Forum
u35862
u35862
"ѕeм 1З leтɴα ĸαylα ιɴ ιмαм ѕeѕтro dvojčιco αɴɴ.ѕĸυpαj počɴevα prαĸтιčɴo vѕe-ѕĸυpαj ѕтrαšιvα ljυdι ιɴ oѕvαjαvα ғαɴтe."

ɴeхт??

αɴɴ je тιѕтα prvα,ĸαylα pα тιѕтα z rožαмα v lαѕeн

вoš вrαl/α??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

07. julij 2013
u140958
u140958
next
07. julij 2013
u35862
u35862
nextam ju3 al pa mogoče dns,bom vidla
08. julij 2013
u35862
u35862
hei,prihaja next...Med tednim ne grem tok pogosto gor,tako da nextam večinoma za vikend...
Sedela sem v svoji sobi. V naročju sem imela dnevnik,in razmišljala,kaj naj napišem."Ann!!!" sem se zadrla. Prišla je v mojo sobo in me pogledala z velikimi očmi. "Ann,mi posodiš škarje?" "Ne,zakaj jih sploh rabiš?" "Ah,tvojo grozno čupo bom skrajšala za,hmm,20 cm!". Ja,pred enim tednom je bila Ann pri frizerju in od takrat ima neko trajno in izgleda grozno. Ampak,če ji uničim frizuro,bom vsaj nekaj lahko napisala v dnevnik. Ann je odšla ven in jaz sem začela peti. Namreč obožuuujem petje!

"Kayla!!" izklopila sm iPod in šla dol. "Ann!!" sem se zadrla Ann na uho. Grdo me je pogledala in rekla,da jo je klicala neznana telefonska,in spraševala,če lahko govori z Kaylo." "In kaj si rekla?" "Da ne." "Koza" sem zamrmrala in odšla iz kuhinje v sobo. Preoblekla sem se

in odšla v park. Ko sem se šla za hišo trenirat zajčka.

ime ji je Lissa.Z dvema s-jema!
In,ja,kot ste verjetno že porajtali (predvidevam,da niste TOK zabiti...?)
sva z Ann vampirki.
Next??
plis,odgovor..
a) všeč?
b) mnenje??
15. september 2013
u35862
u35862
§ Kayla §
Jutri se začne šola...zakaj so vikendi TAKO kratki??!
Poklicala sem mojo BFF Naomi.

Rekla je da pride čez 15 minut.Zazrla sem se skozi okno in gledala zvezde,ki sem si jih nalepila. Ja,naše mesto vampirjev je pod zemljo.In moja največja želja je,da bi videla sončni vzhod*-*...."Kayla,prid sm,pa hitro!" se je zadrla Ann.Zavzdihnila sem in po stopnicah stekla v spodnje nadstropje. "Kaj bi spet rada?" "Spet te nekdo kliče.Na," je rekla in mi podala njen telefon.
"Halo?"
j-jst
xneznana številka

x: Hay. Dones sem te gledou u parku.
j: jaaaa,lepo...in kje si dubu od moje sis telefonko?
x: hah,na vsaki spletni strani jo objau x D...
Grdo sem pogledala Ann,ki je le skomignila z rameni.
j: tut prou. In zakaj me kličeš?
x: ker bi te rd povabu na sladoled.
j: nooooo...prou!
x: jej.V ponedeljek,po šoli,ok?
j: ok.Ampak ne bom te čakala 3 ure!
X: ok.Čau

Prekinila sem in grdo pogledala Ann.
"Ti koza ena,zakaj povsod objaulaš telefonsko!!! Men greš počas že na živce! Sama si znam najdit fanta,in če ga ti že maš,to še ne pomen,da ga MOREM met tut jst!!!"
*zapis v dnevnik*
Odkar ima Ann fanta,ga poizkuša poiskati tudi meni.
Starejša je od mene za 7 min,in misli,da lahko počne vse kar hoče.Spet me je nekdo klicou,in zdej greva jutri na sladoled.Zdej je prišla Naomi in bo hotla vse prebrat,zato grem hitro skriti dnevnik...
*end*
" Hey,Kayla.Kako si?"
"Pa bo,če mi bo Ann nehala iskat fanta."
Naomi se je zasmejala.Šli sva v mojo sobo.Uredila sem si jo,kot sem hotela,in Ann ne sme not,mami je ne sme pospravit in oči je ne sme preiskat.Zato mi je všeč.

Z Naomi sva se pogovarjale in smejale in vse....ko je prišla na vrata trkat Ann.
"Kay,darilo si dobila." "Od koga?" sva hkrati vskliknili z Naomi. "Nevem,samo pozvonilo je in to je bilo,gor pa listek 'za Kaylo'."
Dala mi je darilo.Naj ga odprem,ali ne? "No,zdej lahko greš,Ann.Aja hvala." sem jii rekla.

Paket sem postavila na sredo postelje,med mene in Naomi.Roke so se mi tresle,ko sem odvijala darilni papir.Dvognila sem pokrov,in slišala,kako je Naomi glasno zajela sapo.Notri je bila lepa modra oblekica.

"Kay,a veš da sem to obleko videla v trgovini,in da je zelooo draga." Sploh nisem vedela,kaj naj rečem,ker sem tudi sama to obleko ure in ure občudovala skozi steklo prodajalne.Obleko sem položila na posteljo in se je znova in znova dotikala."Kay,pomeri jo!" je zacvilila Naomi.Vzela sem obleko in stekla v svojo kopalnico.Za zraven obleke sem si obula modre petke in šla nazaj v sobo. http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7oagnd71G1rb36k4o1_500.jpg
next?
22. september 2013
u123401
u123401
neext
22. september 2013
u35862
u35862
falla♥
22. september 2013
ne oglašuj pr men na profil a si ne pismena!!!
23. september 2013
next
23. september 2013
u35862
u35862
lol,če pišem zgodbico že nism nepismena,haha
24. september 2013
next!!!
24. september 2013
u123401
u123401
next
24. september 2013
Neext+ nova bralka
25. september 2013
u35862
u35862
jutri oz. čez vikend nextam.pinky promise♥
26. september 2013
nexšt!
27. september 2013
u35862
u35862

Vrnila sem se v soboin z Naomi odšla po mestu.Bilo je prijetno,kar naenkrat pa me je poklicala mami in rrekla,da morem domov.Poslovili sva se.V ponedeljek sva se pa itak srečali v šoli.Sedla sem zraven nje.Oblečena sem bila v majico črne barve in oprijete pajkice.Prvo smo na urniku imeli Zgodovino.Tipično,da pokvarijo že tako pokvarjen ponedeljek...Obrnila sem se okoli sebe in ogledala punco ki je sedela za mano.Nekaj časa je ignorirala moje poglede,nato pa je,še vedno gledajoč stran,spregovorila,"Zakaj buljiš vame,Kayla?"."Zakaj imaš tako kratke zobe?" sem jo vprašala."Ker si jih brusim." je odvrnila."Uaaaaaau," sem šepnila.Končno me je pogledala in me vprašala "A ti si jih nikoli ne?" Odkimala sem.Hotela sem jo vprašati,zakaj si jih brusi,a je v tistem prišel profesor zgodovine.Obrnila sem se in Ann napisala listek: "Ena za mano si brusi zobe.Si moreš mislit??! Kay." Pogledala sem profesorja.Pisal je na tablo.Zajela sem sapo in listek zalučala na drugo polovico razreda.Kroglica papirja je priletela Ann v glavo.Nekaj je načečkala in mi kroglico vrgla nazaj."Pa kaj." se je glasil odgovor.Nemočno sem zmajala z glavo.Ann je bila starejša,zato je ponavadi poznala odgovore na najbolj nemogoča vprašanja,ki so se porodila v moji glavi.Po zgodovini sem stekla na hodnik do omarice...

sory za beden next,sam ful nimam časa in idej.
plis odgovorite:
a) kako se ti zdi
b)a bosta Kayla in tisti fant par?
c)next?
28. september 2013
u123401
u123401
a) Ful dobra zgodba :3
b) Jaa?
c) neext
28. september 2013
Neeext
28. september 2013
fajna!
jp..
NEXŠTTTTT!
29. september 2013
u152221
u152221
kr dobra
Jap
Nexšt? *puppy eyes*
02. oktober 2013
u35862
u35862
nextam enkrat dones
hvala da berete
05. oktober 2013
u35862
u35862

Šla sem do svoje omarice in vzela učbenike za naslednjo uro in za Vampirologijo.Stekla sem po hodniku in zavila na levo,pa po stopnicah gor.Kar naenkrat -BUMF- treščim v največjo kozo-Bello.Misli,da je nekaj več in bla bla bla,gotovo poznate kako kozo...no,ona je 1oooooooooooooooooooooooox hujša...
»Kaj pa ti tukaj?« sem bleknila. »Pouk imam,mrš.Zabita!«.Pobuljila sem vanjo.Pa ne da ima tudi letos vse predmete na urniku s to kravo??!!!
Why meeeee??!!!???!!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
Ue.
Zavzdihnila sem in se zvlekla v učilnico.Počila sem svojo rit na stol za Bellinim.Ona se je pogovarjala z nekim idiotom.Phhh,samo za fante ima oči.Nekateri govorijo,da si je šla povečat rit .
No,v primerjavi z njenimi možgani,je res ogromna.Lahko bi rekli,da so njeni možgani 1x1,njena zadnjica pa 1ooox1ooo
ju3 nextam!
05. oktober 2013
NEKŠŠTTT!
06. oktober 2013
u35862
u35862
Kakšna teorija??
06. oktober 2013
Neeext
07. oktober 2013
u35862
u35862