Forum
Hoilaa...
Mene pa.zanima ce ma kdo od vas tu kako duševno bolezen
(Depresija,bulimija,anoreksija,bipolarna...)
Ker pac jaz imam depresijo,bulimijo in bipolarno motnjo tut režem se zato sn nardila to temo da si lahko pomagamo ne norčuj se iz tega in ce mas kaj od nasteta zgoraj napisi pa si lahk pomagamo...
11. marec 2017
Dvomim, da imaš lahko hkrati depresijo in bipolarno motnjo, saj je depresija že vključena v bipolarno motnjo. Mislim, kako točno si prepričana v to?
Obiskuješ psihologa ali psihiatra? Imaš zdravila?
11. marec 2017
Ima psihiatra in psihologa imam zdravula za to in ja je na svetu okoli 2% ludi ki imajo bipolarno motnjo in depresijo ker psc medtem ko imajo vesel del bipolarne motnje(manija) jih naenkrat vdari depresija in imsjo depresivno manijo
11. marec 2017
Ne moreš imeti depresije kot bolezni take in bipolarne motnje hkrati, ker je že sama bipolarna motnja sestavljena iz izmenjajočih se epizod manije in depresije. Ti pa praviš da imaš torej bipolarno motnjo (manija + depresija) in še depresijo in torej imaš depresijo dvakratno ali kaj? To vendar nima smisla. Depresivna manija ne obstaja, pojem manična depresija (manic depression) pa je prej označeval bipolarno motnjo.
11. marec 2017
Ja vpr. Mojo doktrco ki mi je to napisala v kartoteku da sem.pol pristala v bolnici...
12. marec 2017
Ker ti je to napisala v kartoteko si pristala v bolnici? To nekako nima smisla.
In zdravnica je kaj? Samo zdravnica ali ima narejeno šolo oz. specializacijo s področja psihologije?
12. marec 2017
Psihologinja*
12. marec 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg