družino in začnema novo življenje. Hiša v katero sva se preselila je bila zapuščena že nekaj let. Zgrajena pa je bila okoli leta 1950. Res je, da je bila hiša zelo stara, ampak je imela potencijal in bila je cenejša od ostalih hiš. Hiše že dolgo niso prenavljali zato smo se s fantom in najnjmi prijatelji odločili, da jo bomo prenovili kar sami. Hotela sem, da hiša obdrži svoj starinski videz hkrati pa jo objema moderni look. Ampak še preden smo se lotili podiranja in nakupovanja novih stvari smo morali hišo najprej izprazniti. Vse stvari, ki so v hiši ostale in samevale že nekaj let niso bile uporabne. Vse stare stvari smo odpeljali na smetišče. Fant mi je rekel, da bi mogoče nekatere stvari lahko obdržala. Jaz pa sem mu odvrnila, da bova v tej hiši mogoče živela celo življenje in, da si res morava privoščiti več. Na srečo je fant samo pripomnil “saj imaš popovnoma prav“. Jaz pa sem mu rekla “pojdi zdaj z Jakopom in Ethanom na smetišče“. Ko sem dokončala stavek sta Jakop in Ethan na vso mo kričala, da sva lenobi in, da ne pomagama.
.............................................................................................................................................................
Ta Next je bil res zelo kratek ampak sem na mojem starem compu in nimam slovenske tipkovnice in zato ful tezko pisem. Danes bom kar dala se drugi del prvega dela sam, da mi prijateljica vrne moj comp s slovensko tipkovnico.
09. september 2017
*TumblrGirl*
*TumblrGirl*
kar mi prijatelca še ni prinesla compa bom dala sam slike:
Julia in njen fant Daniel:

Jakop najin prijatelj:

Ethan tudi najin prijatelj:
10. september 2017
Next dobro ti gre pisanje, ampak samo opozorilo: napiše se ustvariva in ne ustvarima... to velja tudi za druge besede... kje živiš da dodajaš to na koncu? pač js zmeri pozabim
10. september 2017
*TumblrGirl*
*TumblrGirl*
hvala in nisem se še popovnoma privadila na dvojino
10. september 2017
neeeeeext*!!!!!!!!!*-*
10. september 2017
*TumblrGirl*
*TumblrGirl*
Hvala za Next in če bi šlo bi jih rabla vsaj 5
10. september 2017
Next
10. september 2017
*TumblrGirl*
*TumblrGirl*
to zgodbo bo nadeljevala Street Girl ker se bom izbrisala in zavedno zapustila ta svet.
Adijo!
10. september 2017
ne pa ja ni res tega nardila.
10. september 2017
nazalost je
10. september 2017
Next
17. september 2017
Sej bom nextala, ko o mela čas
17. september 2017
dej a lahko plisssss ena druga nadaljuje in ne smetka??
18. september 2017
meni je rekla in to bom nardila. Ne odločaš ti o tem nizi
18. september 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg