Forum
u29634
u29634
Osebe
Tina~ glavna oseba
Mia~ mama od Tine
Peter~ Oče od Tine

Mogoče se sprašujete kakšni so te dnevi z groznim očetom in mamo. No, naj vam povem. GROZNI SO. Peter me zmeraj pretepe in me zaklene v prazno sobo. Mia pa me, da v klube, kjer sem striptizeta. Ne znam razložiti mojega življenja pregrozen je. Ne morem nič narediti, pač tako je. Peter me je zaklenil v tisto prazno sobo, kjer je bilo zelo mrzlo. V šolo hodim težko. Učiteljice me zmeraj vprašajo zakaj imam modrico ali podobno. Ne povem jim resnice, žal jim povem laž. Moj fant, ki me edini spoštuje, je Jan. "Kaj delaš? Obleči se, spet greš v klub!!!" je kričala Mia. Oblekla sem se v neke tangice in viiiisoke pete. Komaj sem hodila. V klubu sem plesala. Ali ni ne normalno, da 13 letna punca pleše v klubu? "Danes boš seksala z enim od gostov.." mi reče in naredi tisti poglej, ki pomeni, da moram dobro opraviti. KAJ?! Ali sem prav slišala? "Naredi ali pa te čakajo pretepi.." je rekla. Nisem imela izbire. Šla sem in na koncu še seksala z enim. Ali ni moj življenje grozen? Solza mi je tekla po licu. Ali moram varati Jana? Ali moram biti najbolj nesrečna oseba na svetu?

Nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. oktober 2010
ok mal kruta...
09. oktober 2010
nextttttttttttttt..mal je žalostna sam bo zanimiva..
09. oktober 2010
u28732
u28732
končno nekdo ki zna pisati zgodbe! bolje kot pa tiste pocukrane stvari...nadaljuj prosim odlična je
11. oktober 2010
next
11. januar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg