Forum
to je moja prva zgodba in je posvečena moji naj frendici seveda je izmišljena govori pa o Carloyn Williams, ki misli, da je navadna najstnica vendar s pomočji lepega fanta v katerga se zaljubi ugotovi, da to ni res.
upam da am je zgodba ušeč
..............................................................................................................................
Pozno je že,vendar ševedno ostanem pokonci in berem knjigo.Še manj kot tedn pa spet šola, pomislim.Gledam skozi okno moje sobe.Uzunaj je temono, vendar svetilke osvetljujejo oklico.Vsenci zagledam dve majhni lučki, uči ampak ne človeške, torj morajo biti živalske.Kaj bi delala žival u mestu.Ali se mi samo zdi ali tres gleda vame?Okej...no to je čudno kaj bi delal žival u mestu in gledala vame?Nekdo potrka in ustopi.Ahh samo mami je.''Carol vem da so še počitnice ampak pojdi spat, lažje se boš navadila kasneje.''Oh čisto sem pozabila kako pono je že!''Ja mami takoj.''ji rečem preden odide iz sobe.Oh saj res čisto sem se pozabila predstavit!Sem Carolyn Williams vendar me usi kličejo Carol.Živim v majhni državici u Evropi imenovani Slovenija.Živim u glavnem mestu imenovanem Ljubljana saj je moja mami iz tam, moj oče pa je u umrl no še vedno je uganka kako.Živim z mamo in bratom, živimo v bloku.Kmalu po pogovoru z mamo sem odšla spat.zbudila sem se čez nekaj ur sede hlastajoče za zrakom.Sanjala sem.....
............................................................................................................................
Za nadaljevanje bi prosila za isaj tri nexte ampak klub temu nadaljevanje bo

-moj brat Matthew ali kakor ga kličemo Matt

-moja mami Irene

- jaz oz Carol
03. januar 2016
aja pa sori za pravopisne napake
03. januar 2016
<3 Next
07. januar 2016
u193093
u193093
Next
Kdaj bo Next
Nova bralka
07. januar 2016
u199774
u199774
Next Next Next Next
08. januar 2016
hvala za nexte samo še ne bom mogla pisat k so mi uzel telefon in racunalnik mam pa nexte že pripravljene pa bom čim prej k lahko
10. januar 2016
u199774
u199774
okej
10. januar 2016
u193093
u193093
ok
10. januar 2016
evo Next upam, da vam bo ušeč. uživajte!
.................................................................................................................
Volka.Sanjala sem volka, rjavo-sivo-belega volka.Ne vem kaj naj bi to pomenilo ampak bom izvedela.V roke vzamem telefon in uklučim internet.O poglej tukaj lahko izvem katera je moja duhovna žival(spirit animal) hudo!Okej najprej moram rešit kviz.Oh kul volk.Bila sem vesela in sem to tudi pričakovala, volkovi so moje nalupše živali.No pa poglejmo kaj to pomeni.Zvestoba, kumunikacija, spoštovanje, timsko delo, potrpežljivost, učenje, vodenje, disciplina, red, skupina, svoboda...Okej, ljudje pri katerih je volk njihova duhovna žival so: zvesti, potrpežljivi, pametni, dobro komunicirajo, modri, znajo režit probleme na različne načine.Vav nekatere stvari so kakor, da bi dejansko opisaoval mene.Ugh kako sem lačna, da mi kar kruli u želodcu, si bom kar šla naredit zajtrk.Ko odprem hladilnik na zgornji polici zagledam ogromno mesa.Mmmm, pomislim.Saj bom uzela tako malo, da še opazila ne bo.Ko pojem zajtrk se odpravim v kopalnico, da si umijem zobe in obraz,Uau od kdaj pa so moji zobe tako nazobčeni.Umila sem si zobe in obraz nato pa odšla nazaj u mojo sobo.Tako sem se ulegla na posteljo in brskala po telefonu.Kmalu sta prišla domou moj starejši brat Matt in mami Irene."Carol trening so vam prestavili na večer."Mi pove z rokami polnimi vrečk."A me boš ti pelala?"Jo vprašam."Ne ne bom mogla."Mi pove."Okej bom šla z kolesom!"Ji povem.Danes je šel dan normalno naprej in končno je prišel čas da odidem na trening.Spakirala sem torbo, se oblekla in ošla na trening.Tam sem bila u 5ihminutah kar je čudno saj je dvorana kar nekaj kilometroustran.Po treningu sem se pogovarjala s mojo prijateljico Hanah."Kako, da imaš toliko kondicije?"Me vpraša po treningu cela zadihana, saj je bil kar naporen trening."Saj je nimam nisem mogla trenirat skoraj mesec se spomniš."Ji odgovorim kar je res nisem mogla trenirat kar nekaj časa zaradi poškodbe hrbta, ki se je sicar hitro zacelila."Saj ravno to!"mi odgovori."Kakorkoli jaz moram domou."Ji rečem in se odpravim domou.Doma sem bila kar hitro.Pojedla sem večerjo in se stuširala.
................................................................................................................Upam da vam je biu tude ta del ušeč
slike:

-volk, ki ga je Carol sanjala

-Hannah
12. januar 2016
u199774
u199774
Next Next Next
12. januar 2016
u193093
u193093
nice i love it
hutro napiši svoj n e x t
NEXTEK ZA ZGODBO
12. januar 2016
vem, da je hitro ampak evo nextupam, da vam bo ušeč
........................................................................................
Samo še jutri, pa spet šola, pomislim.Jutri zjutraj se dobiva z Jusom, da greva skupaj u šolo.Justin je moj najboljši prijatelj, tudi on igre košarko in je precej dober.Današnji dan je odvijal normalno.Pa smo spet tam.Jutri moram zgodaj ustat za u šolo jaz pa sem spet pozno pokonci.Gledam skozi okno.Rada opazujem okolico še posebej gozd u daljavi, no tako daleč.Spet tista žival,to... saj to je vendar volk!Ampak u Sloveniji so volkovi samo u Kočevju, pa še to globoko u gozdu!Ampak ta volk je tako lep, čisto črn, z modrimi očmi.Ahhh spet mami."Ja mami takoj bom šla spat!"Ji odgovorim, ko se dere iz dnevne sobe, da naj grem spat.Ko pogledam nazaj ven, vidi samo senco, ki izginja.To noč sem spet sanjala volka, vednar tistega, ki sm ga videla učeraj.Ko sem zjutraj prišla ven iz bloka me je Jus že čakal."Hej!"Ga pozdravim in mu skočim v objem.Vesela sem, da ga spet vidim, saj se skoraj celo poletje nismo videli."Pripravljena na prvi dan šole?"
Me upraša."Da razturam kakor vedno!"Mu veselo odgovorim.Ko prideva u šolo zagledava...
................................................................................................................
Upam da vam je ušeč pa da ni prekmalu

- volk, ki ga je Carol videla

-Jus oz. Justin
13. januar 2016
u199774
u199774
Next Next Next Next
13. januar 2016
u193093
u193093
Next Next Next Next omg glih zaj morš nehat z nextom grrrr
13. januar 2016
Next
15. januar 2016
evo Next <3
.........................................................................................................
Nou učenec.Čepreu smo usi fazani se poznamo z usmi učitelji in drugimi, saj skoraj pri useh so na šolo hodili ali še vedno hodijo starejši bratje in sestre.V mojem primeru Matt.Odločila sem se za isto gimnazijo kot on.Kar naenkrat mi pogled na novega učenca zakrije Erica, moja bff, ki jo kličemo Er.''Car!"Me pokliče."Hej Er."Ji rečem medtem, ko komaj diham zaradi njenega objema."Kje pa je Jus?"Me vpraša, ko me končno spusti in ugotavi, da ga ni zravn."Šla sva skupi u šolo pol ps je šou fante pozdraut, saj ne tičiva vedno skupi."Ji odgovorim."Oh a si vidla ta nouga učenca?"Me vznemirjeno upraša."Ja in morm priznt, da je luškan."Ji odgovorim in ona me pogleda s "tistim" pogledom."Okj priznam hud je."Se udam."Hudo vroč!"Mi odgovori."A se spet pogovarjata o meni."Nekdo sarkastično odgovori in Er se obrne okrog.Ko novi učenec pogleda sem in ugotovi, da gledam vanga se mi nasmehne."Jus!"Vzklikne Er in se mu zteče v objem."Ej js bom šou kr notr se vidmo pol."Odgovori in gre u učilnico."Caroly kok dolg že nisi mela fanta?"Me upraša Er."Kaj?!"Ji odgovorim."Ah daj no predstavlaj si tebe in tega ta novega fanta."Reče zasanjano."Ne lej ne rabim!"Ji odgovorim saj že vem kaj namerava."Poleg tega nisva edini, ki si ga ogledujeva."Ji rečem in pokimam proti Jessici in drugim puncam, ki si ogledujejo novega fanta."Ahhh pa ne Jess spet."Reče."Pejt greva, sej skupi sediva ane?"Jo uprašam , ko se odpraviva k učilnici."Itak."Mi odgovori.Oh juhej prva ura mata.Stara vešča je še vedno ista kakor se spomnim, ugotovim, ko se z Er usedeva u klop.Učiteljica začne govorit midve z Er pa tudi."Kakor ste verjetno imamo novega učenca Tylerja in..Carolyn Williams in Erica Mcknise."Je use kar sem uspela ujeti od njene razlage.Ko Tayler sliši moje iume se zdrzne in pogleda k meni."Ne morem vrjeti... že prvi dan!"Se jezi."No Tayler mogoče bi se ti usedel h gospe Williams, tako , da nebo že prvi dan klepetala.Ahhh saj me hecaš!Zdaj res nimam časa zato tekme bodo kmalu, treningi pa še šola in...."Hej jaz sem Tyler."Mi reče, ko se usede zravn mene in se mi nasmehne.Kako se bom uprla temu nasmehu?1
................................................................................................
upam da vam je ušeč
slike pridejo kasneje
18. januar 2016
u199774
u199774
Next Next Next
18. januar 2016

-Er

-Jess

-Tyler
22. januar 2016
u193093
u193093
nnnnneeeeeeeeeeeexxxxxxxxttttttttttt
23. januar 2016
evo Next sori k je trajal tok dolg sam sm mela velik stvari ampak upam da vm bo usec
.............................................................................................................
"Hej jaz sem Carol, no ime mi je Carolyn ampak me usi kličejo Carol."Mu odgovorim.Učiteljica razlaga naprej in se ne ozira na naju, mislim da sploh ni pazila, da se pogovarjava."Na katero šolo si pa prej hodil, ker mislim, da te še nisem videla tukaj?"Ga vprašam, čudno je saj se usi poznamo."Oh, šolal sem se doma zato je rekla da sem nov učenec."Mi odgovori, medtem ko me pogleda in se mi nasmehne."A zato te noben tu ne pozna.No tista punca, ki je sedela z mano je Er, no ime ji je Erica, tisti fant zraven nje je Justin, ampak ga kličemo Jus."Jus je jezno gledal proti nama, res ne vem kaj ga je naredilo tako jeznega."Zgleda jezen."Reče Tayler, ko spet pogleda mene."Saj je uredu fant."Mu odgovorim."A Jus je tvoj fant?"Me vpraša malce žalostno in pretreseno, kakor da bi bil ljubosumen, vendar ne vem zakaj?"Ne on je moj najbolši prijatelj, kakor Er.Vrjetno ga samo skrbi zame."Mu odgovorim in na njegovem obrazu se vidi olajšanje."Aha, a ti imaš fanta?"Me vpraša.Vprašanje me je malce presenetilo, ampak mu iz neznanega razloga zaupam, kakor zaupam Er in Jusu."Ne, a maš ti punco?"Ga vprašam in resno me zanima."Ne, kdo je pa tista, ki gleda tako ljubosumno?"Ahh, saj sem vedela, da mu bo Jess ušeč!Kako sem sploh mislila, da bi ga jaz lahko zanimala?"To je Jess."Mu odgovorim žalostno, pa sem že mislila, da je drugačen od drugih.Ko Jess opazi, da jo Tayler gleda, se mu nasmehne."Kaj je z njo, zgleda kakor, da so ji vsa oblačila premajhna in a se je našemila za pusta?"Ko to reče se oba začneva smejat.Ko Jess ugotovi, da se posmehujeva njej se ji nasmeh zbriše z obraza in obrne se stran.Zdrzne se in pogleda ali je vse na mestu, oblačila, lasje in makeup.Zvonec zazvoni in naznani konec ure.Samo še ena ura pouka, preizkus za ekipo, pa smo konec poislim.Na hodniku se mi pridružita Er in Jus, Taylerja pa je napadla Jess.Opazujem kako Jess napada Taylerja, on pa se je otepa."Carol, kaj je rekel?"Me vpraša Er."Samo če mam fanta, zajebal je Jess, pa jst sm e njega uprašala če ma punco."Ji odgovorim zdolgočaseno, saj je čisto preveč naudušena."In, ali ima punco?"Jus je čisto zdolgočasen in vdi se mu, da mu gre vse to z Taylerjem ža naživce,"Ne nima punce."Ji odgovorim in na obrazu se ji nariše nasmešek."Ej jaz bom šel k fantom."Reče Jus, ki ima očitno že vsega dovolj.Odpravi se k Taylerju in mu začne govorit."Ej!"Mu napadalno reče Jus,"Hej, ti si Jus ane?Carol ,mi je govorila o tebi."Mu reče Tayler."Ja in kar se tiče Carol, pusti jo na miru."Mu reče Jus jezno."Vov pomiri se in poleg tega to ni tvoja odločitev."Reče Tayler nazaj in Jus je že pripravljen za napad.V tem trenutku sem imeja tega dovolj in odšla sem k njima in ju odvlekla narzen, saj sta bi se še stepla."Kaj je narobe s tabo?!"Rečem vsa pretresena Jusu, saj nisem pričakovala tega od njega."Carolyn, ne zaupaj mu.Kaj ne vidiš?Mi reče Jus pretreseno."Jus pomiri se Tayler je vredu samo spoznati ga moraš.Vem, da te skrbi zame ampak, saj veš da zam poskrbeti zase."Mu rečem in ga spustim, odidem do Taylerja."A si okej?"Ga vprašam."Ja."Reče in nezaupljivo gleda v Jusa."Sori, samo skrbi ga zame."
.........................................................................................................
no upam, da vam je bilo ušeč
15. februar 2016
u193093
u193093
Next
men ni všeč
jaz to obožujem
15. februar 2016
Next
20. februar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike