Forum
u48946
u48946
Da nebodo vse zgodbice na forumu govorile o bogatih in razvajenih dekletih sem se odlocila za drugacno.

..................................................................................................................................................................
1.DEL.

Moje ime je Klobasa.Stara sem 13 let.Moje zivljenje je katastrofalno,ze iz imena opazite.Starsa sta alkoholika,pretepeta me.Doma imamo kmetijo in zanjo moram vsak dan skrbeti samo jaz,zato mi v soli ne gre najbolje pa se vsi se mi smejijo.Kot da nemorejo dojeti,da nisem sama kriva zaradi oceen,ker imam doma toliko dela in sem tepena ce ne poskrbim za vse.Da si nemoremo privosciti modernih oblek ker sta starsa brezposelna.

Next?
14. april 2012
u48946
u48946
2 nexta rabim
14. april 2012
next
14. april 2012
u48946
u48946
ce danes dobim se 3 nexte dobite na profil nagrado.
14. april 2012
next
14. april 2012
u48946
u48946
2.del.
kikirikiki.zaslisim iz hleva.vstanem kot ponavadi ob 4ih zjutri.Nahranim vse zivali,pocesem konje,poberem jajca,pojem vcerajsne ostanke kosila in se z vso mukooo odpravim v solo poslusat strasne govorice o meni..danes so me spotikali,polivali s colo,kricali za mano smrdliuka,metali vame kamne..jaz pa le ignoreram,s souzami v oceh..nimam pojmaaa kaj naj naredim.ojoj! pozabila sem pujsom.zamenjati vodo...omojbog.ne upam domov.oce me bo s pasom pretepeu.kaj naaaj naredim..glasno sem zacela jokati,se usedla na tla hodnika in zlivala souze mimo mene so hodili in me pohojali,me zafrkavali..ampak konec konceu,tega mi ne bo vec treba poslusati ker me bo gotovo oce tako strasno danes pretepeu da ne bom mogla vec v solo..potem..
next?
14. april 2012
NEXT
14. april 2012
u48946
u48946
mwa.bo se ksn next?
14. april 2012
u48946
u48946
3.Del.
Pridem domov..Hocem se splaziti cez okno,vendar pred hiso zagledam resevalce in policijo.Stecem do mame in jo vprasam kaj se je zgodilo.Ona pa mi je odgovorila:Zgin u stalo smrklja in da te nevidim.Ubogam jo,vendar na dvoriscu vidim razbit traktor in motor.Nato slisim kako eden od resevalcev pride do matere in ji rece:Zal mi je gospa,ni prezivel.Izgubil je prevec krvi.Zacnem se jokati..KAAAJ SE JE ZGODILO??? sem se sprasevalaaaaaa.Nato pride moja 33letna sestra in povprasa po dogodku.Mama ji je v smehu dejala:Joze je umrl.Kaaaaj? Kaaaj se je zgodilo? je sestra zakricala.Jah,tvoj predragi oce je bil na traktorju in tvoj brat Joze na motorju na ovinku sta trcila .Jozeta niso mogli resiti,oce more pa na policijo dati izjavo.Sestra je jokala,jaz nisem mogla verjeti,da mi je oce ubil brata.Vrgla sem se na seno in jokala.Zakaj se to dogaja ravno meniii? Nato je vstopil/a...
next?
15. april 2012
next
15. april 2012
u48946
u48946
Nato je vstopil oce.Videl me je tam,v solzah.Zacel.je vpiti:Kako si drznes polezavati,takoj na delo ce ne se ti bo zgodilo enako kot s tvojim idiotskim bratom..Ker sem se oceta bala,sem se hitro pobrala,odvihrala s hleva in odsla na njivo.Tam sem bila do enajstih zvecer,nato sem se sla v bliznjo mlako umiti in cez okno domov v posteljo.Se celo noc sem razmisljala.Ali je kaksna moznost da se resim tega gnilega zivljenja? Nato pa nekdo potrka po oknu..
17. april 2012
u48946
u48946
Po oknu potrka sestra.Odprem.Vprasala me je ce kaj potrebujem ..Odgovorila sem ji da potrebujem lepo urejeno zivljenJe.Ona pa je le pogledala v tla.Vem..Razumem te..Ko sem bila tvojih let sem se pocutila enako.Ves kaj,ce hoces se preseli k meni me je vljudno povabila.Jaz sem pa le prisepnila;saj ves da ne morem,oce me bo pretepeu,kdo bo skrbel za zivali?.Rekli sva se nekaj besed in se poslovili.

Muuuuu!..me tokrat zbudi namesto budilke.Opravim vsakdanje jutranja opravila in grem v kopalnico.Pogledam se v ogledalo..Neurejeni mastni lasi,umazana,strgana oblacila,polba modric po telesu,rumeni zobi,ogromni poducnjaki,rdece oci..ja,to sem jaz.Ubijam za to da na sebi naredim spremembe.Zato sem sla v bratovo sobo in nasla..
18. april 2012
u48946
u48946
In nasla njegove prihranke.Pomislila sem..Dragi brat pocivaj v miru,ampak moram vzeti tvoj denar.Rabim spremembe na sebi..Ne morem biti vecno taka kot sem.Pograbila sem denar ga skrila v zep in odvihrala ven..Kaj bom zdaj? sem razmisljala..In prisla do ideje.Rekla bom da imamo solski izlet in se vrnimo pozno med tem pa pes odsla do mesta.10km..In res sem to naredila.Ko sem prehodila pot ..Nisem vedela kako naprej.Nisem poznala centra in trgovin.Nikoli se nisem sla..Razen vcasih s sestro na trznico.Bila sem obupana.Dokler do mene ne stopi...
21. april 2012
u48946
u48946
Dokler do mene ne stopi neka gospa s tremi otroki.Vsi so bili tako srecni,polni vreck..V oceh se mi je nabrala solza.Kaj je narobe? me je gospa vljudno vprasala.Amm,nic sem posmrkala.Povej kako ti lahko pomagm je vztrajajoce rekla.Veste amm.Se nikoli nisem bila v nobeni trgovini.Bi mi zali pokazati kje prodajajo obleke? Sevedaa,je vzkliknila.Pokazala mi je pot in mi v roko potisnila nekaj denarja..Vzemi je prisepnila..misim da ti bo priso prav..ampaak..sem zacela..Pssst,me je objela se poslovila in odsla..Spet sem se zacela jokati..Kaj bi dala za tako mati.Nato pa sem zacela hoditi proti trgovini ki mi jo je pokazala .Vstopim ,,se ustavim in samo gledam..
next?
22. april 2012
u48946
u48946
nextam al koncam
26. april 2012
u48946
u48946
)
27. april 2012
u48946
u48946
..je kaj takega mogoče? waaaaau.sploh nisem vedela kje naj začnem gledati.bilo je popouno..v mislih sem imela kako bom zdaj najlepša v razredu,nikoli več me ne bodo zafrkavali..nabrala sem si obleke in jih odnesla na pult..gledala sem kako s 'prodajalniško pištolo' piska čez moje obleke.nekaj novega zame.nisem se spoznala na denar in nisem vedela koliko moram dati ko mi je prodajalka rekla:134 eurov in 99 centov.stresla sem ji kovance na pult ona pa je samo gledalaunčka,kaj me nisi slišala? -oprostite ,je preveč? -ne spoznam se na denar.prodajalka je debelo pogledala in rekla:z mano boš morala.nisem imela pojma kaj se dogaja ..dokler.
30. april 2012
u48946
u48946
next??
01. maj 2012
u48946
u48946
04. maj 2012
u88946
u88946
next
18. junij 2012