Forum
нєєנ! тσ тємσ ѕєм ηαя∂ιℓα, ∂α ѕι ∂єℓιмσ ιzкυšηנє σ ∂υнσνιн ιт∂. נє к∂σ νι∂єℓ ∂υнα؟ αℓι кσgα ρσησčι ѕтяαšι؟ вяαz ѕяквι, тυкαנ ηαм ℓαнкσ νѕє ιz∂αš, ηє вσмσ тє zαƒякαναℓι.

PRAVILA:
● čє ѕє тι ∂σgαנα кαנ čυ∂ηєgα, ρяσѕιм ∂єℓι z ηαмι!
● тυкαנ ηє zαƒякαναмσ ℓנυ∂ι кι ѕє вσנιנσ!
● čє ѕє ναм ηє ∂σgαנαנσ čυ∂ηє ѕтναяι, νѕαנ вєяι кαנ ѕє ∂σgαנα ∂яυgιм!

ѕє тι ∂σgαנαנσ čυ∂ηє ѕтναяι?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. avgust 2012
u101137
u101137
TO JE RESNIČNO! KDOR MI NE VERJAME MI PAČ NE VERJAME...
Torej, sm stara 14 let. To se je zgodlo lani ko sem hodla v sedmi razred. S frendico Niko sma se odločle klicat Bloddy Mary (duh). To sma naredla tk, da sma šle na šolski wc med odmorom in uglasnale vse čuči. Postavle sma se pred ogledalo in dvakrat izgovorile: Bloddy Mary. Po pravilih naj bi to izgovorili trikrat, da se ti prikaže, ampak ko sva besedo izgovarjali drugič je nekaj glasno poknilo. Kot bi prevrgel kozarec na tla. Pol sva stekle vn iz stranišča, obe ful prestrašene. Od tej naprej se nama dogajajo same čudne stvari. Js ponoči vedno slišim neko šepetanje, Niki se pa skos neka prikazuje pa ne ve kaj.. Je za tole kriv duh?
14. avgust 2012
js sm pa s frendom k sm pr njem prspau klicu nekega frederika al kua je. pač frend ga je klicu, js ga nism hoto. no in pol se nič nč zgodil. zjutraj je pa frend meu pouno nekih brazgotin po celem telesu.. njegovi mami tega nisma povedala kr bi misla da sma se stepla al neki.. ljte js verjamem v duhe.. kr na youtube je pouno posnetkov kk jih eni odkrivajo pa to. in enkrat so tisti raziskovalci v miamiju v eni stari osamljeni podrtiji z tstim mikrofonom šli in so na ferkvenco zaznali tko da bi en človek (duh je biu) reku: i will do this. to pa pomeni: to bom naredil. pa uno toplotno kamero so meli in se je vidlo da duh tam stoji.
14. avgust 2012
u103056
u103056
men tud. k sm klicu sam tut bloddy mary in prvo ni blo nič. pol sm se pa sred noči zbudu in se mi je zdel da pr vratih nekdo stoji kr sm vidu črno postavo sm se je slabo vidlo k je blo u sobi temno. pol sm pa luč pržagu in ni blo nč. sam pomoje je biu res nekdo tam. zj je pa uprašanje: človek al duh?
14. avgust 2012
vam trem vrjamem..
14. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg