Forum
Vsak človek je drugačen...Ta izmišlena zgodba guvori o novi sošolki Aneji, ki je drugačna od drugih...

Aneja:14let( iess ioo nastopam pa ma glauno ulogo..xD)
Nikky:14let, punca,ki jo sprejme
Liz: Punca, ki jo ne sprejme
Peter(pero): Fant, v katero se Aneja zaljubi in on vvanjo, a bl pučass.x3)
Mathew Fant, ki je zalublen vano že doug..
Hailey: 5let, Anejina sestra
Catharine, Cat: 16let, Anejina sestra
Bila je sobota. Prebudila sm se v deževno jutro. Ta dan bo še dolgočasen.! sem si mislila. Zmeraj, ko je bil dan deževn je bilo DC, saj nimam prijateljev. Če pa je sonce, se tamala z menoj igra. Cat me ne more sprejeti, ker sem drugačna. Velika, največja v razredu in v družini.Merim 187cm, sem zelo suha, 58kg, sem temne polti, čeprav sem iz Kanade, imam črne lase, kar ni značilno in niti en fant iz razred a ni večji od mene, pa še to: Zanima me FUZBAL.! In... Imam levkemijo. V tem sem drugačna. Ne vedo, da bom verjetno umrla, zato so nesramni do mene VSI.! V NEDELJO ZVEČER: Narediti moram nalogo. Ura je 20.30 in odpravim se k Hailey. Vsede se mi v naročje. Barvava pobarvanko.. Zdaj pa mi zazvoni mobilnik. Kliče me nekdo iz bolnice. Verjetno je pome prišla..

Kul.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. junij 2010
nadaliujjjjj!!!!!!!!!
04. junij 2010
u22343
u22343
NEXT!!!!
05. junij 2010
u13868
u13868
next
05. junij 2010
tista gospa Cirlengeth, da grem v bolnico. Haha.! Mislim si, da je vse lepo.. Vredu si rečem. V bolnico grem. Ko stopim v rešilca padem v nezavest. Padem ravno na rob škarfe in dobim bulo na glavi. Iz bule mi začne liti kri. Fuj! No pustimo to. Saj me rešijo reševalci. Zdaj me najbolj skrbi da bom umrla zaradi levkemije. Upam, da to ni res. Zaspim. Zbudim se v bolnici.Kličem mamo, očeta, Cat in celo še Hailey. V sobo pride sestrain mi odda prtljago. " Kaj je kje sem.?" je moje...
05. junij 2010
u22175
u22175
next
05. junij 2010
vprašanje. Tedaj me nekaj uščipne na srcu. Začnem se zvijati, tresti in dušim se. V sobo pride zdranik, ki požene akcijo. Levkemija. Posledice, kaj morem. Zdaj vem, da bom umrla. Pokličem sestro, naj pride familia k men, in čez 5 minut so pri men. " Mami, oči, Cat, Hailey, adijo. Prisežem, da,... Oh, spominjajte se me. Adijo.!" " Ljubica, nikar se ne poslavjaj. Ni hudega, kajne doktor.?" reče mami. " Nevem. Je zelo hudo, a lahko z malo veliko sreče vse rešimo." Mami joče, oče joče in vsi jočejo. Vse še zadnjič objamem in se poslovim. Po operaciji, me počakajo v moji sobi. Vse pošlem vn, le še mojo malo Cat obdržim. " Cat, pojdi v mojo sobo in vzemi vse, moje, vse kar imam. " Umrem....NEXT.??
18. junij 2010
ma mal je cudno...
sorrcy ....
26. junij 2010
omg..kr umreš..
26. junij 2010
u21802
u21802
SE STRINJAM S CATTY
PA GORI SO NAVEDENE OSEBE KI JIH TU SPLOH NE OMENIŠ
NE MORŠ KR UMRET ČE SI GLAVNA IGRALKA
26. junij 2010
ja sej !!! itak zdej mi je ze bolsa zgodba...
nadaljuj
27. junij 2010
sam se pa strinjam z CattY in lady-shunsine!!
27. junij 2010
next
16. februar 2011
neeeeeeeeext dobra zgodba
21. februar 2011
u174893
u174893
meni je ime anjea
30. december 2014
u174893
u174893
aneja*