Forum
Pozdravljeni.
Tukaj se bomo pogovarjali o 'drogah' (ki ni nujno, da to dejansko so).
Zanimajo me vaše izkušnje, občutki in dogodivščine, ki so se zgodile pod vplivom različnih substanc.

POZOR: Nikogar ne nagovarjam naj pije, kadi, se 'drogira'... Povsem poučno je lahko tudi za nekoga, ki si še ne upa vstopiti v svet omame, da se tu malo informira in sprašuje za nasvete, ter ugotovi da niso ravno vse substance primerne za vsakogar.

Torej za začetek bomo štartal (kot vsi zavestni slovenci) z alkoholom.
Kdaj, kje in koliko ga spijete, zakaj se vam zdi dober oz. zakaj ne? Kakšne mešanice delate (bambus, špricer, malibu-kola, itd.)

Najraje uživam v:

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. julij 2016
u213844
u213844
Cigaret ob kavi..to je za mene zadostna droga. Pa manj nevarna že od prenasičenega trga z raznimi substancami, ki zasvoji in zanese marsikatero mlado osebo. Ko pa to spozna je pa že prepozno in če je še čas....ali se gre na zdravljenje ali pa konec.
Alkohol občasno, v družbi, kako slavje, ni problema za malo vina ali kak aperativ. Je pa alkohol lahko še večja nadloga kot droga. Za tiste ki nimajo neke meje in zdravega razuma.
06. julij 2016
netopir, hvala za prvi odziv. Se vidi, da si starejši in trezno razmišljujoč. Katere pa kadiš? Kaj pa tvoje mnenje o travi?
06. julij 2016
u213844
u213844
Marlboro.......trava? če koga firbec matra naj proba samo s pametjo, napisal sem naj samo proba. Ne pa da postane odvisnik.
06. julij 2016
Pa si ti že s tem kaj ekperimentiral?
06. julij 2016
u213844
u213844
Nisem....bi pa probal da vidim kaj to res naredi tisti trenutek, kakšen občutek je res to...
06. julij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg