Forum
Duh Noči (my story)

Tam nekje v neki mračni ulici je stala velika poraščena hiša. Čeprav je bila poraščena z zelenjem in listjem,je bila lepo oskrbljena in v notranjosti zelo urejena in čista.
Pred približno 30 leti je tam živela precej bogata družina. Mama in oče sta bila zaposlena v podjetjih,kjer sta služila skoraj cel dan. Ime jima je bilo Lilyja (krajše Lily)
in Jay (đej). Imela sta prekrasno hčerko po imenu Mia,ki je bila-kot sta sama pravila njujin največji zaklad.

Zdaj,ko tam ne živi več ta priljubljena ljubka družina,v tej hiši živita babica in Mia.
Mia je podedovala staršino bogastvo,ki je znašalo približno 8.000 eurov. Mia je zdaj stara 18 let in pridno skrbi za svojo babico s katero živi.

Tisti dan,če se nemotim je bila sreda popoldan je Mia šla na pohod v gozd,pri bližnji vasici. Ko je stopala po tihem,temnem gozdu je začutila dotik roke ob njen vrat.
O,o to ni bil le DOTIK temveč močen prijem,stisk rok, ki je Mio prijel okoli vratu in jo zelo zelo močno stisnil... Mia ni več dihala in padla po koreninah drevesa.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kaj se dogaja? O pozdravljeni sem Mia in živim skupaj z babico. Čakajte...zakaj ne morem hoditi? O bog! Saj kar lebdim nad tlemi. Ozrla sem se na svoj hrbet in zagledala dolga svetleča se bela krila. Na tleh ob drevesu sem nenadoma zagledala svoje telo in kar naenkrat sem se zavedala!... Jaz sem... duša! Duh!

Nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. julij 2011
u35860
u35860
next
31. julij 2011
next
31. julij 2011
u52775
u52775
next
31. julij 2011
u54513
u54513
next.!
31. julij 2011
u21057
u21057
neext
31. julij 2011
u37244
u37244
neext
01. avgust 2011
u55593
u55593
next. n___n
01. avgust 2011
u52775
u52775
neeeext
01. avgust 2011
HVala vsem! Nextam!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Naj prej sem pomislila,da sanjam,po tem semmislila,da sem neka Nezemljanka čisto nazadnje sem pomislila,da pravzaprav zdaj živim svoje drugo življenje in,da sem v resnici že umrla.

Zamahnila sem s svojimi težkimi krili in se poskušala spomniti človeka...človeka,ki me je poslal na ta svet... človek,ki me je zadušil... Ja to je on! On! Tisti zasledovalec,ki mi je sledil v gozd in me pravzaprav... ojej! Ubil z dušenjem!
POgledala sem na svoje truplo in uvidela sledi trdega prijema na vratu. Kaj bo z mojo babico zdaj ko je ostala sama? O,ne....

+++++++++++++++++++++++++++++++++++
Mia ni vedela kaj bi storila. Počutila se je izgubljeno in samo. Sploh ni vedela kaj jo čaka v tem drugem svetu. Na njeno veliko nesrečo je morala pozabiti na babico in se vdati drugemu življenju. POletela je v nebo in opazila,da ni sama. Tam so oblake obletavale še druge duše in tako je bila Mia pomirjena.
Pristopila je k neki deklici,ki je sedela in se valjala na oblaku.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Malo mi je bilo nerodno ampak sem jo morala vprašati:
"Kako ti je ime?" Ko me je zaslišala se je počasi mamljavo obrnila pomigala s krili in odgovorila; "Khatarine (izg.:Ketrin)"
Še sama sem se ji predstavila in ji povedala,kaj se mi je zgodilo...
06. avgust 2011
u52775
u52775
nextaj
06. avgust 2011
u35860
u35860
next hitr cqarsk
06. avgust 2011
ok,kmalu nextam....
06. avgust 2011
...in ji povedala,kaj se mi je zgodilo. Khatrine je bila eno leto mlajša od mene in je izhajala iz revne družine. POvedala mi je,da je pokopana na nekem zapuščenem,neoskrbljenem pokopališču,ki so ga že skoraj vsi ljudje pozabili,razen njenih staršev,ki že dolga leta prebolevajo njeno smrt,ki jo je povzročil rak debelega črevesja. Khatrine je umrla pred 6 leti in že zelo dobro pozna drugi svet življenja. Oh, sploh nisem vedela,da je tukaj toolikoo zanimivega...
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Mia je postala lačna,za to je svojo novo prijateljico Khatrine poprosila,naj ji malo razkaže ta nov svet in kje bi lahko kosili.
Khatrine ji je pokazala čarovniško šolo-neke vrste gimnazijo za duše, jo naučila pričarati svojo željeno hrano in nekaj restavacij,
kje bo spala in kje bo njen dom, ter še nekaj zelo poznanega tukaj...
06. avgust 2011
next?
06. avgust 2011
u52775
u52775
ja plz nextaj
06. avgust 2011
u54513
u54513
next.
06. avgust 2011
thanx,sam še 2 nexteka pliis
07. avgust 2011
u52775
u52775
next
07. avgust 2011
u56641
u56641
next
07. avgust 2011
u52775
u52775
next plz
07. avgust 2011
next
07. avgust 2011
u37244
u37244
neext
07. avgust 2011
next
07. avgust 2011
Hvalčy vsem! NEXTAM!
07. avgust 2011
u52775
u52775
jaa nextaj
07. avgust 2011
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
...in ji pokazala še nekaj zelo znanega tukaj. To je domišljava miny. Na Domišljivi miny se potuje v vesolje in uči pravilno in hitro leteti. Mia sprva ni natanko vedela kaj je sploh Domišljava Miny. Khatrine ji je zašepetala ,da ji lahko o tem razloži pozneje.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Videla sem,da se je Khatrine v nekoga zagledala. Nisem vedela v koga,ker je gledala proti gruči Duš. "Kaj pa je?" sem ji šepetaje šepnila v uho iz katerega je vesel srčast uhanček,ki ga prej še nisem opazila. " To je on. Moja ljubezen,za katero sploh ne ve." mi je odvrnila in zardela po licih. "Kdo?" sem še enkrat vprašala, Khatrine pa je namesto tega,da bi mi odgovorila zamahnila s krili me prijela za roko in poletela do gruče Duš.
Prišli sva do fantov,na katere je gledala Khatrine.
"Hej,Nick!" je z nežnim glasom pomahala nekemu fantu,ki je imel za razliko od ostalih sivo črna krila in ne svetleča bela.
No zame je bil... pravi... "Pozdravljena Khatrine! Kdo si pa ti?"
je moje mišljenje prekinil Nick in pogledal name. "Eee,Zdravo sem Mia!" sem nerodno rekla in vprašala Nicka,kaj je z njegovimi krili. "Oh,to! Ah nisem kot osttali, sem Duh Noči...za kaj pa se tvoja krila ne bleščijo v snežno beli barvi?"
mi je odgovoril,jaz pa sem se le začudila vprašanju..."Mar nimam belih?" sem vprašala,se obrnila in pogledala na svoja dolga siva krila. O,jej! Pa so res siva!

Nick je nekaj zašepetal fantom in se odpravil po nebu z mano in Khatrine. "Si nova?" me je vprašal. "Aha,danes sem jo srečala ko je priletela iz Zemlje proti nebu, za to sem ji razkatala okolico"
Je namesto mene odgovorila Khatrine.
07. avgust 2011
next?
07. avgust 2011
u54513
u54513
next.
07. avgust 2011
u52775
u52775
ful je dobra zato lahko nextaš
07. avgust 2011