Forum
Predstavljam vam šolo za vampirje, volkodlake, angele, čarovnike in čarovnice, duhove ter vile. Za prijavo morate izpolniti prijavnico:
IME
PRIIMEK
STAROST
ČAROBNO BITJE
IN DODATI MORATE SLIKO SEBE.

Primer( to sem jaz):
Lillian
Mrynstlye
Angel

Ko se jih bo dovolj prijavilo, bomo zgodbo začeli. Začela bom jaz in potem bo eden nadaljeval. Ko pišeš zgodbo, lahko notri vključiš tudi druge.
05. avgust 2014
Lisa
Lour
volkodlak

05. avgust 2014
še vsaj 3-je, pa bomo začeli
05. avgust 2014
u172733
u172733
Maja
Irwin
Vampire
http://rp-vampirediaries.tumblr.com/

Upam da je ok
05. avgust 2014
Larissa
Murses
16 let
Vila-vila narave

05. avgust 2014
Pozabite na starost! saj jo je napisala samo haunted hause...
05. avgust 2014
Še vsaj 1....
05. avgust 2014
No, bom vseeno začela..
*************************************************************************************************************
Zbudila sem se v toplo jutro. Ah, spet ta trapasta budilka. Zaspano sem se odvlekla v kopalnico, kjer sem se uredila. Pojedla sem svoj zajtrk in odhitela v šolo. Šla sem v učilnico za zgodovino in usedla sem se poleg Larisse(haunted hause). Prišel je profesor in začel razlagati strašno dolgočasni dogodek iz leta 1842. Kmalu je pol razreda, vključno z mano, že dremalo. Zbudila sem se šele, ko sem slišala zvonenje zvonca. Odpravili smo se k naslednji uri.
*************************************************************************************************************
Predlagam da nadaljuje:
jasmina16,
potem fucking crazy,
potem pa haunted hause. Da bi šli po vrsti. Če vam je prav.
Med zgodbo se lahko tudi drugi prijavite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
05. avgust 2014
Oprostite, ker je tako kratko! Pišete lahko kolikor hočete dolge!
05. avgust 2014
no prav. Vseeno je, kdo nadaljuje.
05. avgust 2014
V šoli je bilo res dolgočasno. A k sreči se vse enkrat konča. Zvonilo je in vsi smo se pognali iz šole. Z Lillian sem šla na pijačo. Bila je edina moja prijateljica, ki je lahko letela z mano. Zato sva se lahko zelo zabavali. Po pijači sem šla domov. Naredila sem domačo nalogo. Šla sem v restavracijo, kjer sem naročila dunajski zrezek ter pomfri. Res dobro kosilo. Potem sem šla v park z Tjašo, mojo prijateljico. Sprehajali sva se in čez nekaj časa sem ugotovila, da me nekdo gleda. Ob drevesu je stal fant približno mojih let, ki je gledal mene. Zardela sem in umaknila pogled. Potem sem ga prepoznala. Bil je Jack, naš novi sošolec. Ko je opazil, da sem ga gledala, je počasi prišel do mene, ter rekel:
- Am, Larissa? A ti...bi.sse..z-z mano dobila jutri? Odgovorila sem mu:
-Bi se, ampak mam druge načrte.
-Aha. Kaj pa v nedeljo? Upajoče me je pogledal.
- Ne vem, no. Mogoče ne bom imela časa..
- A. No, če se boš premislila, me pokliči na to številko.Dal mi je telefonsko številko in potem je odšel. Vmes pa se je oziral za sabo in me gledal.
- Punca, ti moraš nujno v nedeljo z njim! Mi je rekla Tjaša. Nisem ji odgovorila. Ta tipček je res luškan, ampak... kaj pa vem. Odšla sem domov. Nato me je poklicala Maja. Zmenili sva se, da bova jutri, ko bo sobota, odšli nakupovati.
Upam, da mi ne zameriš, fucking crazy, da sem te vključila v zgodbo.
05. avgust 2014
Bella
Swan
Vampirka

05. avgust 2014
ojoj sory sploh nsem vidla da sem dala isto sliko ko mas ti naslovnico!
05. avgust 2014
Nikoli si nisem mislila, da bom šolo tokrat menjala tako hitro. Že po pol leta. Zakaj mora polna Luna biti vsak mesec? Takrat se najtežje zberem, ker razmišljam samo o tem, kako bom ponoči tekla z prijatelji, ampak zdaj…lahko na to pozabim.
Straši so me vpisali na neko šolo v katero bi naj hodila vsa različna bitja. Od angelov pa vse do vampirjev. V njo bi naj začela hoditi takoj v ponedeljek. Beda!
Hodila sem po pločniku in si ogledovala mesto, ki bi naj nekako, bil moj novi dom, no vsaj za časni. Predvidevala sem, da ne bom tu več kot eno leto. Mama mi je svetovala naj si grem pogledat pod do šolo, no izgubila sem se že na prvem ovinku. Tavala sem ter tja in upala, da ne bom izgubila živcev.
Proti meni je hodila visoka, rjavolasa in bleda ženska. Pogledala sem jo v oči in videla, da se svetlikajo rdeče. Vampirka. Bila je približno mojih let in predvidevala sem, da hodi na tisto šolo. Vprašaj jo za pot, mi je prišepnil notranji glasek. Globoko sem vdihnila in se ustavila pred njo. Začudeno me je pogledala. »Em, oprosti ali veš kje je neka šolo v bližini?« sem previdno vprašala.
Najprej me je začudeno pogledala, nato pa mi je prikimala. »Seveda. Nova si ne?«
»Ja.«
»Pridi ti bom razkazala mesto. Mimo grede jaz sem Bella.«
Nasmehnila sem se. »Zdravo. Jaz sem Lisa.«
Odpeljala me je nekaj ulic naprej in zagledala sem jo. Seveda mi je vso pot razlagala o mestu in potem še o šolo. Pozorno sem jo poslušala in ji prikimavala. Na koncu sem se ji iskreno zahvalila in se odpravila domov.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nisem mela pojma kaj naj napišem, tak da upam, da tole ni preveč kr neki. Aja pa upam da ne zameriš Bella Swan<333 ker sem te dala not.
06. avgust 2014
Nic hudega... se je cool!
06. avgust 2014
No, približno taka je naša šola!

je lepa... to je bila nekoč hiša, kater lastniki so umrli in zdaj je to šola za vsa bitja razen za ljudi!
10. avgust 2014
next
15. avgust 2014
u172733
u172733
hmmm oprostite ka selahk odjavim,ker pac zdej pisem dva ff-ja in mam pac fhol velik bralcev in sm jim res dolžna redne nexte,sploh pa ne smem bit vec na kompu tulk velik tak da mi tak nebi slo...upam da ne zamerite....
15. avgust 2014
no prav.... a lah po vsaj drugim rečeš za to?
16. avgust 2014
u172733
u172733
Bom jim probala oglaseveat ok?<33
16. avgust 2014
ok
16. avgust 2014
Maja
Swan
12
vampirka

17. avgust 2014
next
17. avgust 2014
no, zdaj boš pa ti tista maja, k jo omenja moja zgodba, LчпcнFαмıʟч*....
19. avgust 2014
Js bi spremenila mojo prijavnico...
Zoey Redbird
vampirka

19. avgust 2014
IME:Tamara
PRIIMEK:Gerk
ČAROBNO BITJE:Morska deklica

24. avgust 2014
Jaz se bom tudi spremenila...
Rebecca
Mrnstyle
Vampirka
TISTI, KI ŠE NISTE PISALI ZGODBE, DAJTE ZDAJ!
24. avgust 2014
u163794
u163794
sarah
love
13
volkodlak

v človeški obliki:

v volčji:

06. november 2014
u163794
u163794
"tititititititititititit!!!!!"
roko vržem na budilko, ter jo zbijem iz moje nočne omarice. res moram ustati!? sam še pet minut! ne, ne bo se zgodilo kot učeraj, ko sem zamudila sestanek. joj no, ampak nočem zapustiti moje ljube postelje, moje tople postelje no!!
noge pomolim iz postelje ter se usedem na rob postelje. moje razmršeni rjavi lasje mi prekrivajo obraz in moja spalna rjuha je čisto pomečkana.
lase si umaknem iz obraza, a pred mano zagledam mojega brata.
poskotim, ter se z glavo butnem v rob postelje.
"au!" se mu pritožim ter ustanem.
njegovi črni laje in temne oči z navihanjostjo zrejo vame, pa čeprav je starejši kar 6 let. oh, otročji je kot fuks. njegovo, kot isklesano telo krasijo mišice in ogramna ramena.
"Ustat bo treba zaspanka!" se mi zadere na uho ter me pocuka. oh, je otročji!!!
pihnem mu v obraz kar sovraži in takoj ga spravim v nejavoljo. le prhne vame ter odide iz sobe.
kdor se zadni smeje, se najslajše smeje! ha! zmagala sem ga!!! prvič!!! sama sebi se smejim ter pograbim majico ter pajkice. postavim se pred vrata ter pokukam na levo, kjer je bratova soba. tudi on zre vame in se požene proti kopalnici. ja, vem otročje igre imava, vendar so smešne. vsako jutro tekmujeva, kdo je prvi v kopalnici.
tudi jaz se poženem, da se preproga na tleh kar naguba. skočim pred vrata, a on jih že zapre, da z nosam zadanem vanje.
zauzdihnem ter se usedem ob zid.

upam da je v redu
06. november 2014
next
06. november 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg