Forum
u24232
u24232
»Lilly!« pa ze spet! Moja mobi budilka me budi z »lily!« jaao. »ja prhajam!« sem zavpila in se vrgla na postlo. »ups!« sem zavzdihnila in stekla v omaro, se oblekla, šla v kuhinjo in vzela jabolko pa u solo. V SOLI:
»Lilly, koncno si prisla! Zmeraj zamudiš! Zbujaj se!« me je » Pozdravil« ucitelj glasbene. »ja sorry, ampak res mi povej tisto povabilo o duetu!« sem zakricala od razburjenja, ker mogoce »letim« na nastop! »Velja, velja! Z Samom Lumsemmbergom bi mogoce pela, ane? Ja, Nadarjena si kot on in za skupaj sta! Lilly, kariera je pred vrati!« je dokoncal jaz pa sem odsla od veselja odpret vrata, bila sem cisto iz sebe! »Lilly, ne hecaj se!« je poskušal resno zavpiti a je planil v smeh. Kot jaz. »No, poklicimo Sama, da bomo zaceli, saj imata nasledno uro pouk!« je spet poskušal biti resen in zavzdihnila sem. »Zini ze kaj!« je zarencal, oprostite zalajal, on laja. »Ja, prov, prvic slisem za Sama, ampak okej, briga me, zellim si le uspesno kariero!« se nisem dala in z lahkoto zinila se:«Poklici ga ze no!« da vidim kdo je ta »popolnez« Sam. Vrata so se odprla. »Sam?« sem šepnila in dahnila »a?« zakaj? Ker mislim, da sem se zaljubila v Sama. »pa zakaj si tako popoln?« sem si mislila in se skušala osredotociti na Duet. »No, odlicno sta se odrezala, jutri ista ura, isti kraj, pa baj baj!« se je pohecam Mr. Stev in odšla sva iz ucilnice. »Sploh nisi slaba! Dobra si, srcece!« je rekel. Ampak, sem ugotovila da sploh ni sramezljiv. »Srckana si« je dodal. Do moje ucilnice sva hodila nemo, potem pa sem zakricala in planila Terry v objem. Vse sem povedala popolni prijateljici, ki me je takoj zastekala inse zarezala. Ah, danes bom zagotovo uzivala« sem zinila, nasobila ustnice in pogledala Samovo sliko na telefonski. »ni slab« se je zasmejala Terry in me dregnila v rebro. Nasmehnila sem se in se odlocila, da ga po soli poklicem!

nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. avgust 2010
u26967
u26967
jap
28. avgust 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg