Forum
Dobro jaz bom kar začel Vi pa napovejte NEXT za nadaljevanje. Ker je zgodba v poglavjih je z VEČJIMI črkami označeno, da se začenja novo poglavje.
------------
SELJENJE
"Odhod iz doma... Zelo neprijetna stvar." sem si rekel(kot Joe) "Vendar zakaj?! Saj tukaj imam vse: zakon prijatelje, zakon TV pa še svoj računalnik mam!" Vendar mama mu je odgovorila: "Preselili se bomo zato, ker je vedno več prometa tu!" "No tam ga je pa manj!" sem ji zabrusil.
JOE:

Mama:

NEXT?
05. oktober 2010
Ej jaz grem v Ljubljano pridem takoj .
05. oktober 2010
No jaz bom kar nadaljeval:
.......
Mama od hudega spelje vse v avto in vzame še njega. Pa če prav jo je tepel in vse! Na poti sta se pogovarjala o novem domu. "Ali je dom varen? Ali je tam računalnik?..." vpraša Joe. "Nič od tega ni" reče mama. Joetu pritečejo solze iz oči. "Dom ni varen?!" z vzklikom vpraša Joe. "Dom JE varen." mu odgovori mama. "Rekla si, da ni nič od tega!!!" zakriči Joe v strahu.
HIŠA PAJČEVIN
Ko sta prispela je bila hiša polna pajčevin, črnih mačk, pajkov, slik in seveda temno. Kar naenkrat pa se prikaže svetloba in ta se nemarno zahihita. Joe se stisne k mami in mama mu govori "Pomiri se, pomiri se!" kar naenkrat pa trešči strela in začne padati dež. Joe se še bolj stisne k mami. Mama objame Joeta. Naenkrat pa zagledata senco neznanega predmeta. No vsaj ni bil viden.
NEXT?
Hiša:

05. oktober 2010
NADALJEVANJE ZGODBE:
Joe pogleda mamo in opazi njen tresajoč obraz. Mama pa gleda in gleda kar naenkrat pa pade na tla! "Hahahahahahahahahahahahahahihihaha!!!" se nemarno smeje svetloba, kar naenkrat pa BUM! Nastane lepo sonce in čisto good. Svetloba je izginila, mačk ni več, pajčevin tudi ne! Mama je čisto OK in se kar prikaže pri štedilniku. Vendar, ko jo Joe vpraša ta obrne obraz in se nemarno smeje kot svetloba "Hahahahahahahahahahahahahahihihaha!!! Ujet si v smrti!" reče mama. "T t ti s s svet lo lo loba?" z jeclanjem reče Joe. "Ti ti svet, AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" kriči Joe.
NExT?
06. oktober 2010
next
06. oktober 2010
neki od tega
06. oktober 2010
Tole pa že spremljam Ful zakon!
06. oktober 2010
Nadaljevanje:
JOE ZBEŽI
Stephanie(mama) se je še bolj smejala: "Hahahahahahihihihahahehehahahahehehihahaha!" in tako močno smejala, da je Joe zbežal iz hiše. Joe teče in teče... In kar naenkrat BUM! Auuu! Joeta je tako bolelo, ker se je zaletel v drevo. Kar naenkrat pa se pred njim prikaže nekaj belega. Belega kot duh. In sedaj izgine...
MAMA JE MRTVA
Joe se zbudi. Še vedno dež. "Ohhh..." si je rekel. "Grem pogledati kje je mama." In kar naenkrat jo vidi na tleh. Bila je čisto bleda. Kar naenkrat pa zagrmi. Joe pokliče rešilca, vendar ga ne more. "ZAKAJ NE MOREM POKLICATI?!!!!!!!!!!" se zadere Joe. "Mama ne umret!" reče Joe. In kmalu iz nje pride duh. Prihajajo duhovi iz slik, pajki umrejo in iz njih duh! Kar naenkrat na Joeta kričijo, kot bi ženska kričala. Prikaže se okostnjak v pokrivalu in ta reče "Ubite ga! Ubite ga! Ne bo živel v moji hiši!". "Toda to je najina hiša. Mama je umrla, zato moram prevzeti jaz. Ni me pa treba strašiti!" reče Joe. "Ubite ga!!!!" se zadere okostnjak.
next?
06. oktober 2010
next next next next next next
06. oktober 2010
"Zakaj bi me ubili? Ubili ste že mojo mamo!!!" se zadere na njih. Vendar duhovni ne poslušajo. Joe zbeži v zgornjo nadstropje na balkon. Duhovi gredo čez stene in vse kar je možno. Tako Joe skoči iz balkona in skoraj umre, ko pristane. Pade tako močno, kot bi ga nekdo vrgel iz največje gore na svetu. "Joe a si se ustrašil, ko si padal ti mali mali revček! Hahahahahaha!" se zasmeji okostnjak. Joe se je spomnil, da imajo v kuhinji nož. Vendar kako sploh priti do njega? Aha že vem! Joe gre čez duhove, ko pa pride do okostnjaka gre ta preprosto mu med noge. V kuhinji vzame nož in odreže glavo okostnjaku. Nato pa kar vsi duhovi izginejo.
DUHOVNI KROŽEK NA ŠOLI
Joe je šel v šolo. In dobil je prijatelja Alena. Seveda je bilo z Alenom lepo. Ko mu je Joe povedal svojo zgodbo je rekel Alen, da naj gre z njim domov
Nadaljevanje jutri!
ALEN:

06. oktober 2010
Nadaljujem?
06. oktober 2010
Nadaljevanje:
Mama od Alena je opazila, da ima novega sošolca. Seveda so se takoj zaklepetali v pogovor, vendar ko je bila tema o starših je Joe povesil glavo. Mama je vprašala: "Je vse v redu?" "Ne, ni!" ji odgovori. "Zakaj pa ne?" vpraša Alenova mama. "Zato, ker sta mi umrla oba starša..." je hotel nadaljevati ampak ga je prekinila Alenova mama: "Razumem. Pridi pa bodi pri nas!" "Ne smem! V hiši imamo, imamo..." je Joe nekoliko nepremišljeno govoril. "DUHOVE?" je prestrašeno rekla Alenova mama. "ŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ!" je takoj utišal Alenovo mamo. Alen je poslušal pogovor, vendar je kmalu ugotovil, da je bolje, da se vrne domov, zato je rekel: "Mama ne sitnari! Naj gre domov, če ne sme biti pri nas!" "Ok, dobro, samo dobro mu hočem!" mu reče. "Raje res ne bi prespal, tako, da... Ampak vseeno hvala!" ji reče Joe.
Next?
ALENOVA MAMA:

07. oktober 2010
next of course next
Pa tut jst sm nextal SCARY DIARY
07. oktober 2010
Tako nextam:
Joe normalno prespi dan brez duhov. Odpravi se v šolo, kar opazi, da so vsi oblečeni v črno razen Alena. "Alen, ali je noč čarovnic?" vpraša Joe. "Ne ni" mu odgovori. "Kaj pa je potem?" "Ne vem. Ravnatelj Mr. Ghost je napovedal DUHOVNI KROŽEK" mi je odgovoril. Pri tem se je Joe ustrašil in šel nekaj korakov nazaj. "Ne, ne, ne NE BOM HODIL NA KROŽEK!" sem zakričal "Meni je vseeno, saj tudi jaz ne bom!" je rekel Alen. "Vendar me vseeno vleče tja" reče Alen. "Mene pa tudi malo. Ampak čisto malo!" reče Joe.
09. oktober 2010
Nobeden ne bere:14. Admin zbriši.
12. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg