Forum
Dobrodošli, bralci! pisala bom mojo prvo zgodbo. Upam, da vam bo všeč

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Hei!
Sem Lea, stara sem 16 let in hodim v 2. Letnik srednje šole. Živim v Chicagu in živim z mamo Renato, očetom Maxom, z sestro Nino in bratcem Patrickom.

To sem jaz:

Mama Renata:

Oče Max:

Sestra Nina:

Bratec Patrick:

Zdaj pa nazaj k zgodbi.

"Drin .... drin!" me je zjutraj zbudila budilka. "Je že ponedeljek?" sem sama pri sebi rekla in odšla pogledati v omaro za oblačila. Ponavadi sama sebi sploh ne moram najti prave obleke.

Omara oz. manjša garderobica:

Po vsaj petnajstih minutah gledanja po omari sem končno našla nekaj za oblečti.

Oblekla sem to:

Pogledala sem na telefon, koliko je ura. Bila je že 6.30 ura. Kmalu se bom morala odpraviti na avtobus.

"Pridi, zajtrk te čaka!" je mami kričala po stopnicah. Hitro sem skočila iz postelje, telefon vrgla na posteljo in oddrvela po stopnicah navzdol.

Stopničše:

Zdrvela sem v kuhinjo. V stolčku je sedel prikupen Patrick. Pobožala sem ga po ličku in pojedla svoj zajtrk.

Kuhinja:

Zajtrk:

Zajtrk je bil Panna cotta. Ja, ne izgleda kot Panna cotta, ampak je ker jo tako zna le moja mami pripraviti.

Next?
10. april 2015
Neeext kul začetk
10. april 2015
next in ja res je kul zacetek
11. april 2015
Hvala! <3 nadaljujem bolj potem
11. april 2015
u192375
u192375
nexttt
11. april 2015
u191176
u191176
Next
11. april 2015
Naslednji del
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Po zajtrku sem v sobo odšla po nahrbtnik

Moj nahrbtnik:

"Adijo mami!" sem jo še pozdravila in odšla v šolo. Moje BFF ni še bilo pred mojo hišo. To je zelo čudno, ker vsakič pride. Poklicala sem jo na telefon.
Najin pogovor: J = jaz, L = Lanna (BFF)
J - Lann, kje si?
L - Oprosti, zamujam. Se srečava na pol poti?
J - J ...
Ampak preden sem odgovorila je prekinilo. Hitro sem tekla do Lannine hiše.

Lannina hiša:

Lanna je stala pri vratih in jokala. Potiho sem hodila do nje. "Lanna, kaj je?" sem ji potihoma rekla in jo objela. "Nič, pojdiva na avtobus". Kar sama je stekla do avtobusne postaje, jaz pa za njo. Kmalu zatem je prišel avtobus. Kmalu sem ga zamudila, ampak sem ga vseeno ujela.

Avtobus:

Usedla sem se zraven Lanne, kot vedno. Spraševala sem jo, kaj je narobe ampak ni mi hotela povedati. "Lanna, prosim te! BFF sva. Ne? Vse mi lahko poveš. Ne moram te gledati tako žalostno". "No, prav. Včeraj sem hodila domov iz avtobusne postaje in bila sem čisto sama ker sva le midve blizu ostali grejo že prej iz avtobusa. Ko te ni bilo sem imela občutek, da me nekdo zasleduje. vsakič, ko sem se obrnila nisem nobenega videla. Nato pa .... nekdo me je prijel za usta in me božal po laseh. Nato me je spravil v neko grmičevje in me slekel nato se še sam ... Anna, posilil me je."
Bila sem z odprtimi usti. Le buljila sem in počasi objela Lanno. Lanna je zelo jokala.

Lanna:

Prispeli smo v šolo in Lanna je hitro odhitela iz avtobusa. Hotela sem za njo ampak vsi so se rinili pred mano in je nisem ujela. Nato sem morala le v razred. Pred poukom je bila učilnica skoraj prazna. Naenkrat pa je do Lanne prišel nek nov sošolec (najverjetneje). Spravil se je nanjo.
Izgledalo je tako:

In še preden sem vstala je že šel proč. Jezno sem stala in buljila v Lanno.
11. april 2015
u192375
u192375
Neext
11. april 2015
u191176
u191176
Next
11. april 2015
Neeext
11. april 2015
next