Forum
u151269
u151269
Stopila sem pod prho in zaprla oči. Na koži sem začutila prve kapljice vode, kako po mojem obrazu polzijo navzdol. Prav tako, kot moje življenje. Obliznila sem si ustnice in na njih začutila solze. Odprla sem oči in moje sanje so se za trenutek ustavile. Ugasnila sem tuš ter se zavila v brisačo. Stopila sem na mehak, puhast tepih ter se pogledala v ogledalo. Nikoli ne boš dovolj dobra, sem zakričala sama nase ter brisačo vrgla v svojo podobo. Sesedla sem se na tla in spet so me prevzele solze. Ko mi je solz zmanjkalo, sem se oblekla in nataknila moje nove copate od babi. Čaprav so rožnati z glavami velikih pujskov, jih imam rada. Odšla sem v bratovo sobo ter se vrgla na njegovo posteljo. Ko ga ni bilo doma, sem ga res zelo pogrešala. Pogledala sem na njegovo nočno omarico in videla mene, kako objemam brata in z mojimi modrimi očmi strmim v kamero. Z mojo olivno poltjo, nisem bila čisto nič podobna mojemu bratu. Prav tako pa ne po barvi las. Njegove so bile čokoladno rjave, moje pa medeno blond barve. Vendar je bil ravno on moj zaupnik. Znal me je spraviti v smeh, pa če je bil dan še tako grozen. Imela sem ga rada. Zadnje čase, ga ni bilo nič doma, saj je z svojimi prijatelji hodil po svetu. Niti za skype ni imel veliko časa, zato sva se slišala samo 2x tedensko po pol ure. Ulegla sem se na hrbet ter zaprla oči. Po licu mi je spolzela solza. Odšla sem v kopalnico, kjer sem v roke vzela britvico ter jo nekaj časa držala nad mojim zapestjem. Potem ko sem si v glavi ponavljala besede drugih, sem se odločila. Hladno kovino sem pritisnila ob kožo ter potegnila vstran. Rezilo sem odmaknila ter gledala majhno, prvo ureznino na moji roki, ter v mojem življenu. Gledala sem kapljice krvi in počasi se je bolečina manjšala. Zarezala sem še enkrat, ter še enkrat...

30. november 2013
u157896
u157896
Neext :3
13. december 2013
u110606
u110606
neeeext
13. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg