Forum
u16515
u16515
no...ummmm.....xD spet pravljice.. bom začela...mal so iste imena k prej in mojih zgodb. ;D
AŁohaaaaaaaaaaaaaa.♥ ime mi je Klara. treniram gimnastiko. Imam tut frende (H) xD. Moja BFF je Aleša..drugač pa Peškoo... Mam tut fante za prijatelje. no mam sm 2 xD pa mal tut več sm te 2 mi najbl pomenta. ime jima je Nace&&Nejc. Poznamo se od vrca!! in nikoli nismo šli narazn. ok sm Nace pa Nejc... Nejc je Nacetu v vrcu uzel medvetka Nace je pa Nejcu Avtomobilček. in sta jokala in tepla sta se. xD Aleša trenira tut Gimnastiko. ona je bila že na Evropskem prvenstvu!! bila je pa 2. Yeeeey! ;D treninge sem imela 4x na teden. Aleša pa 5x na teden. (ker ma Držauca an)... Nejc&&Nace trenirata pa Nogomet. Dobro igrata ;D Torek. Trening. Učiteljica reče. \'Dober dan moje punce. Danes izbiramo 4 punc ki gredo na Državno prvenstvo v Gimnastiki. Uredu. 1. jee...Aleša. 2. jee...Katja...3. jee...Lara in 4. jee...
Se nadaljuje...
Slike:
Klara:

Aleša:

Nejc:

Nace:

Nadaljujem?►♥◄

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. julij 2010
u21348
u21348
Neext.♥
NUUJNO.xD
24. julij 2010
u16515
u16515
bom xD
24. julij 2010
u18082
u18082
NeeXtt
ČIMREjjjjJJ
24. julij 2010
u16515
u16515
Klara. čestitke punce. am Klara...pridi potem v mojo pisarno. uzdej pa na delo!! Katarina k njim!' Katarina nam je delala vse giba ali če bi tem rekli 'Ples'. vadli smo. potem sem mogla k Mariji. Marija je šefica našega kluba. rekal je 'zdaj vadiš 6x na dan. ker vem da si dobra in da si želiš iti na državno prvenstvo. lahko ima tudi Aleša 6x na teden. če bo hotela. zdaj lahko greš.' Šla sem domov. alone. Srečala sem Naceta in tako je šel pogovor.
N~Nace
J~Jaz

N~Heeej Heeeeeeeeeeej!"
J~Hahahha.xD AŁohaa.
N~ej...um....pridš k men?
J~Lahko..Zakaaaj? (:
N~Na Žur. Bomo plesal, pil (cocto xD)&& Kero punco poljubil.
In mi je pomežiknil. a je to men mislil? hitro sem rdeča ratala se nasmejala in rekla.
J~Hahahah xD ok pridm. prid me z motorjem puj. Čaaaw!!
N~Čaw Baj Adijos amigos. xD
Hahahah....a je to mene mislil bomo vidli?
Kaj si mislite kdo paše skupaj?
24. julij 2010
u18082
u18082
nextiiii PLISSSSSSSSS
24. julij 2010
u21348
u21348
neext neext.♥
24. julij 2010
u16515
u16515
Šla Sem domov in se preoblekla. oblekla sem tmno modro majco gor narisan duhec zdravn je napisan (Buhhh...) Modre Kajbovke in Vijolične All Star-Ke. potem sem poklicala Alešo če pride k meni&&na zabavo? Ona pa ridm zdele k teb. ITaQ DA GREEEM! (: in prekinila.
Čez 22 min....
Aleša je prišlaaaaa♥ rekla je 'Kako si lepa oblečena!! jaz mam tut isto majco sm da je drugačne barve. no Kaj si mi hotela rečti?' 'Um....Ummm... ali bi z Mano hodila na treninge 6x na teden?' 'JAAAAAAAAAAAAAA!' jaz jo pogledam o.O 'res?' 'Ja itak sm da grem iz Bajte xD' 'Hahahha' in sve šle. NAce me je pobral iz motorjem. Prišli smo na ŽUUUUUUUUUUUUR!! Hahahha xD plesali smo k nori. Nace me prime za roko in pleševa. Lica so mi ratala kar rdeča! Plesal je z mano... Aleša je pa samo gledala. potem pride Nejc in jo povabi na ples. Kako se je nasmehnila k jo je povabil na ples. ja iiiiiiiiiiii :3 ...... potem smo imeli Karaoke. vsi fantje so šli gor in peli 'Srečen sem ker sem moški...' Hahahahahahha xD smejal smo se. potem gremo punce gor in pojemo od Rihanne 'Te AMO' potem smo ponovno plesal. pol smo film gledal. ura je bila. 3h. Domov zaspana na ful. Noge so šle na počitnice Možgane pa u pokojn. xD Zaspim v svoji sobi....
25. julij 2010
u16515
u16515
: Pridem*
25. julij 2010
u25354
u25354
nadaljuj!
25. julij 2010
u18082
u18082
nadaljujjj
25. julij 2010
Nadalujuuuj. ♥
25. julij 2010
u16515
u16515
Zbudim se. Grmi. NA fuuul!! Danes bi mogla it v Picerijo ): Jah nj gre vse u koš! Peško pride vse zjokana k men. Objemem jo. vprašam 'kaa blo Piki poki?' 'Nejc...Mi prvič reče 'I looooove you sooo much Hunn.' pol pa 'I Hate you sooo Much!' Zakaaj meeeni!' in pade če v večji jok. Zakaj so fantje grobi? ok jaz ga nimam ampak vem da so taki.
Nadaljujem pol ker grem na kosilo k Babi...
25. julij 2010
u18082
u18082
nextii pliisss
25. julij 2010
u21348
u21348
Neext.♥
25. julij 2010
u16515
u16515
Zdej se bo Maaaaaaaal Spremenil MAl bom ponavlala po Somraku
Grem na Balkon in gledam zvezde. vidim Naceta. ne v zvezu pod Balkonom xD rekel je 'Pridi sem. greš z Mano?' 'Kam?' 'Na jaso?' 'Okj.' sm rekla in splezala iz balkona. ulegla sva se na jaso in se pogovajrala...potem reče 'Nekaj ti moram priznat...' 'Kaj pa?' 'Ljubim te Klara... Nisem normalen človk.' 'Seveda da si! priljubljen si v šoli....Jaz sm tut vate..' 'ampak....Vampir sm....' 'Hahahha prava šala xD počla bom hahahah xD' 'resno. poglej.' Slece si majco in vidim. posod je bled. in En znak. rekel je 'Ta znak imam od rojstva. to pomeni da sem vampir. ČE bi me poljubila in bila moja punca bi bila pol vampirka... Zdej najberš ne boš me ljubila &&...' in Ga poljubim... potem reče 'Ker si vampir to ne pomeni da nebova Fant in Punca (: .' 'To pomena, da...' 'Sm tvoja punca Nace...' ponovno poljubila. ko grem domov vsee peškotu povem ona pa. 'Pol vampir? HUDOOOOO!!!'....
25. julij 2010
u21348
u21348
omfg neext next NEEEXT.!!! NUJNO.xD
25. julij 2010
u16515
u16515
nadaljujem jutri.... Aviiiiiiiiiiiiii ;D :3
25. julij 2010
u21348
u21348
šełe.? :OO xD
25. julij 2010
u16515
u16515
JA Hunny ;D
26. julij 2010
u16515
u16515
Gremo u Šolo. Nace me je počaku v novem Avtu.♥ Peljala sva se do šole. ko greva vn in Avta Nas vsi gledajo debelo. Seveda da!! Če hodiš z Najbol priljubljenim Fantom v šoli da seveda te debelo gledajo!! Haa Nace♥ Aleša&&Nejc Sta prišla peš in se držala za roko!! ;OO to pomeni!! SKUPAJ STA!! WIII! ;D seveda je tudi Nejc priljubljen v naši šoli. Danes je my B~Day ;DDD Ko pridem vn e nace Čaka pred Avtom. Zletim k njemu v Objem♥♥ reku je 'Hapyy B~Day Hunny.' 'Tnx♥♥' 'Zabava je pri meni doma uredu? aja in darilo.' in pokaže Prstan. ;OOO&& Čist novi MOBI!!! nemoram vrjet rekla sem 'Tega ne moram sprejeti Nace...' 'Boš! vzami. ob pol 3 pri meni doma ok?' 'Ok hunny.♥ Bay' 'Bay bay.♥' in vsak je šel v Avto in Šla. Peško je bila že oblečena v obleki Naličena tako lepo da je bila lepša k Top Model! ;O ♥ Odpravlamo se k Nacetu... ko vstopim vsi rečejo 'Happy B~Day Klara!' Nace pa 'Hapyy B~Day my Hunny.' in me poljubil. Mama od Naceta je rekla 'Dobrodošla v Vampirski Družini.' Sestra reče 'Mama!! Človek je notri! vse si povedala!' jaz pa 'ne skrbi Erika. to je moja BFF ve da sem pol vampir.' vsi pa 'SI ŽE!' 'ja..z Nacetom sva fant in punca če je moj fant vampir bom jaz pol vampir (:' Nace me je ponovno poljubil.' 'Čas je za darila!!' je rekla Mama od Naceta. prva mi je dala Peško.'Auč!' Peško se je urezala. ob list. Brat 'Simon0 od Naceta je napadu Peškota!! ;O PEŠKO JE ZDEJ POL VAMPIR! MAma od Naceta je ponorela in sklofutala simona xD haha. zdej smo že 3...AMPAK KK BO NEJC RAZUMU DA JE PEŠKO POL VAMPIR?
Izvedli boste v nadaljevanju... ;D
26. julij 2010
u18082
u18082
nextiii
10. avgust 2010
u16515
u16515
D:::::::::::::::::
ne bom več pisala!!
kako sm lahko začela neki pisat pol pa nč več D:
ej prosim razumite me ker jaz pišem 3 4 zgodbe!
bom drugič D:
11. avgust 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg