Forum
u164962
u164962
Hojla, moje ime je Elizabeth in doma sem v LA. Stara sem 16 let in obiskujem gimnazijo kjer pa se nikakor ne počutim fino. Sem odličnjakinja in vsi učitelji me imajo radi, kar pa mi ni ušeč, saj sem tarča posmeha vsem ostalim puncam v razredu. Teh je 7 in vse so skupaj v klubu imenovanem >NAJBOLJŠE MRHE<. V ta klub me ne sprejmejo, itak pa se tudi sama ne bi nikoli pridružila. Prav zato, nisem ponorela, nališpana najstnica nora na 1D,ki se podi za fanti ampak navadna punca brez make-upa, ki se še nikoli ni zaljubila, kaj šele špricala pouka, da zato me te punce ne sprejmejo. Imam pa največjo sovražnico, glavno mrho kluba, gospodarico vsem puncam, Anne. Vsemu, kar storim, ali kaj se mi stori, se mi smeji,me žali, skratka, sovraži me. In jaz nje mič manj.
Budilka zazvoni. Udarim jo, ta pa pade po tleh in se razbije. Ker sem še spala, sem se šele čez minuto zavedala, kaj sem storila. Planila sem v jok in razmišljala, zakaj sem taka zguba. Ja, ta dan se je res "krasno" začel. Odšla sem v šolo, vsa slabe volje. Naenkrat pa se spomnem,da sem pozabila narediti DN za MAT. "Krasno," pomislim. Prihitim v jedilnico, k sošolcem,ki čakajo na pouk in začnem hitro pisati nalogo. Na žalost pa nisem opazila, da me ves čas, s svojim privoščljivim nasmehom in pogledom opazuje Anne. No krasno. Best day of my life! Pri matematiki učiteljica vpraša vse po vrsti,če imamo DN. Odgovorim, da jo imam. Ampak Anne spregovori: "Da imaš jo,seveda, in čisto sveža je ." Učiteljica se zdrzne, me razočarano pogleda, nahruli in pošlje sporočilo staršem. Vsa prestrašena, kaj bo doma, sledim pouku do konca.
Po pouku se odpravljam domov. Po poti v garderobo se zaletim v najlepšega in najbolj priljubljenega fanta na šoli, Zaca. Začnem se mu opravičevati, vsa razburjena nakladam, on pa me prekine:" Je že OK, Ellie." Nasmehnem se mu. Nato se pogovarjava poslednjih 20 min. Postala sva prijatelja. Začutila sem metuljčke in si mislila:"Mogoče pa ta dan niti ni tako slab." Odidem v garderobo, odprem svojo omarico, a naenkrat jo nekdo zapre. Pogledam nazaj in zagledam......................................... Anne. Preden dojamem kaj se dogaja spregovori:" Oho, naša piflarka se je pa zaljubila" Poskušam ji ugovoriti a nadaljuje, kot da me ni:" Pusti Zaca primiru, ne dotikaj se ga, če ne... Nakratko, moj je, če ne bo šlo takole, z lepa, bo treba pa ukrepati kako drugače." Brcnila je moje športne copate pod omarico, me porinila vanjo in važno odšla. Šokirana sem si sama pri sebi mislila:" Da, seveda, prej Zaca še opazila ni, a zdaj pa, ko vidi, da mi je všeč ga hoče zase, ker ne dopusti, da bi taka mala, ničvredna grdoba osvojila popolnega fanta." Zopet si premislim. Dan je najslabši!!!!!!!!!
Vem, da je krneki, ampak zares nimam idej!!!!! Če pa bi brali, nebi bilo odveč
Jutri ali v torek dobite next :*******

boš bral/a to zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. februar 2014
u166139
u166139
Fuuul fajna nujno next- sploh ni brezveze!
23. februar 2014
u164962
u164962
Ok se edn next
23. februar 2014
u166004
u166004
Next.!
23. februar 2014
u164962
u164962
ok jutr dobite!!!<3
23. februar 2014
u159930
u159930
next
24. februar 2014
u164962
u164962
Takole: slike glavnih oseb: http://shrani.si/f/1M/mF/437befNe/prenos-5.jpg
24. februar 2014
u164962
u164962

24. februar 2014
u165749
u165749
Next
24. februar 2014
Next
24. februar 2014
u166139
u166139
Next
24. februar 2014
next
24. februar 2014
u164962
u164962
Jezna, živčna in prestrašena hkrati sem se odpravila proti domu. Počasi sem se mu približevala. Prijela sem kljuko in odprla vrata. Zagledala sem očeta in mamo, ki sta me razočarano opazovala. Oče je spregovoril: " Ellie, pridi v kuhinjo, o nečem se moramo pogovoriti." Čeprav sem vedela, zakaj gre sem sledila staršem, ne da bi kazala svojo živčnost. Mama je začela:"Elizabeth, opazila sva, da se ti gre v šoli vedno slabše. Pred mesecem dni si dobila prvo dvojko, to se je v tem mesecu še 2X ponovilo." Začelo mi je iti na jok. Mama je nadaljevala:" Danes pa..." Ker ni zmogla več je nadaljeval oče:"Učiteljica za matematiko naju je klicala, da nisi naredila pomembne naloge, poprave testa in zato si jo na hitro nakracala v šoli." Začela sem:" Ampak..." "Nič ampak" je strogo nadaljeval oče, "Ellie, imaš morda fanta, zaradi katerega se ne učiš, temveč SMS-aš?" Rekla sem:" Ne, nikakor!" Ampak nisem zvenela prepričljivo, kajti vedela sem, da sem neznansko zaljubljena. Mama je dejala:"Dobro, upava, da res, kajti..." Oče je še dodal:" Če slučajno izvem za kakšnega "peba" se ti ne godi dobro!" Prikimala sem, vstala in odšla v sobo. Vrgla sem torbo na tla in začela tuliti. Mislila sem si:" Kaj pa zdaj? Prepovedala sta mi fanta, zaljubila sem se, težave imam z Anne... " Najbolj pame je skrbelo za to z Zacom. Če bom prekinila stike z njim, ne bom nikoli več srečna. Odločila sem se za ljubezen na skrivaj. Odšla sem v kopalnico in se umila. Nato sem zaspala v solzah.
Zjutraj sem se zbudila in ker sem imela še nekaj časa sem razmisljala o včerajšnjem dnevu. O tem, kako sem razbila budilko, pa o matematiki... Samo malo... O matematiki... Joj ne, spet sem pozabila nalogo. Planila sem v paničen jok. Po včerajšnjem dogajanju niti pomislila nisem na DN. Starša bosta že drugi dan zapored dobila SMS, da sem brez naloge in vsi bodo resno zaskrbljeni.
Vsa objokana sem odšla v šolo. Hotela sem stopiti v garderobo, a sem se hitro izmuznila, kajti pred svojo omarico se je ravnokar lišpala Anne. Počakala sem, da je končala(to je trajalo zelo dolgo). Nato sem se počasi preobula in preoblekla. Odkorakala sem v jedilnico, k sošolcem. Z očmi sem poiskala Zaca in ko sem ga zagledala sem skoraj padla v nezavest, kajti poleg njega je stala..................................................... Anne. Osvajala ga je. Hitro sem vzela torbo in vsa panična stekla na wc. Zaprla sem vrata in začela razmišljati, kaj naj. Ničesar pametnega se nisem spomnila, kajti bila sem preveč živčna, zato sem se odločila, da stopim do niju in prepustim vso stvar usodi sami. Počasi sem se jima približevala.................... Anne me je zagledala. Njen pogled je bil prav kačji. A naenkrat se je obrnila nazaj k Zacu, kot da ni nič. Vedno bolj sem se jima približevala, ampak nisem opazila, da mi je Anne nastavila nogo, zato sem se spotaknila in padla pred Zaca. Anne je planila v smeh, jaz pa v jok. Zac pa se je prestrašil in vprašal če me kaj boli. Povedala sem mu, da sem se zelo udarila v koleno. Pobral me je in oprla sem se nanj.
Odšla sva na stranišče in tam mi je na koleno pritisnil obkladek. Začela sem pogovor.
Jaz-j Zac-z
j- Zac... Hvala, ker si me pobral
z- Nzk, ne morem kar gledati, da se plškodovana valjaš po tleh.
j- Saj ni tako hudo, res ne bi bilo treba.
Zac me je pobožal po laseh in zdrznila sem se.
z-Bolje, Ellie?
j-d-da, lahko greva(Zelo sem bila nervozna, kajti noben fant me še ni pobožal po laseh).
Skupaj sva se smeje odpravila k pouku matematike. Vem, da se mi bo Anne presneto maščevala, ampak ob njem sem se počutila tako varno. Niti na to nisem mislila, kaj bo z mano pri matematiki.
Ko pa sva se ločila, so se skrbi spet pojavile. Učiteljica je starše tudi"povabila" na govorilne ure. Bilo je prvič, da sem se pred vsem sošolci in sošolkami pošteno razjokala.
-------------------------------------------------------------------------------------------
3 nexte
Vem da je krneki, obljubim, da bo naslednjii del bolj zanimiv
24. februar 2014
next
24. februar 2014
neeeeeeeeeeeeeeextt
24. februar 2014
next
25. februar 2014
u166004
u166004
Next!