Forum
Sm nova na igrah in me pliss dodejte. No to je moja prva zgodbica in upam da boste brali.

Govori o 10 letni melanie,ki ugotovi da je čarovnica.

Bom pisala drugače kot J.K rowling kr si bom več stvari sama zmislna pisala pa bom v prvi osebi ednine.

❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄

Heii! Sem melanie in sem stara 10 let,natančneje,kmalu bom imela 11. Živim pri teti in stricu ter njuni hčerki,in usii smo ena srečna familja. Slaba novica je to da je to laž. Vsi oni me sovražjo in še sama nevem zakaj. Starši so mi umrli pred 8 leti. Ladje na kateri smo pluli je zgorela in edino mene so rešli. Zadnje besede moje mame so bile "koprland" oče pa je rekel "rada te imava" nato sta umrla mene pa še prej dala v šlauf in vrgla v vodo. Vrjetno se vam zdi čudno da se vsega spomnem ampak to ni edino čudno na meni. Imam neverjeten spomin,vid in sluh. Barva mojih las pa se spreminja glede na moje razpoloženje,zaradi tega sta me teta in stric prisilila da takrat ko dobimo obiske nosim kapo. Hodim v osnovno šolo v kateri mi gre supr. Stric pa teta pa še vedno upata da padem. v hiši pa morem poleg tete in strica prenšat še karlo. ona je njuna hči(od Volje in Klena-teta pa stric),je največja kokoš kar jih poznam. Barva se na blond čeprav je stara skoraj 12(samo) in tudi maže se Volja in Klen pa sta navdušena kako je njuna hči zrela. Imam srečo da živim v hiši ker kakor vem bi me onadva najraje zbasala v sirotišnico ampak me ne moreta zaradi nevem čega. Nekega dne pa se je ogenj v kaminu obarval vijolično in ven je priletelo 1000 koščkov ki so se sestavili v pismo ki je priletelo naravnost meni v roke. Odprla sem ga(Volja pa Klen mi ga še nista uspela vzet od osuplosti) in prebrala................

❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄

KAJ PIŠE NOT?
KAJ SE BO ZGODILO?
NEXTAM?
05. april 2013
jaz:

Karla:

naša hiša:

Volja:

Klen:

moje mama:

moj oči:

05. april 2013
http://ask.fm/JanJeCar SPRAŠUJ!!!!!
05. april 2013
ma dej spokaj!!!!
05. april 2013
sploh gdo bere???
05. april 2013
https://www.igre123.com/forum/tema/willow-road-(ft-1d)/53065/1 Prosim preberte mojo prvo zgodbico! Hvala! Pa sorry za oglaševanje
05. april 2013
Next ZARJA
05. april 2013
Js sm tudi zarja zato sm napisala ZARJA
05. april 2013
Next
07. april 2013
Dej nextiiiiiii pliiis.
Pomojem piše da je vabljena na bradavicarko.
Samo kaj je koprland?
07. april 2013
lucky_girl-zveš kasneje
Klen mi je strgal pismo iz rok(dobesedno strgau!!!!).KO je pogledal kaj piše je prebledel. Mene in karlo je porinu skozi vrata in jih zaprl.Karla je začela kričat da noben ne bo z njo tako delal,da hoče takoj tisto pismo.........A ko je vidla da prisluškujem pri vratih in kukam skozi klučavnico me je odrinla in se sama namestila na MOJE mesto. Zavrelo mi je-to je moje pismo!!!! Med nama s karlo se je začetl divji a neslišni boj,kar naenkrat pa so se vrata odprla in zagledali sva.....
sorry za tko kratek next samo se mi ne da pisat
08. april 2013
next
08. april 2013
Next
08. april 2013
Klena rdečega ko rdeča pesa. Nadrl naju je in Karla je planila v jok. Js pa sm ji hudobno rekla "Karla,'zrele' punce se ne cmerijo!" Od nikoder se je vzela Volja in me kloflna tako močno da mi je ostala sled njene roke. Nisem se zjokala:
1. Nism hotla zgledat kot Karla glede na to kar sem ji prej rekla,
2. Sm itak že navajena,
3. Pol bi mela teta pa stric kako hudobno opazko.
Karla se mi je zarežala Volja pa je razjarjeno zakričala "DA SI NIKOLI VEČ NE UPAŠ ŽALIT MOJE HČERKE!!!!MOGLA BI BIT HVALEŽNA KER TE PRENAŠAMO POD NAŠO STREHO!!!"
Takih izpadov sm že vajena zato sem vedla kaj sledi-Klen me bo poslal v sobo(če temu kjer spim sploh lahko rečem soba!) in 1 tedn ne bom smela iz nje. Ampak tokrat je bilo drugače ker še nism pozabla na pismo. Ko je Klen lih hotel neki reč sem zykričala "vrni mi pismo!!!" dobila sem klofuto še z njegove strani zato sem odhitela v sobo. Čez 1h je na vratih potrkalo. Vedla sem da je karla ki se mi je prišla kazat na novo oblečena z štiklami in namazano. Meni je prinesla par njenih starih cunj ki so ble kar lepe ZAME.
"I'm beautiful like diamonds on the sky,yeah i'm most beautifl girl in the world,...."
je Karla vstopla v sobo ko sm jo pogledala nisem mogla zadržat smeha,zarežala sem se tako naglas da je karla zgolj užaljeno prhnila vrgla njene stare čunje na moj jogi in z zvijanjem glježnov odšla.
karline obleka:
https://www.polyvore.com/to_je_kr_neki/set?id=78588288
STARE CUNJE:

NITI POD RAZNO NE BOM TEGA NOSLA!!

O GROZA!!!

SEJ NIMAM IZBIRE!!
ko sem pregledala cunje sem se ulegla na posteljo in v hipu zaspala.
.............................
Ko sem se zjutraj zbudila je poleg mene na pojstli sedela.....
KDO JE SEDEL POLEG NJE???
NEXT?
11. april 2013
next + nowa bralka...dej kaj spremen ka je čista kopija...
11. april 2013
♥мσηšтяιƈα♥ -hvala da bereš in hvala za mnenje. Sej zdej bom spremenila sam ki nism vedla kako naj uvod napišem.
11. april 2013
aha to pomen da ne bo čarovnica... a bo kj z 1D povezan..?
11. april 2013
sorry obsedena sm z njimi....
11. april 2013
1D bom uključla
in ne ne bo čarovnica
11. april 2013
js sm tud čist opsedena z njimi poglej to temo.
trebuh te bo začeu bolet od smeha
https://www.igre123.com/forum/tema/horny-directioners-talking-/53195/1
11. april 2013
next
11. april 2013
♥мσηšтяιƈα♥ sm se odločla da ne bo 1d in da bo čarovnica samo čist drugače kot v harry potterju
12. april 2013
zakaj?? čist cool bi blo da bi blo kot v moja super bivša...sm da bi bla ona čarovnica...
12. april 2013
Zarja me je prosla da napišem en next,ki mi ga je ona prej poslala ker ima ona prapoved compa.
Nnext bo kratek kr pišem s phona.
***************************************************0*******************************************
........neka gospa. Toplo se je nasmehnila in me prijazno ogovorila. “ živijo melanie, sem samantha mchagh in sem profesorica spreminjanja oblike na koprlandu,šoli za......"hej sem jo prekinila "to so bile zadnje besede moje mame!!"ja ja spomin te ne vara. Koprland je šola za čarovnice in čarovnike. Tvoja starša bi si gotovo želelavda bi se tam šolala. Bila sta izjemna čarovnika a dovolj o tek" je rekla in mi podala pismo,prav tako kot je prišlo iz kamina.
Prebrala sem:
Draga čarovnica ali čarovnik...
***********************************************************************************************
AJA PA NISM NAPISALA USEGA KR NISM MOGLA KOPIRAT KR SM NA PHONU. Nadaljevala bo zarja.
13. april 2013
Zarja hvala.Bom js zdej kopirala ostalo pa bom še neki dodala.
.....podala mi je pismo,prav tako kot je prišlo iz kamina. Odprla sem ga in iz njega sta padla 2 lepo zložena in prepognjena lista papirja in nekakšen kovanec. V roke sem vzela prvega in ga počasi odprla. Na desni strani zgoraj je bil lep žig. V krogu je pisalo "koprland" okoli njega pa so bile v grbih narisane 4 elementi;voda,ogenj,zemlja in zrak. Pisava je bila lepa,napisana čitljivo in poševno kakor so v starih časih pisali kraljevi služabniki. Črnilo je bilo zlato papir pa svetlo moder. Po teh podrobnostih sem se končno posvetila napisanemu. na hitro sem vse prebrala in debelo pogledala "profesorico" samantho,ta se mi je le spodbudno nasmehnila češ naj berem na glas. Globoko sem vdihnila in izdihnila nato pa prebrala:
Draga/i čarovnica ali čarovnik!
________________________________________________________________________________
Naredila sem premor in vprašujoče pogledala pr. samantho,ta je le pokimala.
________________________________________________________________________________
Vabljena si na čarovniško šolo Koprland! Očitno se po tvojih žilah pretaka vsaj malo čarovniške krvi ker če ne, nebi bral/a tega pisma. Če si iz bunkelnjske družine(to so ljudje ki se jim po žilah ne pretaka niti kapljica čarovniške krvi) si natančno preberi naslednja navodila(tudi če si čitokrvn čarovnik si vse preberi):
1. To leto boš obiskoval/a 1. letnik.
2. Če ne boš upošteval/a šolskih pravil boš izključen/a.
3. Na koprland prideš tako da na Kelski ulici v londonu v luknjo,v 5 opeko hiše s številko 8 pritisneš kovanec,ki je priložen v pismu. Odprl se ti bo portal,ki te bo odpeljal na postajo od koder pelje vlak za Koprland.
4. Na kelsko ulico prideš 7 septembra. Portal bo odprt le od 10 do 11 ure.
5. Redni pouk se začne 8. septembra.
6. Učenci 1. letnikov imajo 12 obveznih predmetov. Hkrati morajo obiskovati tudi 3 izbirne predmete.
7. Vse potrebno za kupiti in navodila kje kupiti so na drugem listu.
8. Verjetno se sprašujete zakaj je skoraj vse na 8? Zato ker ima koprland 8 črk.
Želimo vam prijetne zadnje dni počitnic in srečno pot na Koprland.
Tudi naša šola ima počitnice in sicer: božične in poletne.Za božične si vsak otrok lahko zbere ali bo ostal na šoli ali ne. Za poletne pa žal nima izbire ker mora iti domov.

lepe pozdrave
BERTHA MALAHAR tajnica ravnatelja.
Samantha je rekla "Vse je res" in to mi je vlilo poguma da sem odprla drugo pismo,ki je bilo prav takšno kot prvo le da je bila drugačna vsebina. Pisalo je..................
NEXT?
KAJ JE PISALO???
14. april 2013
next...nwm, ti vš!?
14. april 2013
haha
nextam danes sam malo kasneje
15. april 2013
u56764
u56764
Next!!!
14. junij 2013