Forum
Če je gdo že vidu duha neej pove svojo zgodbo.

Si že gdaaj vidu/la duha ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. avgust 2011
u58849
u58849
Vau to je pa zelo težko da grejo u photoshop in nardijo Senco Duha

DUHOVI OBSTAJAJO SAM JIH NE WIDIMO -.-
29. avgust 2011
Ne vem če obstajajo...sam vrjamm.
29. avgust 2011
u58257
u58257
po netu je pisalo, da duhovi obstajajo...
pisal je nekako tko...
punca, ki je hodila še v šolo je doma videla knjigo kako prikličeš duhove.
no rekla je to prijateljicam in res na tla so dali neke številke in kozarec.
Nato so se postavili v krog in skupaj klicali duha.
Nato se je kozarec premikal...bil je duh.! ena izmed tistih prijateljic se je ustrašila in stekla nekam v sobo. nato so jo uprašali zakaj da saj ni nič kaj takega in tko...
drugi dan je bila šola in tiste punce ni bilo v šolo.
po pouku so prišli k njej domou in jo uprašali zakaj ni prišla v šolo.
rekla je : ˝vem da je duh nekje tukaj zraven mene˝(saj je to čutila)
in res duh je ostal tam, zato ker je punca stekla proč. in če bi ostala tako zraven bi duh počasi odhajal. ampak ne..ostal je pri hiši.
29. avgust 2011
Scary
29. avgust 2011
u58257
u58257
Poznam pa še to resnično zgodbico :
Družina se je preselila v eno hišo. Niso pa vedeli da je od tiste družine prej ki je bla v tisti hiši ostal en duh.
....
tisti duh je pa kakšen kozarec razbil al pa s škarjami rezal oblačila...
zato so poklicali eno gospo ki zna govoriti z duhovi.
no nato je gospa rekla duhu :
če hočeš reči ja potrkaj 1x na mizo če hočeš reči ne pa 2x potrkaj na mizo.
in gospa je uprašala duha:
a te nekdo v družini moti ali ti ni kaj prav ?
duh je potrkal 1x na mizo kar je pomenilu ja.
nato je gospa uprašala duha:
ali te motijo otroci?
duh je potrkal 2x na mizo kar je pomenilo ne.
gospa je ga uprašala če ga moti oče.
duh je potrkal 2x kar je pomenilo ne.
nato je gospa rekla:
a te moti mati?
in duh je potrkal
1x kar je pomenilo JA

Nato se je tista družina odselila nekam drugam in seveda mati je bila malo užaljena ker je duh hotel reči da ga ona moti.
29. avgust 2011
u58257
u58257
jooj
zto ne priporočam klicanje duha :$
29. avgust 2011
Men je to ful strašljiv. Jst sm ful občutliva in ponoči čutm kt, da so zravn mene :$!
29. avgust 2011
http://www.mojvideo.com/video-duh/c6aab692863cc1dba45a
Uaaaaaaaa! Kliknte tole :$!!
29. avgust 2011

Tolee :$!!
29. avgust 2011
Hja kje naj začnem...ker vas večina tako ne bo verjela

Danes sem imel nenavadno obupno noč.Sanjal sem neko mesto ponoči z ozkimi ulicami, vse temno.Najprej vse v redu nato pa pridem pred ena velika lesena polkrožna vrata.Vrata se začnejo otpirat jaz pa se zbudim.Tam nekje med spanjem in budnostjo ob svoji pojstli zagledam neko pojavo ki je lebdela in vibrirala.Nenavadno.To je trajalo kakšnih 5 sekund in ko sem prišel čisto k sebi v zavedno stanje je pojava izginila.Ostali so mravljinci in solze so mi tekle.Najprej sem bil malo šokiran in si rekel: ah se mi je samo sanjalo, to je tisti občutek ko si nekje vmes med sanjami in budnostjo.In čez 10 min spet potonem v spanec.To se je zgodilo ob 3.10.Spet se zbudim (ne vem kaj sem sanjal) ob 4 in spet isto.Pred tem sem zamenjal pozicijo v postelji in sem imal glavo tam kjer prej noge.Iz povratka iz spanca v budno stanje, tle vmes, vidim zopet postavo ki lebdi pred mojo posteljo.Zdaj malo bolj "prijetna".Bila je ženska dolgih spuščenih las, vitka oblečena v belo obleko.Obraz sem videl za sekundo, ker ko se je začel obraz jasniti sem prišel v stanje 100% budnosti in je izginila.Zopet kocine pokonc, solze.....malo šoka.Nato sem se pomiril in zaspal v globok spanec kjer me ni več preplaval občutek neugodnosti in tesnobe kot prej.Neverjetno.
Resnična zgodba z bloga!! :/
29. avgust 2011
ojej
15. julij 2013
Jaz sem enkrat mela ZAPRTE oci pa sem neke razmislala pa mi je tak kot da bi gledla mimo neka bakica sla tak je bla normalno oblecena pa to vse cist normalno samo da je v crno belo bla s pa nevem al sem sanjala al ne
20. februar 2014
uau
23. maj 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg