Forum
_1.del____________________________________________________________________________
Nekega dne sva s sestro odšli na kopališče. Skočila sem v vodo in se začela potapljati. Prišla sem do podna kjer sem našla zapestnico z napisom daj me na roko, ko sem jo dala na roko me je trdno prijela in po roki zdrsela do rame ter se obarvala v barvo moje kože in nastali so še trije gumbi-moder, bel in rjav. Vse se mi je zdelo zelo čudno zato sem se dotaknila modrega gumba in...........BoooooM..........kar naenkrat sem se znašla v slani vodi in sploh me ni dušilo niti po dveh minutah plavanja pod vodo, kasneje sem ugotovila da ne morem plavati normalno temveč sem nogi lahko premikala le gor in dol in to hkrati zato sem pogledala kaj je narobe z nogama, ampak ojoj nog ni bilo bila je le plavut. POSTALA SEM MORSKA DEKLICA.............................................
17. avgust 2012
_2.del________________________________________________________________________
.....................................Bila sem zelo presenečena zato sem se odločila da raziščem ta podmorski svet če sem že imela to priložnost. Priplavala sem do znanega podvodnega mesta Atlantida. Kar naenkrat je mimo mene nekaj švignilo. Le kaj je bilo to ................................................................
24. avgust 2012
_3.del__________________________________________________________________________
......................................................Začela sem plavati v smer v katero je zaplaval tisti švig. Kar naenkrat sem prišla do nekega mesteca bilo je čudovito. Kar naenkrat je proti meni zaplaval morski deček in me vprašal od kod sem se vzela rekla sem mu da ne vem. Dotaknil se je belega gumba na moji roki in..........BoooooM..........kar naenkrat sem se znašla v zraku mislila sem da bom padla saj sem v zraku brez česarkoli nato pa sem začutila nekaj na svojem hrbtu. OjOj......................................................................
02. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg